Hledat zboží

Profesionální vyhledávání nabídek z celého světa

Objednávejte informace o cenách zboží z vybraného regionu světa s úplnými kontaktními údaji firem, přesnou specifikací zboží a podmínkami spolupráce.

149,00 EUR +DPH

*Cena sa vzťahuje na vyhľadávanie v rámci Európskej únie. Cena za vyhľadávanie tovaru mimo Európskej únie sa stanovuje individuálne pre každú objednávku.

Uložiť

Ušetrite v balíku!

Táto služba je súčasťou obchodných balíkov. Kúpou v balíčku získate viac možností a ušetríte

Co je vyhledávání produktů?

Merkandi pôsobí v medzinárodnom obchode od roku 2008. Ponúkame Vám naše skúsenosti získané pri dozore nad 200 000. obchodné transakcie uzatvorené na celom svete medzi kupujúcimi a predávajúcimi.

Vyhľadávanie tovaru prebieha aktívnou komunikáciou s partnermi Merkandi, overovaním medzinárodných databáz a osobnými kontaktmi našich odborníkov na zahraničných trhoch. Využívame zahraničné sociálne médiá, internetové fóra a priemyselné databázy. Naša služba sa vyznačuje:

Ikona palca hore
Účinnost

Spolupracujeme s výrobci, distributory a velkoobchody ve 150 zemích

Ikona palca hore
Flexibilita

Vy si vyberete, která z nabízených nabídek splní vaše očekávání

Ikona palca hore
Ukládání

Vyhledáme zboží v souladu se specifikací a cenovou relací, což Vám ušetří čas i peníze

Analýza na tablete v sklade

Nakupujte zboží v zahraničí za výhodnější cenu!


Jaké jsou výhody služby vyhledávání zboží:

 • Úspora času - obdržíte hotový report obsahující všechny potřebné parametry zboží, které hledáte spolu s úplnými kontaktními údaji dodavatele
 • Úspora peněz - vybraný produkt bude mnohem levnější než identický produkt dostupný na místním trhu,
 • Výhoda před konkurencí – objednávejte zboží nedostupné na místním trhu, které umožní vaší firmě vyniknout nad konkurencí,
 • Nové oblasti činnosti – budujte nové obchodní vztahy s partnery z celého světa.

Naplánujte si prodejní strategii – sortiment najdeme!


Dlouholeté zkušenosti získané při dohledu nad 200 tis. obchodní transakce uzavřené po celém světě nám umožní připravit nabídky, které nejlépe splní vaše očekávání.

 • Na nákup tovaru v zahraničí nemusíte vedieť niekoľko jazykov, pre Merkandi neexistujú žiadne jazykové bariéry,
 • Chráňte sa pred možným pokusom o podvod zo strany nepoctivého dodávateľa, nájdite čestných dodávateľov,
 • Znížte svoje náklady prostredníctvom nižších nákupných cien,
 • Nájdite nových zahraničných dodávateľov, môže to zmeniť váš biznis.
Analýza grafov

Je služba zameraná na vás?

ÁNO, ak nemáte čas hľadať ponuky, neovládate jazyk alebo ho neovládate dobre. Nevieš kde a ako hľadať informácie na zahraničných weboch. Nemáte žiadne skúsenosti s medzinárodným obchodom. Ponuky, ktoré nájdete, sú neatraktívne. Už ste stratili trpezlivosť? Objednajte si vyhľadávanie produktov v Merkandi.

Čo je zahrnuté v prehľade vyhľadávania tovaru:


 • Podrobnosti o registrácii obchodníka (ak sú k dispozícii)
 • Podrobnosti o kontaktných osobách (telefónne čísla a e-mailové adresy)
 • Ceny s množstevnými limitmi (ak existujú)
 • Adresy webových stránok, sociálne médiá atď. (ak existujú)
 • Kompletné kontaktné údaje (adresa sídla, skladov, pobočiek)
 • Až 5 cenových ponúk od rôznych dodávateľov (ak nájdeme viac spoločností, dostanete aj ich cenové ponuky, bez príplatku)
 • Podmienky spolupráce (ak sú dostupné, preklady sa platia dodatočne v jazyku dodávateľa tovaru)
 • Technická špecifikácia (ak je k dispozícii, v jazyku dodávateľa tovaru, preklady sa platia dodatočne)

Objednejte si vyhledávání produktů na Merkandi nyní

Zadejte název společnosti nebo jméno a příjmení
Zadejte DIČ
Zadejte ulici
Zadejte PSČ
Zadejte město

Máte již účet? přihlásit se

Máte nejaké otázky?

Nechajte svoje údaje. Budeme Vás kontaktovať!

Zadejte jméno
Zadejte příjmení
Zadejte e-mailovou adresu

Nejčastější dotazy

Jaké informace bude obsahovat připravená zpráva?
V reportu obdržíte informace o cenách za uvedené zboží z vybraného regionu světa spolu s kontaktními údaji firem a také přesnou specifikaci a podmínky spolupráce. Zpráva bude obsahovat 5 nabídek od různých dodavatelů. Pokud najdeme více nabídek, poskytneme vám také jejich nabídky, a to bez příplatku.
Ako hľadáme tovar?
Využívame vlastné zdroje informácií, medzinárodné databázy a osobné kontakty našich odborníkov na zahraničných trhoch. Využívame zahraničné sociálne médiá, fóra, internetové databázy, priemyselné databázy a mnohé ďalšie.
Prečo si nemôžem vybrať, či bude tovar od dovozcu, výrobcu alebo veľkoobchodu?
To, či tovar pochádza od dovozcu, výrobcu alebo veľkoobchodníka, je druhoradé. Najdôležitejšia je konkurencieschopná cena a ponukové parametre (t.j. kvalita tovaru). Môže sa zdať, že ponuka od výrobcu bude najvýhodnejšia. Často však podmienky takejto zmluvy, veľký objem objednávok a zmluva na dobu určitú znamenajú, že to nie je najlepšie riešenie. Preto uvádzame ponuky od rôznych dodávateľov prispôsobené kritériám, ktoré uvádzate.
Garantujeme dostupnost vybraného zboží?
Dodavatel nám předkládá nabídku v dobré víře a předpokládáme, že zboží má v době odeslání skladem. Naším úkolem je najít dodavatele a získat nabídku a v tomto ohledu dáváme 100% záruku spokojenosti.
V jakém jazyce bude zpráva připravena?
Nejdůležitější informace potřebné k objednání zboží budou připraveny v angličtině. Na druhou stranu dlouhé popisy související s podmínkami smlouvy, samotnou smlouvou, technickými specifikacemi budou zpřístupněny v jazyce, ve kterém byly zpracovány dodavatelem zboží. Merkandi může takové dokumenty přeložit do jakéhokoli jazyka za příplatek.
Účtuje si Merkandi provizi?
Neúčtujeme provize z transakcí mezi kupujícími a prodávajícími. Jediné náklady, které nese zákazník, jsou náklady na nákup služby vyzvednutí zboží.
Ako službu používať?
Používanie služby je veľmi jednoduché:
 1. Vykonáte objednávku a platbu
  Stačí si objednať službu a zaplatiť.
 2. Vyplníte formulár služby
  Kedykoľvek počas vlastníctva reklamného účtu (alebo 12 mesiacov po zakúpení, ak nemáte účet) vyplníte formulár s údajmi o hľadanom tovare.
 3. Získate zoznam dodávateľov
  Do 3 pracovných dní od nás dostanete zoznam dodávateľov, ktorí majú tovar, ktorý hľadáte.
Sprawdź, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Wiarygodności Merkandi. Poddaj się weryfikacji. Jeżeli Twoja firma nie spełni warunków przyznania Certyfikatu, oddamy Ci pieniądze.
Ak napríklad hľadáte dodávateľa nábytku a nábytok má byť kancelársky nábytok, kuchynský nábytok, nábytok do obývačky, nábytok do spálne, považujeme to za 1 skupinu tovarov. Ak na druhej strane hľadáte nábytok, ale zároveň aj stavebné stroje, ide o dve rôzne skupiny tovaru a musíte zadať dve rôzne objednávky na vyhľadávanie tovaru.
Sú dodávatelia, ktorých vyhľadáva Merkandi, overení a možno im stopercentne dôverovať?
Nikomu sa nedá stopercentne dôverovať, používajte zdravý rozum a osvedčené obchodné postupy. Podpíšte zmluvu, presne popíšte, čo si objednávate, kto platí za dopravu atď. Niektorí dodávatelia môžu byť z databázy Merkandi, ide o overené spoločnosti. Okrem toho každá spoločnosť, ktorú pre vás vyhľadáme, podlieha základnému overeniu v obchodných registroch danej krajiny. Ak máte záujem o úplné overenie spoločnosti, využite špecializovanú službu Merkandi → Overenie dodávateľa.
Kolik času mám na používání služby?
Služba je k dispozícii 12 mesiacov od dátumu objednávky. Dátum exspirácie služby nesúvisí s dátumom exspirácie účtu, ale pre jej používanie musíte mať aktívny účet na Merkandi.

Potřebujete pomoct?