FLASH SALE
-30%
Pre každú REGISTRÁCIU a OBNOVU
akcie nie je možné kombinovať
4 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Historie Merkandi

 • 2022

  December, 2022
  Prístup k veľkoobchodným ponukám bez hraníc

  Všetky ponuky na stránke sme preložili do všetkých dostupných jazykov. Vďaka tomu sa každému používateľovi bez ohľadu na jazyk alebo jazykovú verziu Merkandi zobrazí rovnaký súbor ponúk na nákup. Viac ponúk = viac zákazníkov pre veľkoobchodníkov!

 • December, 2022
  Zlepšený modul správ a miera odozvy

  Jedným z kľúčových prvkov medzinárodných kontaktov sú e-maily. Modul sme vylepšili, aby sa ľahšie používal, a navyše zavádzajú novú funkciu - indikátory. Uznávame predajcov, ktorí odpovedajú na všetky správy a robia to v čo najkratšom čase.

 • November, 2022
  Merkandi je k dispozícii v 6 nových krajinách!

  Na základe potrieb používateľov a návštevníkov spúšťame Merkandi v šiestich nových jazykoch: dánčine, chorvátčine, nórčine, estónčine, fínčine a slovinčine. Nové krajiny znamenajú nové obchodné príležitosti pre kupujúcich aj predajcov.

 • Október, 2022
  Ešte jednoduchšie používanie mobilnej verzie

  Zaviedli sme niekoľko vylepšení UX a používateľského rozhrania, aby bolo používanie Merkandi na mobilných telefónoch ešte jednoduchšie, rýchlejšie a príjemnejšie. Okrem toho budeme v nasledujúcich mesiacoch pracovať na paneli používateľov, čo bude mať priamy vplyv na pozitívne odmietanie existujúcich zákazníkov.

 • September, 2022
  Merkandi opäť zrýchľuje

  Zaviedli sme niekoľko vylepšení, aby sme platformu zrýchlili. Od optimalizácie obrázkov až po opravy, vďaka ktorým sa vybrané stránky načítajú až o 60% s rýchlejšie. Prehliadanie nových ponúk ešte nikdy nebolo také rýchle.

 • August, 2022
  Umelá inteligencia v akcii

  Vstupujeme do novej éry. Vylepšenie ponuky titulov sme realizovali pomocou umelej inteligencie. Umelá inteligencia sa postará o lepšie prispôsobenie a zatraktívnenie titulov pre zákazníkov

 • August, 2022
  Najlepšie ponuky vyššie v zozname

  Zaviedli sme systém vyššieho umiestnenia pre najobľúbenejšie ponuky. Odteraz budú najlepšie ponuky uvedené ešte vyššie, aby ste sa k nim dostali ešte rýchlejšie!

 • Júl, 2022
  Vytvárame návody, aby bolo používanie Merkandi ešte jednoduchšie

  Vytvorili sme prvého sprievodcu pridávaním ponúk do platformy. Je graficky a textovo spracovaná a obsahuje tipy, ako uvádzať ponuky, ktoré sa predávajú. Toto je začiatok série materiálov, ktoré vám ešte viac uľahčia používanie našej platformy.

 • Jún, 2022
  Nový, lepší vyhľadávač je tu!

  Zaviedli sme nový vyhľadávač, ktorý má viacero výhod. Je oveľa rýchlejší, vracia viac prispôsobených výsledkov vyhľadávania, je odolný voči pravopisným chybám a dokáže rozpoznať variácie slov. S novým vyhľadávačom je teraz ešte jednoduchšie nájsť produkty, ktoré vás zaujímajú!

 • Máj, 2022
  Hľadáme investorov

  Platforma Merkandi rastie na sile, získava nových používateľov, Predajcov a Kupujúcich a naše ambície rastú s ich potrebami. Preto hľadáme investorov, ktorí nám pomôžu urýchliť našu víziu – veľkoobchod, ktorý je jednoduchý, dostupný, intuitívny, bezpečný a medzinárodný. Chcete byť súčasťou tejto revolúcie?
  Napíšte nám

 • Máj, 2022
  Vydali sme sa dobyť nové trhy

  Veríme, že veľkoobchod nemá žiadne obmedzenia. V našej misii spájať dodávateľov z celého sveta sa snažíme zjednodušiť medzinárodný obchod a vydať sa dobývať nové trhy. Spustili sme pilotný program adresovaný arabským krajinám, v ktorom predstavujeme platformu novým Predajcom a Kupujúcim. Výsledkom týchto aktivít je byť pre vás ešte širší trh a viac obchodných partnerov!

 • Apríl, 2022
  Nový kontaktný kanál pre všetkých návštevníkov - Live Chat

  Doteraz bol chat na stránke k dispozícii iba registrovaným používateľom a vo vybraných sekciách na platforme. Vzhľadom na to, že chápeme, aký spletitý môže byť veľkoobchod a koľko otázok môže vzniknúť, spúšťame rozhovor pre všetkých návštevníkov.

 • Apríl, 2022
  Testujeme nový typ účtu - Premium PLUS

  V záujme uspokojenia potrieb používateľov sme v rámci akcie otestovali nový typ účtu, ktorý má okrem množstva výhod účtu PREMIUM aj tri doplnkové služby: Overenie dodávateľa, Vyhľadávanie tovaru a Osvedčenie o dôveryhodnosti. Je to ďalší krok na ceste k čo najlepšiemu zosúladeniu našich služieb s potrebami zákazníkov.

 • Apríl, 2022
  Nový bezplatný účet Freemium pre predajcov

  Vytvorili sme nový typ účtu pre predajcov - FREEMIUM. Odteraz majú noví nerozhodnutí predajcovia možnosť nezáväzne spoznať potenciál Merkandi.

 • Marec, 2022
  Nové spôsoby platby za služby Merkandi

  Spustili sme dva ďalšie spôsoby platby, na ktoré sa naši používatelia pýtali - Apple Pay a Google Pay. Tieto nové, okamžité a jednoduché formuláre urýchlia proces platby.

 • Február, 2022
  Zlepšujeme komunikáciu

  Stanovili sme si za cieľ čo najlepšiu komunikáciu s našimi používateľmi.

  Tento proces začína registráciou a tu sme implementovali sériu vzdelávacích správ o Merkandi a službách, ktoré ponúkame. Je to malý krok k zlepšeniu našej platformy a veľký krok k zjednodušeniu správy, intuitívnosti a transparentnosti platformy.

 • Január, 2022
  Operačné oddelenie

  Vzhľadom na rastúce potreby našich používateľov sa Kancelária služieb zákazníkom pretransformovala na Prevádzkové oddelenie.

  Vytvárame tím najlepších odborníkov so širokými kompetenciami, aby sme zabezpečili najlepšiu kvalitu služieb zákazníkom a ich spokojnosť. To všetko preto, aby naši zamestnanci mali väčšie kompetencie a mohli ešte viac uspokojiť rastúci počet zákazníkov.

 • 2021

  December, 2021
  Zavádzame prieskum spokojnosti zákazníkov

  Spustili sme pravidelný prieskum spokojnosti zákazníkov Net Promoter Score (NPS), aby sme ešte presnejšie definovali kvalitu našich služieb a smery vývoja / zmien.

 • November, 2021
  Začíname s „balíčkami pre podnikanie“

  Bola spustená plná ponuka „biznis balíkov“, ktorá sa od začiatku stretávala s veľkým záujmom.

  Keďže každý má rád akcie a november je na to naklonený, zrealizovali sme kampaň LongBlackWeekend, ktorá našim klientom umožnila ušetriť 30% na registráciách a obnovách.Akciu LongBlackWeekend sme zrealizovali s neskutočným úspechom.

  Kampaň LongBlackWeekend sme zrealizovali s neuveriteľným úspechom.

 • Október, 2021
  Čoskoro predstavíme „Balíky pre firmy“

  Po mesiacoch príprav sme už blízko k tomu, aby sme našim klientom predstavili „Business Packages“, teda súbory profesionálnych služieb na podporu veľkoobchodu.

  Za týmto účelom sme pripravili predpredaj služby s atraktívnou akciovou zľavou.

 • August, 2021
  Všetko o všetkom alebo každý jednotlivo?

  Na web sa pripravujeme implementovať personalizovaný zážitok, t.j. načúvame potrebám jednotlivého používateľa a pripravujeme prezentáciu len obsahu, ktorý ho zaujíma.

 • Júl, 2021
  Vylepšený systém importu CSV a XML

  Vieme, že čas sú peniaze, preto sme urobili zmeny v systéme importu CSV a XML. Teraz je to pre používateľa ešte jednoduchšie a intuitívnejšie, čo určite skvalitní používanie webu.

 • Máj, 2021
  Nové rozloženie, nové skúsenosti v mobilnej verzi

  V súlade s pokynmi používateľov a špecialistov na používateľskú skúsenosť sme uviedli do používania novú webovú stránku webu Merkandi. Nové rozloženie stránky v počítačovej verzii a úplne nové možnosti v mobilnej verzii sú len niektoré z výhod pre našich používateľov.

 • Apríl, 2021
  Noví manažéri - Centrum služieb zákazníkom a Predaj

  Rýchla zahraničná expanzia a značný záujem nás prinútil rozšíriť Oddelenie služieb zákazníkom a vytvoriť nové Obchodné oddelenie. Stalo sa prirodzeným procesom najímať manažérov na riadenie týchto oddelení.

 • Marec, 2021
  Ebook – Praktický sprievodca pre každého veľkoobchodníka

  Keďže nákup a predaj komodity je čoraz dostupnejší, cena, kvalita a marža sú výhodou oproti konkurencii. Pripravili sme knihu, vďaka ktorej sa dozviete, ako nakupovať ten najlepší a najkvalitnejší tovar za najnižšiu cenu.

 • Január, 2021
  Merkandi se vydává dobýt dalších 7 zemí

  Je to oficiální! Překonali jsme další hranice velkoobchodu a otevíráme nové příležitosti pro vaše podnikání. Vstupujeme do 7 nových zemí se 7 novými jazyky, čímž zvyšujeme počet potenciálních zákazníků a velkoobchodů.

 • 2020

  November, 2020
  Oznámení o promování nabídek

  Vedeli ste, že Merkandi propaguje vybrané ponuky na webe? From this bottom, pokud jste mezi lidmi, ponuku sme propagovali, dostanete k tomu oznámenia.

 • November, 2020
  Máte zboží? Máme kupujícího!

  Jakmile nějaký kupujících přidá nabídku koupě zboží, které je ve vaší nabídce, upozorníme vás e-mailem! Spouštíme nový newsletter zaměřený na zvýšení prodeje pro velkoobchodníky a zvednutí počtu nabídek pro kupující.

 • Október, 2020
  Možnost sdílet údaje s prodejci

  Pokud dáte souhlas, vaše kontaktní údaje budou viditelné pro velkoobchodníky, s nimiž korespondujete. Tímto způsobem velkoobchodníkům usnadníte kontakt s vámi.

 • Október, 2020
  Úspěšná transakce? Požádejte o komentář!

  Pouze jedno kliknutí vás dělí od pozitivního komentáře po úspěšné transakce, zbytek uděláme za vás!

 • September, 2020
  Už nikdy nezmeškáte příležitost!

  Od dnešního dne můžete sledovat své oblíbené kategorie, vyhledávání atd. Bez ohledu na to, zda hledáte produkt, který je momentálně nedostupný, nebo čekáte na nejlepší cenu - nikdy nezmeškáte příležitost.

 • September, 2020
  Platíte pouze na ověřená čísla bankovních účtu!

  Prodejci mají možnost ověřit si své bankovní účty. Díky této operaci zvyšujeme bezpečnost transakcí pro kupující. Merkandi říká zločincům ne!

 • August, 2020
  Nová vizuální identifikace a registrovaná ochranná známka

  Provedli jsme dvě důležité změny na Merkandi. Jednou z nich je oficiální registrace ochranné známky „Merkandi“ pro celou Evropu. Proto jsme se také rozhodli obnovit naší vzhled. Představujeme modernější a jednodušší logo v souladu se současnými trendy.

 • August, 2020
  Revoluce v modulu zpráv!

  Zavedli jsme nový vzhled konverzací a zpráv. Od dnešního dne modul vypadá podobně jako konverzace na známých sociálních sítích. Kromě toho jsme také zahrnuli podrobné údaje účastníka a seznam jeho výrobků, o nichž konverzace probíhá, spolu s náhledem nabídek.

 • August, 2020
  Prohlédněte si nejdůležitější podrobnosti nabídky aniž byste museli nabídku otevřít!

  V seznamu nabídek, když najdete kurzorem na fotografii nabídky, která vás zaujala, zobrazí se přehled obsahující většinu potřebných informací pro rychle posouzení nabídky.

 • Júl, 2020
  Rychle vyhledejte nabídku, která vyžaduje vaši zvláštní pozornost

  Nabídka, která nesplňuje podmínky zveřejňování nabídek, bude označena průhledným praporkem v jazykové verzi, ve které byla zveřejněna.

 • Júl, 2020
  Opět zvyšujeme zabezpečení vašeho účtu

  Dbáme na to, aby vaše kontaktní údaje nebyly neoprávněně změněny.

 • Júl, 2020
  Chcete přídat první nabídku? Můžete se spolehnout na naši pomoc!

  Protože se staráme o naše prodejce a dbáme na nejvyšší kvalitu zveřejněných nabídek, rádi vám poskytneme potřebné tipy, pokud se vaše nabídka odchyluje od našich standardů.

 • Jún, 2020
  Upravit automatické překlady!

  Vaši nabídku jsme přeložili automaticky, chtěli byste ji vylepšit? Nyní je to možné. Obsah automatických překladů je vám k dispozici, stejně tak jako obsah, který umístíte do svých nabídek.

 • Jún, 2020
  Snadné a rychlé zveřejnění podobných nabídek

  Prodáváte hodně výrobků, které jsou si podobné? Od této chvíle nemusíte pokaždé vyplňovat stejný popis, nyní můžete použít kopii z ostatních nabídek.

 • Máj, 2020
  Nová organizace doručené pošty

  Přijímáte nebo odesíláte mnoho zpráv a máte problém je kategorizovat? Od této chvíle můžete přesouvat zprávy do několika tematických složek.

 • Máj, 2020
  Bonus za aktivitu pro nové prodejce

  Zveřejněte prvních 10 nabídek a získejte balíček bodů, které můžete použít k propagaci svých nabídek!

 • Apríl, 2020
  Ukázka nových nabídek v oblíbených

  Přepracovali jsme váš seznam oblíbených nabídek, abyste je mohli rychle najit. To je další velmi očekávaná a nezbytná změna, díky které je používání Merkandi ještě pohodlnější a intuitivnější.

 • Apríl, 2020
  Poslední zobrazené nabídky

  Prohlíželi jste si Merkandi a našli jste zajímavou nabídku, ale... která z nich to byla? Nový panel umožňuje uložit seznam naposledy zobrazených nabídek, takže vám nikdy už neuniknou ty nejzajímavější.

 • Marec, 2020
  Nabídky koupě pro neregistrované

  Od dnešního dne můžete přidat nabídku koupě bez registrace! Tato nová funkce ovlivní počet nákupních nabídek, a tak bude více prodejních příležitostí pro velkoobchodníky na Merkandi. Zveme vás k zveřejnění vašich nákupních nabídek!

 • Marec, 2020
  Oznámení o změně e-mailové adresy a způsobu přihlášení

  Zabezpečení na Merkandi je jednou z našich hlavních priorit, takže od dnešního dne, pokud změníte způsob přihlášení (deaktivujete a povolíte dvoufaktorové přihlášení) a změníte svou e-mailovou adresu, každý uživatel od nás obdrží oznámení. Nikdo nebude bez vašeho vědomí provádět změny ve vašem účtu!

 • Február, 2020
  Oznámení o nových velkoobchodech

  Každý den ověřujeme nové velkoobchody, které nabízejí zajímavé produkty k prodeji. Od dnešního dne si můžete takové oznámení aktivovat a držet krok s novými prodejci na Merkandi.

 • Február, 2020
  Plníme přání našich uživatelů!

  Poskytujeme možnost aktualizace nabídek jednou za 14 dní a nastavení nabídek jako „stálá nabídka“. Díky tomu budou vaše nabídky automaticky obnovovány. Obnovená nabídka je na vrcholu seznamu nabídek, díky čemuž opět získá popularitu!

 • Január, 2020
  Propagační balíčky - více výhod za nižší cenu.

  Kvůli četným otázkám o takovou funkčnost - jsme ji pro Vás připravili! Od dnešního dne můžete propagovat své nabídky na mnoha místech za nižší cenu. Podívejte se už dnes ve svém uživatelském panelu!

 • 2019

  December, 2019
  Zvyšujeme zabezpečení Vašeho účtu.

  Implementujeme dvoufázové přihlašování, které výrazně zvýší zabezpečení Vašeho účtu na Merkandi. Vzhledem k tomu, že u uživatelských účtů dvoufázové přihlášení je ve výchozím nastavení, Merkandi patří mezí prekurzory zabezpečení na velkoobchodním trhu.

 • November, 2019
  Překlad všech nabídek - nabídky v každé jazykové verzi

  Od dnešního dne najdete prakticky všechny nabídky ve všech jazycích. Přeložili jsme je, aby naši uživatelé odstranit jazykové bariéry a umožnit všem přístup k ještě většímu katalogu nabídek za nejatraktivnější ceny!

 • November, 2019
  Sekce s nejlepšími nabídkami a velkoobchodníky

  Přemýšleli jste někdy, které nabídky a velkoobchodníci jsou nejoblíbenější? Právě jsme vytvořili sekci, kde budete moci sledovat takové hodnocení. Tyto informace můžete použít k přizpůsobení sortimentu potřebám Vašich zákazníků a dozvědět se více o trendech na trhu.

 • November, 2019
  Informace o moderované nabídce

  Víte, že náš tým každý den moderuje Vaše nabídky za účelem zvýšit jejich atraktivitu, dosah a pozici ve výsledcích vyhledávání? Od dnešního dne uvidíte na svém uživatelském panelu, které z vašich nabídek byly moderovány a které stále čekají na úpravy.

 • November, 2019
  Oznámení ukončení promování nabídek

  Odteď nově, poté co vyprší platnost zvýraznění Vaší nabídky, obdržíte oznámení s informacemi o účincích promování a možnosti prodloužení.

 • Október, 2019
  Nové možnosti oznámení a jejich nastavení

  Příliš mnoho oznámení? Nebo byste chtěli změnit kanál oznámení? Od dnešního dne si můžete vybrat mezi oznámeními Push Notifications/E-mail a určit, která oznámení chcete dostávat.

 • Október, 2019
  Přidáváme další měny!

  Na základě četných požadavků zavádíme další měny, ve kterých můžete platit za služby Merkandi: DKK, NOK, RON a SEK. Více měn znamená více možností.

 • September, 2019
  Merkandi na mezinárodním veletrhu IAW v Kolíně nad Rýnem!

  Během IAW, jednoho z nejdůležitějších velkoobchodních veletrhů v Evropě, navštívil náš stánek spousta našich současných uživatelů i mnoho podnikatelů z celé Evropy. Bylo tam hodně zkušeností, získali jsme nové zkušenosti a slyšeli mnoho vřelých slov od zákazníků.

 • September, 2019
  Nyní je k dispozici nový způsob platby!

  Splňujeme Vaše potřeby. Od dnešního dne můžete za naše služby platit v UAH, RUBu a to formou místní platby. Спасибо!

 • September, 2019
  Připravujeme se na velké akce

  Na Merkandi dorazily slevové kódy. Od dnešního dne pro vás vytvoříme akci, díky kterým budete moci ušetřit nákupem služeb Merkandi

 • August, 2019
  Rozhodněte se, komu pošlete zprávu

  Můžete se rozhodnout, koho chcete oslovit s poptávkou ke konkretní položce s úschovny.

 • August, 2019
  Dodatečný informační kanál

  Možnost odesílat oznámení prostřednictvím Facebook Messenger.

 • Júl, 2019
  Nejlepší nabídky výš na seznamu!

  Zavedli jsme inovativní algoritmus, který zvyšuje pozici nejlepších nabídek. Zohledňuje se následující: popularita nabídek, počet dotazů, kvalita nabídky, skóre prodávajícího. Od nynějška bude hledání těch nejlepších nabídek ještě snazší!

 • Jún, 2019
  Plaťte za služby Merkandi ve své měně

  Zavedli jsme možnost volby měny u plateb za služby na Merkandi. Od dnešního dne si vyberete, v jaké měně chcete platit.

 • Jún, 2019
  Převody měn v každé nabídce

  Nevíte, jaky je kurz libry a dolaru? Nebo se nechcete zdržovat počítáním? Pro vaše pohodlí jsme zavedli převody měn v nabídkách, abyste nemuseli počítat a přemýšleli, zda je nabídka pro Vás cenově výhodná!

 • Jún, 2019
  Spustili jsme belgickou verzi.

  Belgio, jdeme! Otevíráme belgickou verzi na merkandi.be s výchozím holandským jazykem. Nová země, nové možnosti!

 • Máj, 2019
  Nabídky koupě

  Spustili jsme novou sekci, ve které můžete zadávat poptávky po zboží, které hledáte. Jsme si jistí, že v okamžiku tyto poptávky zaujmou velkoobchody již nabízí Vámi hledané zboží za nejlepší cenu.

 • Máj, 2019
  Minimální hodnota objednávky, nyní cenová

  Doposud byla minimální objednávka vždy stanovena v kvantitativní podobě. Od dnešního dne můžete také určit částku. Je to poklona velkoobchodníkům a rozmanitost způsobů podnikání.

 • Máj, 2019
  Dobýváme další kontinent.

  Merkandi je především mezinárodní platforma. Dnes spouštíme australskou verzi a otevíráme tak nové možnosti pro uživatele. Obchod bez hranic je na dosah.

 • Marec, 2019
  Našli jsme cestu do Indie.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Indie je již dostupná.

 • Marec, 2019
  Vítejte na Zeleném ostrově.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Irskaje již dostupná.

 • Marec, 2019
  Bună dimineața! Spouštíme rumunskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Rumunska je již dostupná.

 • Marec, 2019
  Vyhrazení místa pouze pro stockové nabídky.

  Merkandi je lídrem na trhu zboží z likvidací přebytečných zásob, ukončených sérii, atd. Abychom Vám ještě víc usnadnili přístup k těmto nabídkám, zatřídili jsme je do speciální sekce. Přesvědčte se!

 • Marec, 2019
  Čas jsou peníze.

  Zrychlujeme naše webové stránku, abyste mohli rychleji najít nejlepší zboží. Doba načítání stránky se výrazně zlepšila.

 • Február, 2019
  Bankovní převod

  Můžete provést platbu za naše služby klasickým převodem na bankovním účet dostupný ve Vaší zemí.

 • Február, 2019
  Nová služba - vyhledávání zboží

  Hledání zboží není snadné a cena, druh zboží, kvalita a další vlastnosti jsou zásadní pro ziskovost. Nemůžete najít zajímavé nabídky? Od dnešního dne je můžeme najít za Vás!

 • Február, 2019
  Oznámení o nových výrobcích

  Zmeškali jste zajímavou nabídku? Chcete se to tomu příště vyhnout? Od teď můžete sledovat vybrané kategorie, vyhledávání a profily velkoobchodů, a dáme Vám vědět jakmile se požadované objeví.

 • Január, 2019
  Informace o nových nepřečtených zprávách

  Už si nenecháte ujít zprávy od zájemců! Vylepšili jsme způsob informování o nepřečtených zprávách.

 • Január, 2019
  Systém interních zpráv

  Ztratili jste hlavní děj v konverzaci s obchodním partnerem v mailové komunikaci? Už nikdy víc! Do každého mailu přiložíme celou korespondencí setříděnou chronologický.

 • Január, 2019
  Úpravy v zóně speciálních nabídek

  Úplně jsem oddělili prohlížení speciálních nabídek od běžných nabídek prodeje na Merkandi. Nyní budete mít jistotu, že nabídka, kterou právě máte před sebou je určena pro omezený okruh odběratelů.

 • Január, 2019
  Úpravy prezentací fotek výrobku

  Nyní Vaše fotky budou perfektně kádrovaný, nezavilé na jejích skutečnem rozměru.

 • 2018

  November, 2018
  Vyhledávání

  Vylepšili jsme účinnost a rychlost vyhledávání na naších stránkách. Od teď mnohem snadněji najdete zboží, které sháníte.

 • November, 2018
  Prověření zboží

  Můžete si u nás objednat prohlídku zboží prováděnou přímo ve skladu velkoobchodníka. Náš specialista zkontroluje pro Vás zboží a pošle Vám report. Tímto zvýšíte bezpečnost nákupu.

 • November, 2018
  Zvyšujeme čitelnost zvýrazněných nabídek

  Zvýrazněné nabídky získávají nový vzhled, díky čemu vyniknou na pozadí ostatních nabídek, čímž zvyšujete prodejní potenciál.

 • November, 2018
  Dolaďujeme vzhled mobilní verzi naších stránek

  Aby poskytnout našim uživatelům ještě pohodlnější využití Merkandi jsme provedli řadu vylepšení mobilní verze platformy. Díky tomu je využiti webových stránek z mobilních zařízení ještě snadnější a pohodlnější.

 • Október, 2018
  Spouštíme zónu speciálních nabídek

  Spouštíme novou unikátní sekci speciálních nabídek, kde každý kupující bude mít šanci najít nejlepší nabídky v síti včetně nabídek veřejně nedostupných.

 • Júl, 2018
  Goedemorgen! Spouštíme nizozemskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Nizozemska je již dostupná.

 • Máj, 2018
  Ještě rychlejší, ještě lepší Merkandi

  Plný rok věnovaný na optimalizací platformy. Všechno funguje rychleji, správněji a bezpečněji.

 • 2016

  Júl, 2016
  Máme nový oddíl!

  Jsme hrdí na náš vývoj a otevíráme oddíl v Polsku. Noví lidé - nové možností!

 • Marec, 2016
  Dvě nové jazykové verze jsou zde

  Verze česká a turecká to nejnovější verze naší platformy, která si denně získává větší popularitu.

 • 2015

  August, 2015
  Merkandi má ještě lepší prezencí!

  Přehlednější vzhled, snadnější ovládání, víc čitelné rozhárání a mnoho novinek.

 • Júl, 2015
  Spouštíme nové verze pro dva státy

  Vytvořili jsme pro občany Rakouska a Švýcarska oddělené verze Merkandi bazírující na němčině.

 • 2014

  August, 2014
  Buona giornata! Italská jazyková verze Merkandi je již dostupná!
 • Rok 2014
  Vědci dokázali, že obchodují dokonce i... opice.
 • 2013

  November, 2013
  Debutuje řecká jazyková verze a naše výsledky stálé stoupají!
 • Jún, 2013
  Neustálé se vyvíjíme – vzniká španělská jazyková verze!
 • Apríl, 2013
  Jen v Číně už 242 miliony lidí nakupuje prostřednictvím internetu!
 • Rok 2013
  Podle nezávislých reportů obchodování v internetu činí kolem 30% z celkového obchodu na celém světě.
 • 2011

  Rok 2011
  Merkandi má čím dal více zákazníků mimo Evropu!
 • Január, 2011
  Spuštění francouzské verzí platformy na adrese retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  November, 2010
  Poprvé v historii jsme zaznamenali 1.000.000 návštěv platformy v jednom měsíci!
 • Október, 2010
  Změna grafiky stránek a zavedení nových funkcí.
 • 2009

  November, 2009
  Spuštění anglické verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.com (merkandi.com i merkandi.co.uk). Mezinárodní expanze pokračuje.

 • Október, 2009
  Spuštění německé verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.de (merkandi.de). Expanze na německojazyčný trh.

 • 2008

  November, 2008
  Spuštění platformy Retourware24.pl (dnešní Merkandi.pl) v Polsku. Vyznačujeme se verifikaci uživatel a paletového zboží.
 • Dříve

  1995 - 2010
  Na internetu se čím dal častěji objevují podvodnicí. Rafinovanější podvodnicí si vybírají portály prověřující své uživatele.
 • 1970 - 1980
  Počítače se stávají základním nástrojem pro mezinárodní obchod.
 • 1979
  Michael Aldrich přichází s nápadem na online shopping.
 • 1290-1900
  Světového obchodů se začínající účastnit asijské a africké státy, což se stává jedním s důvodu kolonizací a civilizačního vývoje.
 • Antika
  Vzniká Hedvábná stezka, obchod spojuje východ se západem.
 • XIX století př. n. l.
  Vznikají první obchodní kolonie. Obchod se stává jedním z hlavních zaměstnaní světa.
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.