Najlepšie ponuky zásob zo 150 krajín

Viac ako 45 tisíc spokojných používateľov

Ponuky lacnejšie až o 90% od východiskovej ceny

Priamy kontakt s predajcami a veľkoobchodníkmi

História Merkandi

2021

 • Merkandi sa vydáva dobyť ďalších 7 krajín

  Je to oficiálne! Prelomíme nové hranice veľkoobchodu a otvoríme nové príležitosti pre vaše podnikanie. Vstupujeme do 7 nových krajín so 7 novými jazykmi, čím zvyšujeme počet potenciálnych zákazníkov a veľkoobchodníkov.

  January 2021

2020

 • Nová služba! Obchodná mediácia.

  Boli ste ošizený? Predávajúci nesplnil zmluvu? Kupujúci namieta prijatý tovar? Teraz sa môžete spoľahnúť na našu pomoc. Vo vašom mene vykonáme mediáciu s vašim dodávateľom, ktorý vám pomôže problém vyriešiť.

  Zradiť tajomstvo úspechu najlepších obchodov

  Od dnešného dňa budete dostávať tipy na panel pri vytváraní ponúk. Dozviete sa, ako ich zušľachtiť, na čo si dať pozor a ako zvýšiť predaj!

  December 2020

 • Oznámenie o propagáciu ponúk

  Vedeli ste, že Merkandi na webe propaguje vybrané ponuky? Od dnes, ak ste medzi ľuďmi, ktorých ponuku sme propagovali, dostanete o tom oznámenie.

  Máte tovar? Máme kupca!

  Ak ktorýkoľvek z našich kupujúcich pridá nákupnú ponuku na produkty, ktoré sú vo vašej ponuke, upozorníme vás e-mailom! Spúšťame nový bulletin zameraný na zvýšenie predaja veľkoobchodníkom a ponúk kupujúcim.

  November 2020

 • Možnosť zdieľať údaje s predajcami

  Ak dáte súhlas, vaše kontaktné údaje budú viditeľné pre veľkoobchodníkov, s ktorými si dopisujete. Týmto spôsobom uľahčíte kontaktovanie veľkoobchodníkov.

  Úspešná transakcia? Vyžiadajte si komentár!

  Od úspešného uskutočnenia transakcie vás delí už len jedno kliknutie od prijatia pozitívneho komentára, zvyšok urobíme za vás!

  October 2020

 • Už nikdy nepremeškajte príležitosť!

  Oddnes môžete sledovať svoje obľúbené kategórie, vyhľadávania atď. Nezáleží na tom, či hľadáte produkt, ktorý momentálne nie je k dispozícii, alebo hľadáte najlepšiu cenu - nikdy neprídete o príležitosť.

  Platíte len za čísla overených účtov!

  Predajcovia majú možnosť overiť si svoje bankové účty. Vďaka tomu zvyšujeme bezpečnosť transakcií medzi kupujúcimi. Merkandi hovorí stop zločincom!

  September 2020

 • Nová vizuálna identifikácia a registrovaná ochranná známka

  V Merkandi sme urobili dve dôležité zmeny. Jedným z nich je oficiálna registrácia ochrannej známky „Merkandi“ v celej Európe. Preto sme sa rozhodli osviežiť aj našou vizuálnou identifikáciou. Zavádzame modernejšie a jednoduchšie logo v súlade s aktuálnymi trendmi.

  Revolúcia v spravodajskom module!

  Zaviedli sme obnovený vzhľad vlákien a správ. Od dnes to vyzerá podobne ako rozhovory na známych sociálnych sieťach. Okrem toho sme tiež zahrnuli podrobné informácie o vašom partnerovi a zoznam produktov, o ktorých sa konverzácia vedie, spolu s ich ukážkou.

  Prezrite si najdôležitejšie podrobnosti ponuky bez toho, aby ste sa do nej pustili!

  Pri zoznamoch ponúk, keď umiestnite kurzor myši na fotografiu ponuky, ktorá vás zaujíma, sa zobrazí okno s väčšinou potrebných informácií na vyhodnotenie jej presnosti.

  August 2020

 • Rýchlo vyhľadajte ponuku, ktorá si vyžaduje vašu osobitnú pozornosť

  Ponuka, ktorá nespĺňa naše pravidlá zverejňovania ponúk, bude označená transparentnou vlajkou v jazyku, v ktorom bola zverejnená.

  Opäť sme sa zvýšiť bezpečnosť vášho účtu

  Dávame pozor, aby sa vaše kontaktné údaje nezmenili neoprávneným spôsobom.

  Publikujete prvú ponuku? Môžete sa spoľahnúť na našu pomoc!

  Keď pristupujeme k našim predajcom opatrne a zaisťujeme najvyššiu kvalitu zverejnených ponúk, radi vám poskytneme potrebné tipy, ak sa vaša ponuka líši od našich štandardov.

  July 2020

 • Edit automatické preklady!

  Vašu ponuku sme preložili automaticky a chceli by ste ju vylepšiť? Teraz je to možné. K dispozícii máte obsah automatických prekladov aj obsah, ktorý zverejníte vo svojich ponukách.

  Ľahko a rýchlo zverejnite podobné ponuky

  Predávate veľa tovaru, ktorý je si navzájom podobný? Odteraz už nemusíte vyplňovať zakaždým rovnaký popis, pretože ho môžete skopírovať z ďalších ponúk.

  June 2020

 • Nová organizácia doručenej pošty

  Prijímate alebo odosielate veľa správ a máte problémy s ich kategorizáciou? Odteraz môžete správy presúvať do niekoľkých tematických katalógu.

  Bonus aktivita nových predajcov

  Publikujte svojich prvých 10 ponúk a získajte balíček bodov, ktorý môžete použiť na propagáciu svojich ponúk!

  May 2020

 • Ukážka nových ponúk v obľúbených položkách

  Upravili sme Váš zoznam obľúbených ponúk, aby ste ich mohli rýchlo nájsť. To je ďalšia očakávaná a nevyhnutná zmena, ktorá robí používanie Merkandi ešte pohodlnejším a intuitívnejším.

  Nedávno zobrazené ponuky

  Prezerali ste Merkandi a narazili ste na zaujímavú ponuku, ale... ktorá z nich to bola? Nový panel umožňuje uložiť zoznam naposledy prezeraných ponúk, aby ste nikdy neprehliadli tie najzaujímavejšie.

  April 2020

 • Ponuky pre neregistrovaných používateľov

  Od dnes môžete pridať nákupnú ponuku bez registrácie! Táto nová funkčnosť ovplyvní viac nákupných ponúk, a teda viac obchodných príležitostí pre veľkoobchodníkov na Merkandi. Pozývame Vás na zverejnenie Vašich nákupných ponúk!

  Oznámenia o zmene e-mailovej adresy a spôsobe prihlásenia

  Bezpečnosť na Merkandi je jednou z našich hlavných priorít, preto od dnes, v prípade zmeny spôsobu prihlásenia (zapínanie a vypínanie dvojstupňového prihlásenia) a zmeny Vašej e-mailovej adresy, každý užívateľ od nás dostane upozornenie. Nikto nikdy nebude robiť zmeny na Vašom účte bez Vášho súhlasu!

  March 2020

 • Oznámenia o nových veľkoobchodoch

  Každý deň overujeme nové veľkoobchody, ktoré ponúkajú zaujímavé výrobky na predaj. Od dnes môžete tieto oznámenia aktivovať a dostávať upozornenia o nových predajcoch Merkandi.

  Plníme želania našich používateľov!

  Poskytujeme možnosť obnoviť ponuky raz za 14 dní a nastaviť ponuky ako „trvalú ponuku“. Vďaka tomu sa Vaše ponuky automaticky obnovia. Obnovená ponuka sa dostáva na začiatok zoznamu ponúk, vďaka čomu opäť získa popularitu!

  February 2020

 • Propagačné balíčky - viac výhod za nižšiu cenu.

  Kvôli mnohým otázkam ohľadne tejto funkcie - sme ju pre Vás pripravili! Od dnes môžete propagovať svoje ponuky na mnohých miestach za nižšiu cenu. Skontrolujte to dnes na paneli používatela!

  January 2020

2019

 • Zvyšujeme bezpečnosť Vášho účtu.

  Implementujeme dvojstupňové prihlásenie, ktoré výrazne zvýši bezpečnosť Vášho účtu Merkandi. Vďaka tomu, že v používateľských účtoch je štandardným nastavením dvojstupňové prihlásenie, spoločnosť Merkandi je jedným z lídrov v oblasti bezpečnosti na veľkoobchodnom trhu.

  December 2019

 • Preklad všetkých ponúk - ponuky v každej jazykovej verzii

  Od dnes nájdete prakticky všetky ponuky vo všetkých jazykoch. Preložili sme ich, aby odstrániť jazykové bariéry a umožniť každému prístup k ešte väčšiemu katalógu ponúk za najvýhodnejšie ceny!

  Sekcia s najlepšími ponukami a veľkoobchodmi

  Zaujímalo Vás niekedy, ktoré ponuky a veľkoobchody sú najobľúbenejšie? Práve sme vytvorili sekciu, v ktorej budete môcť sledovať takéto hodnotenie. Tieto informácie môžete použiť na prispôsobenie sortimentu k potrebám Vašich zákazníkov a na získanie ďalších informácií o trendoch na trhu.

  Informácie o moderovanej ponuke

  Viete, že náš tím každý deň moderuje Vaše ponuky s cieľom zvýšiť ich príťažlivosť, dosah a pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania? Od dnes budete môcť vo svojom používateľskom paneli vidieť, ktoré z Vašich ponúk boli moderované a ktoré stále čakajú na úpravu v rade.

  Oznámenie o ukončení propagácie ponuky

  Od teraz, po uplynutí platnosti možnosti zvýraznenia ponuky, dostanete upozornenie s informáciami o jej účinkoch a možnosti jej predĺženia.

  November 2019

 • Nové možnosti upozornení a ich nastavenia

  Príliš veľa oznámení? Alebo by ste chceli zmeniť kanál upozornení? Od dnes si môžete vybrať medzi oznámeniami Push Notifications/E-mail a rozhodnúť ktoré oznámenia chcete dostávať.

  Pridávame ďalšie meny!

  Z dôvodu mnohých požiadaviek uvádzame na trh ďalšie meny, v ktorých môžete platiť za služby Merkandi: DKK, NOK, RON a SEK. Viac mien znamená viac možností.

  October 2019

 • Merkandi na medzinárodnom veľtrhu IAW v Kolíne!

  Počas IAW, jedného z najdôležitejších veľtrhov v Európe, navštívilo náš stánok veľa našich súčasných používateľov, ako aj veľa podnikateľov z celej Európy. Mali sme veľa zážitkov, získali sme nové skúsenosti a od Zákazníkov sme počuli veľa vrúcnych slov.

  Teraz je k dispozícii nový spôsob platby!

  Vyhovujeme Vašim potrebám. Od dnes môžete platiť za naše služby v UAH, RUB a navyše formou miestnej platby. Спасибо!

  Pripravujeme sa na skvelé akcie

  Na Merkandi dorazili akčné kódy. Od dnes pre Vás tvoríme akcie, vďaka ktorým budete môcť ušetriť, nákupom služieb Merkandi

  September 2019

 • Rozhodnite sa, komu sa má správa odoslať

  Môžete rozhodnúť koho požiadate o tovar na zozname v schránke.

  Dodatočný kanál upozornení

  Možnosť posielania upozornení prostredníctvom služby Facebook Messenger.

  August 2019

 • Najlepšie ponuky vyššie na zozname!

  Zaviedli sme inovatívny algoritmus, ktorý zvyšuje pozíciu najlepších ponúk. Zohľadňujú sa tieto faktory: obľúbenosť ponúk, počet otázok, kvalita ponúk, skóre predajcu. Odteraz bude hľadanie najlepších ponúk ešte jednoduchšie!

  July 2019

 • Zaplaťte za služby Merkandi vo Vašej mene

  Zaviedli sme možnosť zvoliť si platobnú menu pre služby na Merkandi. Od dnes si vyberiete menu, v ktorej chcete platiť.

  Konverzia cien v každej ponuke

  Neviete, čo je prepočítavač libier a dolárov? Alebo možno nechce sa Vám počítať? Pre Vaše pohodlie sme do ponúk zaviedli prevody mien, aby ste už nemuseli počítať a pýtať sa, či ponuka je pre Vás cenovo atraktívna!

  Uvádzame na trh belgickú verziu.

  Belgicko, ideme! Spustili sme belgickú verziu na adrese merkandi.be s predvoleným holandským jazykom. Nová krajina, nové príležitosti!

  June 2018

 • Nákupne ponuky

  Spustili sme novú sekciu, kde môžete umiestniť inzerát o hľadanom produkte. Sme si istí, že v okamihu záujme on veľkoobchodníka, ktorý má tovar, Vami hľadaný, za najlepšiu cenu.

  Minimálna hodnota objednávky, teraz cenová

  Doteraz bola minimálna objednávka vždy kvantifikovaná. Od dnes ich môžete zadávať aj cenovo. Je to vychádzanie v ústrety veľkoobchodníkom a rôznym spôsobom podnikania.

  Dobývame ďalší kontinent.

  Merkandi je predovšetkým medzinárodná platforma. Dnes predstavujeme austrálsku verziu, čím otvárame nové možnosti pre našich používateľov. Obchodovanie bez hraníc je na dosah.

  May 2019

 • Našli sme cestu do Indie.

  Nespomalujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Indie.

  Vitajte na Zelenom ostrove.

  Nespomalujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Írska.

  Bună dimineața! Predstavujeme rumunskú verziu.

  Nespomalujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Rumunska.

  Oddelenie častí z ponukami zásob.

  Merkandi je lídrom na trhu s tovarom z likvidácií, prebytkami, dopredajov sérií atď. Aby sme Vám uľahčili prístup k týmto typom ponúk, vvytvorili sme pre nie špeciálnu sekciu. Vyskúšajte!

  Čas sú peniaze.

  Zrýchľujeme našu stranu, žeby ste rýchlejšie našli ten najlepší produkt. Čas načítania stránky sa výrazne zlepšil.

  March 2019

 • Tradičný prevod

  Platbu za naše služby môžete uskutočniť tradičným bankovým prevodom na bankový účet, ktorý je k dispozícii vo Vašej krajine.

  Nová služba - vyhľadávanie produktov

  Hľadanie tovaru nie je ľahké a cena, typ tovaru, kvalita a ďalšie vlastnosti sú rozhodujúce pre ziskovosť. Nemôžete nájsť zaujímavé ponuky? Od dnes ich môžeme pre Vás nájsť!

  Oznámenia o nových produktoch

  Ponuka zmizla spred nosa? Chcete sa tomu v budúcnosti vyhnúť? Od teraz môžete sledovať vybrané kategórie, profily vyhľadávania a profily veľkoobchodníkov a my Vás budeme informovať, či sa v nich objaví nový tovar.

  February 2019

 • Informácie o nových neprečítaných správach

  Už Vám nebudú chýbať správy od dodávateľov! Vylepšili sme spôsob, akým dostávate upozornenia o neprečítaných správach.

  Interný systém správ

  Stratili ste vlákno správ komunikujúc s dodávateľom priamo v e-maily? Nikdy viac! V každom e-maily pripojíme všetku korešpondenciu v chronologickom poradí.

  Zmena zóny špeciálnych ponúk

  Úplne sme oddelili prehliadanie špeciálnych ponúk od klasických predajných ponúk Merkandi. Môžete si byť istí, že ponuka, ktorú si prezeráte, je určená vybranej skupine príjemcov.

  Úprava prezentácie fotografii produktov

  Odteraz budú Vaše fotografie dokonale orezané bez ohľadu na ich skutočnú veľkosť.

  January 2019

2018

 • Prehliadač

  Zlepšili sme efektívnosť a rýchlosť vyhľadávania nášho prehliadača. Odteraz bude hľadanie produktu, o ktorý máte záujem, ešte jednoduchšie.

  Overenie tovaru

  Môžete si u nás objednať inšpekciu tovaru priamo v sklade veľkoobchodníka. Nás špecialista to skontroluje za Vás a pošle report z inšpekcie. Takto zvýšite bezpečnosť svojho nákupu.

  Zvyšujeme čitateľnosť zvýraznených ponúk

  Vybrané ponuky získajú nový vzhľad, vďaka ktorému sa budú líšiť od ostatných, čím sa zvyšuje predajný potenciál.

  Vylepšujeme vzhľad webových stránok na mobilných zariadeniach

  Aby sme našim používateľom poskytli ešte väčšie pohodlie pri používaní Merkandi, urobili sme niekoľko úprav verzie mobilnej platformy. Vďaka tomu je používanie webovej stránky z mobilných zariadení ešte jednoduchšie a pohodlnejšie.

  November 2018

 • Uvádzame na trh zónu špeciálnych ponúk

  Uvádzame novú jedinečnú sekciu špeciálnych ponúk. Obsahuje najvýhodnejšie ponuky na predaj tovaru, ako aj ponuky, ktoré nie sú verejne dostupné.

  October 2018

 • Goedemorgen! Uvádzame na trh holandskú verziu.

  Nespomalujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Holandska.

  July 2018

 • Ešte rýchlejšie, ešte lepšie Merkandi

  Celý rok venovaný optimalizácii platformy. Všetko funguje rýchlejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie.

  May 2018

2016

 • Máme novú pobočku!

  Sme hrdí na náš vývoj, otvárame pobočku vo Vroclavi. Noví ľudia - nové možnosti!

  March 2016

 • S nami sú dve nové jazykové verzie

  Turecká a česká verzia sú najnovšími jazykovými verziami našej platformy, ktorá rastie na sile a popularite.

  July 2016

2015

 • Merkandi vyzerá ešte lepšie!

  Transparentnejší vzhľad, vylepšenia navigácie, užívateľsky príjemnejšie rozhranie a oveľa viac.

  August 2015

 • Uvádzame na trh nové verzie pre dve krajiny

  Vytvorili sme samostatné verzie Merkandi založené na nemčine pre obyvateľov Rakúska a Švajčiarska.

  July 2015

2014

 • Buona giornata! Talianska verzia Merkandi je teraz k dispozícii!

  August 2014

 • Vedci dokazujú, že dokonca obchodujú aj... opice.

  Rok 2014

2013

 • Verzia v gréckom jazyku má svoj debut a my dosahujeme lepšie výsledky!

  November 2013

 • Neustále sa vyvíjame - uvádzame španielsku jazykovú verziu!

  June 2013

 • Len v Číne nakupuje online 242 miliónov ľudí!

  April 2013

 • Podľa nezávislých reportov internetový obchod predstavuje približne 30% svetového obchodu.

  Rok 2013

2011

 • Merkandi má stále viac zákazníkov mimo Európy!

  2011

 • Spustenie francúzskej verzie platformy na adrese retourware24.fr (merkandi.fr).

  January 2011

2010

 • Prvýkrát v histórii zaznamenávame 1 000 000 návštev platformy za mesiac!

  November 2010

 • Zmena grafiky stránky a zavedenie nových funkcií.

  October 2010

2009

 • Spustenie anglickej verzie.

  Nová jazyková verzia na adrese retourware24.com (merkandi.com a merkandi.co.uk). Medzinárodná expanzia pokračuje.

  October 2009

 • Spustenie nemeckej verzie.

  Nová jazyková verzia na adrese retourware24.de (merkandi.de). Začneme expanziu na nemecky hovoriace trhy.

  May 2009

2008

 • Spustenie platformy Retourware24.pl (dnes Merkandi.pl) v Poľsku. Vynikáme overením používateľov a tovarami zo zásob.

  21 November 2008

Späť

 • Na internete sa častejšie objavujú podvodníci. Viac informovaný obchodníci si vyberajú dôveryhodné portály na overenie používateľov.

  1995 - 2010

 • Počítače sa stávajú základným nástrojom medzinárodného obchodu.

  1970-1980

 • Michael Aldrich vynašiel online nakupovanie.

  1979

 • Obchod otvára svet ázijským krajinám a Afrike. Tým spôsobom sa stáva tiež hlavnou príčinou dynamického civilizačného pokroku.

  1290-1900

 • Vzniká hodvábna cesta, obchod zblížuje východ a západ.

  Starovek

 • Vznikajú prvé obchodné kolónie. Obchod sa stáva jednou z hlavných profesií na svete.

  XIX storočie pred Kr.

Bezplatný NEWSLETTER

Denné upozornenia o nových produktoch a novinkách na Merkandi.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.