Happy saleHappy sale
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
10 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Nápověda a tipy

Populární témata

Každý užívateľ Merkandi má po registrácii na našich webových stránkach možnosť kontaktovať predajcov ponúkajúcich zaujímavé pre nich tovary.

Kontakt s uchádzačom je možný niekoľkými spôsobmi:

 1. Prostredníctvom kontaktného formulára na stránke ponuky - po kliknutí na kartu Dáta Veľkoobchodu v pravej dolnej časti ponuky nájdete tlačidlo „Poslať správu“, ktorým sa otvorí okno s kontaktným formulárom. S jeho pomocou môžete odoslať priamy dopyt veľkoobchodníkovi. Pri odosielaní dotazu z tohto formulára predávajúci v predmete správy uvidí názov ponuky, z ktorej bola správa odoslaná.
 2. Prostredníctvom kontaktného formulára v profile veľkoobchodu - ak máte otázky o dostupný tovar alebo iné - najjednoduchším spôsobom je použitie formulára v profile veľkoobchodu. Správa sa odošle priamo používateľovi.
 3. Prostredníctvom kontaktných údajov - na pravej strane každej ponuky (po prihlásení), na karte Profil Veľkoobchodu a samotným profile skladu sa zobrazia priame údaje veľkoobchodníka vrátane telefónnych čísel, faxových čísel a umiestnení skladov. Dostupné údaje závisia iba od veľkoobchodníka, pretože ich pravidelne zverejňuje a aktualizuje.

V tomto mieste sa môže objaviť otázka - aký je rozdiel medzi kontaktom cez Merkandi a priamym kontaktom? Správy odoslané prostredníctvom formulára sa odosielajú do Vašej doručenej pošty účtu Merkandi. Okrem toho sa odosielajú aj na e-mailovú adresu príjemcu. V prípade odpovede sa stane to isté - správa sa odošle do doručenej pošty a na e-mailovú adresu.

Nemenej dôležitým aspektom kontaktu je to, čo píšeme alebo na čo sa pýtame. Je dôležité pýtať sa na všetko, čo je dôležité, ale bez zbytočného obsahu. Najlepšie je použiť krátke konkrétne otázky, ako napríklad: Aká je cena pri objednávaní 100 kusov? Je odev originálny? atď. Správy o podnikaní, dlhoročné skúsenosti na trhu atď. znižujú pravdepodobnosť odpovede - dotaz na produkt nemá za cieľ predstaviť Vašu spoločnosť. Okrem toho nie každý veľkoobchodník má čas pravidelne reagovať na správy. Preto, aby ste dostali informácie čo najskôr, je najlepšie zavolať do skladu a opýtať sa na produkty ponúkané na Merkandi. Najčastejšie dostaneme aj informácie o ďalších aktuálne ponúkaných zásob.

A nakoniec niečo veľmi dôležité - niektorí veľkoobchodníci, najmä v lete a na konci roka, robia inventáre alebo si robia prázdniny. Mali by ste to zvážiť pred uverejnením negatívneho alebo neutrálneho komentára po dniu čakania na odpoveď.

Ako zanechať spätnú väzbu?

Zadajte profil vybraného veľkoobchodníka a stlačte tlačidlo „Nechať spätnú väzbu. Objaví sa okno, v ktorom by ste mali vyplniť:

 • typ spätnej väzby (negatívny, neutrálny a pozitívny)
 • popis / obsah
 • vyhodnotenie jednotlivých oblastí (zhoda položky s popisom, kontakt s predajcom, čas dokončenia objednávky a náklady na dopravu)

Hodnotenie sa určuje pomocou systému hviezdičiek v rozmedzí od 1 do 5, ktorý umožňuje ostatným používateľom rýchlo a ľahko a bez ponárania sa do detailov, posúdiť dôveryhodnosť veľkoobchodníka.

Po uložení hodnotenia, systém ho odošle na moderovanie. Po schválení zo strany Merkandi sa zverejní na platforme.

Veľkoobchodníci, ktorí chcú vystavovať svoje výrobky na Merkandi, musia prejsť pozitívne overovací proces svojej podnikateľskej činnosti. Žiadame predajcov, aby poslali dva aktuálne dokumenty potvrdzujúce deklarovanú podnikateľskú činnosť. Musí to byť skenovanie originálne dokumenty, napr. potvrdenie o pridelení čísla DIČ, čísla EÚ DIČ alebo čísla IČO. Vykonávame aj ďalšie overenia, ktoré nám umožňujú posúdiť spoľahlivosť spoločnosti, potvrdiť pravosť dokumentov a vylúčiť vydávanie sa za zástupcu spoločnosti.

V Merkandi tovar predajú iba obchodné subjekty. Fyzické osoby nemajú prístup k možnostiam predaja.

Medzinárodná veľkoobchodná platforma Merkandi je platforma spájajúca veľkoobchodníkov a kupujúcich hlavne z Európy. Naša komunita je uzavretá, ale každý deň rastie skupina výrobcov, veľkoobchodníkov, obchodných zástupcov, distribútorov a majiteľov obchodov, ktorí ponúkajú alebo chcú nakupovať tovar zo zásob, aukcií exekútorov, prebytkov alebo výpredaja. Jej hlavným cieľom je uľahčiť predajcom hľadanie spoľahlivých obchodných partnerov, nadviazať kontakt s nimi a nakoniec úspešnú spoluprácu.

Merkandi ponúka svojím užívateľom prístup do databázy veľkoobchodníkov ponúkajúcich hlavne zásoby - veľkoobchodné množstvá veľmi lacných výrobkov z nadbytočnej výroby, skladovania, tovarov vrátených zákazníkmi, dopredaja sérií, skladových zásob, napríklad zo sezónneho výpredaja, tovarov z výkladov a po lízingu ale aj tovar z likvidácie obchodov, veľkoobchodov, skladov a rôznych priemyselných závodov.

Platforma Merkandi vďaka prehľadnej prezentácii výrobkov v katalógu a ľahko použiteľnému prehliadaču umožňuje rýchle a intuitívne vyhľadávanie produktov a príslušných obchodných partnerov.

Prístup k kontaktným údajom overených veľkoobchodníkov ponúkajúcich zásoby. Po registrácii na webe a zaplatení ročného predplatného získa užívateľ prístup k rozsiahlej kontaktnej databáze veľkoobchodníkov (adresy, telefónne čísla, webové stránky a e-mailové adresy spoločností) zaoberajúcich sa predajom výrobkov typu zásob a outlet. Vďaka platforme používatelia, ktorí majú záujem o kúpu lacných produktov z konkrétneho odvetvia alebo sortimentu, nebudú nútení, často zbytočne vyhľadávať celé hodiny na webových stránkach veľkoobchodníkov. Po prihlásení na našu webovú stránku, po kliknutí na Veľkoobchod, sa zobrazí zoznam overených spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodom so zásobami. Overených, pretože každý zo skladov prechádza kontrolou, ktoré spočíva vo verifikovaní jeho dôveryhodnosti našimi zamestnancami. Vďaka tomu, všetci používatelia obchodnej platformy Merkandi môžu si byť istí, že kontaktujú iba fyzicky existujúce spoločnosti, ktoré sa skutočne zaoberajú predajom zásob, outletov a prebytkov. Každý, kto chce zverejniť svoju ponuku na Merkandi, podlieha overeniu.

Okrem toho karta každého veľkoobchodníka obsahuje informácie, ktoré pomôžu kupujúcemu ho kontaktovať a kúpiť výrobky ponúkané predajcom. Tieto informácie zahŕňajú spôsoby dodania tovaru, spôsoby platby za zakúpené tovary alebo jazyky, v ktorých sa môžete obrátiť na veľkoobchodníka. Používatelia účtov PREMIUM môžu tiež vidieť hodnotenia vystavené veľkoobchodníkom inými Kupujúcimi.

Merkandi tiež ponúka možnosť rozšíreného prehľadávania skladov, aby sa uľahčilo ich použitie. Na zozname sa preto môžu objaviť iba sklady z krajiny, ktorú si vyberiete, napríklad sklady z Nemecka, veľkoobchodníci ponúkajúci iba výrobky z vybraného odvetvia alebo pododvetvia (veľkoobchodníci, ktorí ponúkajú napríklad oblečenie, výrobky pre deti, výrobky z likvidácie spoločností) alebo danej skupiny výrobkov, napríklad nové výrobky, renovované výrobky (tzv. refurbished). Je možné zobraziť iba tie sklady, ktoré ponúkajú tovar na požiadavku.

Prístup k katalógom výrobkov usporiadaných do kategórii a podkategórií. Nové ponuky zásob každý deň. Vďaka obchodnej platforme Merkandi jej používatelia môžu získať podrobné informácie o najlacnejších ponukách na európskom trhu do jednej hodiny. Veľkoobchodníci okrem toho poskytujú podrobné údaje v opise ponuky, ktoré používateľom pomáhajú pri rozhodovaní o kúpe, napríklad informácie o cene, množstve, ktoré je k dispozícii na predaj, minimálnom množstve nákupu a možnostiach vyrovnania platobných a dodacích podmienok. Takéto informácie uľahčujú porovnanie a výber najlepšej ponuky na trhu pre kupujúceho.

Aby sa znížilo riziko nákupov online, platforma Merkandi ponúka svojím používateľom prístup k databáze, v ktorej nájdu kontakty iba na vopred overené veľkoobchody. Okrem toho na platforme existuje systém hodnotenia, ktorý predstavuje súhrn informácií o veľkoobchodníkoch. Tieto komentáre sú formou súhrnu transakcií od kupujúcich, ktorí odporúčajú alebo neodporúčajú spoluprácu s daným veľkoobchodníkom.

Platforma Merkandi taktiež ponúka kontaktné formuláre, ktoré uľahčujú kontaktovanie vybraného veľkoobchodníka, newsletter s informáciami o nových ponukách, dôležitých zmenách na webovej stránke, akcie a pomoc zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje svoju podporu od pondelka do piatku, v jednom z mnoha jazykov.

Na záver platí, že veľkoobchodná platforma Merkandi podporuje budovanie obchodných kontaktov. Uľahčuje nájdenie spoľahlivých veľkoobchodníkov ponúkajúcich zásoby zo zaujímavého odvetvia kupujúcich a tiež umožňuje rýchly a ľahký kontakt s veľkoobchodníkom a nákup najlacnejších produktov na trhu.

Používatelia platformy Merkandi, ktorí majú záujem o kúpu konkrétneho tovaru zverejneného na portáli, môžu kontaktovať predajcov telefonicky alebo e-mailom. Veľká časť kupujúcich sa rozhodne poslať dopyt - buď prostredníctvom kontaktného formulára dostupného v profile veľkoobchodníka alebo priamo na e-mailovú adresu poskytnutú veľkoobchodníkom. Spôsob, akým je dopyt formulovaný, často určuje či predajca pošle svoju odpoveď.

Tu je niekoľko tipov, ktoré Vám pomôžu pripraviť konkrétny dopyt o produkt alebo spoluprácu, ktorý bude pre predávajúceho zrozumiteľný a zaujímavý.

 1. Jazyk dopytu - žiadosť o cenovú ponuku by mala byť v jazyku predávajúceho - ak je predávajúcim spoločnosť z Nemecka, používame nemčinu alebo angličtinu. Ak je dopyt smerovaný na spoločnosť z Francúzska - mal by byť vo francúzštine, atď. Napríklad, ak nepoznáte francúzštinu, použite prekladač Google / Bing alebo Yandex. Toto určite uľahčí nadviazanie korešpondencie.
 2. Obsah dotazu - v dotaze by ste mali najskôr stručne predstaviť spoločnosť, ktorú zastupujete, a uviesť skupiny výrobkov, ktoré hľadáte. Ďalej zadajte názov produktu / inzerátu alebo odkaz na ponuku Merkandi, o ktorú sa zaujímame, a požiadajte o potvrdenie dostupnosti tohto produktu, požadovaného minimálneho množstva, ceny, dodacej lehoty atď.
 3. Správne kontaktné údaje - je veľmi dôležité uviesť v dotaze svoje aktuálne kontaktné údaje, aby Vás predajca mohol ľahko kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Schránka Vám umožňuje vytvoriť zoznam ponúk, ktoré Vás zaujímajú, a potom veľkoobchodníkom poslať hromadný dopyt ohľadne ich dostupnosti. Vďaka tomu sa môžete ľahko dozvedieť viac o produktoch, ktoré chcete kúpiť. Schránku môžete tiež použiť, ak chcete vytvoriť zoznam produktov na neskoršie prehliadanie. Ponuky zostanú v schránke určitý čas, v závislosti od platnosti súborov cookies. Ak chcete natrvalo uložiť ponuky, ktoré Vás zaujímajú, použité možnosť pridania ich medzi obľúbené na svojom účte Merkandi.

PRAVIDLÁ PRE PRIDÁVANIE PONÚK PREDAJA:

 1. V obsahu ponúk, ako aj na obrázkoch a prílohách sa nesmú uvádzať ani kontaktné údaje, ani názov spoločnosti. Je tiež zakázané umiestňovať osobné údaje a iné údaje, ktoré umožnia nájsť spoločnosť online. Nie sú povolené ani vodoznaky na obrázkoch, ktoré identifikujú kupujúceho.
 2. Akceptujeme iba veľkoobchodné ponuky. Vyhradzujeme si právo na odstránenie maloobchodných nákupných ponúk bez predchádzajúceho upozornenia.
 3. Nesmie sa zverejňovať ponuka kópií a replík produktov, najmä tých, ktoré sú chránené ochrannými známkami. Vyhradzujeme si právo takéto ponuky bez upozornenia odstrániť.
 4. Uvedené skupiny tovaru (Nové, Použité, Poškodené, Refurbished, Outlet) sa musia zhodovať s naším popisom, dostupným na stránkach Merkandi: SKUPINA VÝROBKOV
 5. Existuje možnosť zverejniť ponuku v každej z dostupných jazykových verzií Merkandi. V takom prípade, je obsah ponuky potrebné preložiť do každého z jazykov, v ktorých sa má ponuka zverejniť.
 6. Je zakázané zverejňovať duplicitné ponuky. Duplikátom sa rozumie aj ponuka, ktorá bola znova pridaná s rovnakým obsahom ako predchádzajúca. Takéto ponuky budú zablokované. Zmeny v ponukách by sa mali robiť ich úpravami.
 7. Je zakázané pridávať predajné ponuky a ponuky služieb. Predajné ponuky môžu byť zverejnené iba vo vyhradenej na to sekcii.
 8. Zverejňovanie ponúk týkajúcich sa cigariet a e-cigariet je zakázané. V prípade porušenia tohto pravidla, ponuky budú vymazané okamžite bez predchádzajúceho upozornenia.
 9. Merkandi si vyhradzuje právo vylúčiť alebo znížiť pozíciu ponúk, ktoré obsahujú závažné jazykové chyby alebo obsahujú nedostatočné informácie.
 10. Nárok na zverejnenie ponuky na platforme Merkandi je vylúčený.
 11. Merkandi si vyhradzuje právo kedykoľvek odstrániť ponuky a zablokovať prístup k účtu predávajúceho bez uvedenia dôvodu.
Ak chcete nakupovať na Merkandi, musíte si zaregistrovať účet a zaplatiť predplatné. Po zaplatení bude Váš účet aktivovaný a získate prístup ku kontaktným údajom predajcov.
Merkandi nepredáva tovar zobrazený na strane - predajcami sú overení veľkoobchodníci. Údaje o umiestnení skladov sú dostupné na profiloch predajcov, ale sú k dispozícii iba po registrácii a zaplatení účtu.

Ak ste kupujúcim

Pokiaľ nemáte aktívnu funkciu predaja, máte v našom systéme status „kupujúci“. To znamená, že predajcovia vidia iba vaše meno a dátum vstupu do Merkandi. Ak im chcete umožniť zobraziť vaše údaje, musíte s nimi najskôr súhlasiť. Môžete to urobiť v sekcii Moje údaje -> Súhlasy -> Súhlasím so zdieľaním mojich kontaktných údajov. Po výbere tejto možnosti a jej potvrdení sa údaje zobrazia predajcom v module správ na ovládacom paneli používateľa. Táto možnosť je predvolene neaktívna, pretože ste to vy, kto rozhoduje, či chcete alebo nechcete zdieľať svoje údaje.
Vyjadrený súhlas je možné kedykoľvek odvolať, čo okamžite skryje vaše údaje.

Údaje uvedené po súhlase:

 • Meno a priezvisko
 • Telefónne číslo
 • Údaje o adrese

Vaša emailová adresa nebude za žiadnych okolností uvedená.

Dôležité poznámky:

 • Nie je možné zvoliť údaje, ktoré sa majú predložiť. Po súhlase sa zobrazia všetky údaje uvedené vyššie.
 • Nie je možné zvoliť predajcov, ktorým budú vaše údaje prezradené. Súhlas so zdieľaním údajov je globálny a platí pre všetky konverzácie.
 • Súhlas aj odvolanie súhlasu majú spätnú účinnosť. To znamená, že v oboch prípadoch budú údaje zdieľané alebo skryté vo všetkých predchádzajúcich konverzáciách.
 • Údaje sú dostupné iba v module správ vymieňaných s predajcami. Nie sú k dispozícii v žiadnej inej verejne dostupnej databáze a predajcovia, s ktorými ste neboli v kontakte, nemôžu za žiadnych okolností vidieť vaše údaje.

Ak ste predajca

Ak máte funkciu predajcu aktívnu, vaše údaje sa vždy zobrazia pri každej správe vymenenej s iným používateľom. Súhlas so zdieľaním údajov je potrebný na aktiváciu vašej funkcie predaja. Toto je množina údajov, ktorá je k dispozícii aj vo vašom profile skladu. Nezáleží na tom, či vás kontaktoval zákazník alebo či ste to vy, kto kontaktuje iného veľkoobchodníka kvôli spolupráci alebo nákupu tovaru. Tieto údaje nie je možné skryť. Ak nesúhlasíte s ich zdieľaním, jedinou možnosťou je deaktivovať možnosti predajcu, čo znamená, že nemôžete predávať alebo zobrazovať svoje výrobky v spoločnosti Merkandi.

Potřebujete pomoct?

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.

;