Vaše údaje sú šifrované. Registrujete sa bezpečne.

Zvýšte predaj, kupujte lacnejšie v Merkandi

Veľkoobchod s nadbytočným tovarom, dopredajom sérií a tovarom z výpredaja zo 150 krajín!

Záruka spokojnosti
Vyskúšajte našu webovú stránku 14 dní bez rizika!
Záleží nám na spokojnosti našich používateľov, preto vám dávame možnosť vrátiť sumu predplatného do 14 kalendárnych dní od dňa aktivácie služby. Bez zbytočných formalít a háčikov.
premium
149 EUR +DPH / rok
Registrácia
Štandard
119 EUR +DPH / rok
Registrácia
Obdobie prístupu na Merkandi 12 mesiacov 12 mesiacov
Záruka spokojnosti (14 dní na vrátenie).
Neobmedzený počet dopytov
Viditeľné kontaktné údaje veľkoobchodníkov
Každodenný newsletter s novými ponukami
Prístup k ponukám zo 150 krajín so zľavami až -90%
Možnosť zverejniť ponuky na nákup
Panel pre správu účtu, kontaktov, ponúk, editovania údajov
Prístup k hodnoteniam veľkoobchodov
Prístup do čiernej listiny veľkoobchodov
Zverejňovanie neobmedzeného počtu ponúk
Propagácia Vašich ponúk v celej Európe
Pridanie Vašej firmy do medzinárodného katalógu Merkandi
Vytvorenie viacjazyčného opisu Vašej firmy
Pokročilé štatistiky vzhliadnutí a profilu firmy
Import/Export tovaru CSV, XLS, XML
Pomoc od osobného konzultanta
Registrácia Registrácia

Uvedené ceny sú ceny netto, mali by sa k nim pripočítať sadzba DPH v súlade so smernicou EÚ.

Bezpečné a overené spôsoby platby

Akceptované spôsoby platby

Viac ako 99,9% spokojných zákazníkov. PRIDAJTE SA K NIM!

Veľmi užitočná platforma. Účet sme práve po roku predĺžili a musím povedať, že to odporúčam na 100%. Nadviazali sme obchodný kontakt so spoločnosťami, ktoré, nebyť Merkandi, ani by sme nevedeli, že existujú.

MGM

Merkandi je úžasná platforma, kde nájdete dobré ponuky !! Platformu som používal rok a predplatil som si ešte raz, aby som mohol vidieť nové ponuky.

Drissi Ali

V pohode Veľmi odporúčam. Jednoduché rozhranie a dobrý zákaznícky servis. Mnoho možností pri vytváraní ponuky. Rýchly rast predaja.

Burak Türk

Vynikajúci zážitok. Import ponúk je však potrebné vylepšiť, pretože to v súčasnosti nie je ľahká úloha. Vďaka tejto funkcii by sme boli schopní uviesť oveľa viac ponúk.

Dado Srl

Zatiaľ nemôžem nič povedať, ale dúfam, že mi stránka ukáže veľa možností :). Stránka je v prvom rade veľmi dobrá, hlavne že nie je určená len pre firmy

Mattia Scelsi

Najskôr som o Merkandi počul od svojho kupujúceho a dôrazne mi odporúča, aby som sa zaregistroval u Merkandi. Po prehliadaní sa domnievam, že je to skutočne profesionálna webová stránka, ktorú si zaslúžim zaregistrovať podľa pokynov. Máte Paypal ako platobný systém, ktorý podľa môjho názoru zvýši počet kupujúcich aj predávajúcich. Minulý týždeň som v Poľsku hovoril s pani zákazníckou službou a bola veľmi ochotná a profesionálne zvládla moje otázky. Je to môj 1. deň, takže dúfam, že viac budem prechádzať, dozviem sa viac o tejto webovej stránke a bude pre mňa prínosom pre účely mojej registrácie. Vďaka

Mehdi Hasan

Vďaka Merkandi som získal veľmi veľké množstvo zákazníkov, odporúčam kupujúcim a predávajúcim jednoduchý portál pre všetkých, ktorý využijú, rýchly kontakt s vybraným zákazníkom

Krzysztof Zaremba

Skvelá platforma na predaj a nákup! Vrelo odporúčam. Existuje veľa ponúk od veľkoobchodníkov a toto je veľmi dobrý spôsob nadviazania kontaktov a dobrého podnikania.

Luca Cimarelli

Úprimne pre mňa stojí za to, že je to vlastne dom plný prepojení, distribútorov a skladov, ktorý rozšíri vašu obchodnú víziu. Je to za toľko peňazí.

houssam haidar

To je to, čo som práve zaregistroval. Je to naozaj skvelá webová stránka, nepridávajte nič, aby ste to vyjadrili, veľa šťastia pre všetkých a pekný deň, ďakujem vám, že sa vidíme.

YASSINE BENADDAD

Dobrá a rýchla služba. Transparentná platforma na hľadanie zaujímavých ponúk, ale aj na predaj. Ponúka spoluprácu so spoľahlivými predajcami.

Miquel Muringen

Vynikajúca technická podpora. Som veľmi rád, pretože odpovede sú konkrétne a rýchle. Som v Merkandi krátko a už sa mi podarilo uskutočniť prvý predaj.

Tomasz Nowak

Najčastejšie otázky


Môžem sa zaregistrovať na Merkandi ak nevykonávam podnikateľskú činnosť?

Áno, súkromné osoby si môžu na Merkandi založiť účet. Malo by sa však pamätať na to, že malá časť našich veľkoobchodníkov predáva tovar len spoločnostiam. Ak však chcete predávať na Merkandi, musíte mať aktívnu živnosť.

Ako môžem uskutočniť nákup na Merkandi?

Ak chcete nakupovať na Merkandi, musíte si zaregistrovať účet a zaplatiť predplatné. Po zaplatení bude Váš účet aktivovaný a získate prístup ku kontaktným údajom predajcov.

Kde sa nachádza sklad?

Merkandi nepredáva tovar zobrazený na strane - predajcami sú overení veľkoobchodníci. Údaje o umiestnení skladov sú dostupné na profiloch predajcov, ale sú k dispozícii iba po registrácii a zaplatení účtu.

Môžem si na Merkandi založiť testovací účet?

Merkandi neponúka testovacie účty. Používateľ však môže do 14 dní požiadať o vrátenie registračných nákladov. Ak nie ste spokojní s našimi službami, stačí nám napísať e-mail, zavolať alebo nás kontaktovať na chate. Nič neriskujete!

Sú predajcovia overení a je tovar autentický?

Pred zverejnením svojich ponúk sa každý veľkoobchodník musí podrobiť procesu overenia. Cieľom tohto overenia je zvýšenie bezpečnosti počas transakcií. Okrem toho, tiež overujeme ponuky so značkovými výrobkami, aby sme potvrdili pravosť a pôvod tohto tovaru.