FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
9 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Historie Merkandi

 • 2024

  mája, 2024

  Nová možnosť pre predajcov - možnosť pridávať obchodné podmienky a politiku vrátenia tovaru

  Vzrušujúca nová možnosť pre predajcov vám umožňuje pridať obchodné podmienky a politiku vrátenia tovaru, čo výrazne zvyšuje transparentnosť a dôveru zákazníkov! To uľahčuje vyhnúť sa nedorozumeniam a znížiť počet sťažností, čo vedie k väčšej spokojnosti kupujúcich.

 • apríl 2024

  Automatický preklad popisov veľkoobchodníkov

  Implementovali sme novú funkciu – odteraz budú všetky veľkoobchodné popisy preložené do všetkých jazykov. Vďaka tomu sa zákazníci z každej krajiny budú môcť dozvedieť viac o vašej spoločnosti.

 • marec 2024

  Upozornenie na nové funkcie a zmeny

  Odteraz budeme na paneli každého používateľa úplne hore zobrazovať zmeny, ku ktorým došlo na Merkandi. Takto vám už nikdy neuniknú nové funkcie a zmeny, ktoré sme pre vás pripravili.

 • február 2024

  Kurz Obchodná cesta k úspechu

  Zverejnili sme kurz pre začiatočníkov aj pokročilých veľkoobchodníkov. Nájdete tam všetky potrebné informácie – od výberu odvetvia, cez skladovanie, financovanie, predaj až po marketing. Kurz je bezplatný a dostupný pre registrovaných užívateľov. Pozývame vás sledovať!


  Zadanie kódu PIN pre služby zákazníkom

  Pre zákazníkov sme zaviedli individuálne kódy PIN, aby sme zvýšili bezpečnosť a uľahčili autorizáciu pri kontaktovaní zákazníckeho servisu. Vďaka tomu je proces overovania rýchlejší a bezpečnosť dát na platforme bola výrazne posilnená.

 • január 2024

  Možnosť prihlásiť viacerých používateľov do jedného účtu

  Aby sme uľahčili tímovú prácu v rámci konkrétnych typov účtov, zaviedli sme funkciu podúčtov, vďaka ktorej môžu napríklad zamestnanci efektívnejšie riadiť interakcie so zákazníkmi.

  Spustenie natívnych upozornení push

  Implementovali sme nový natívny systém upozornení, ktorý vám umožňuje prijímať informácie priamo na obrazovke vášho počítača alebo telefónu. Po prijatí používateľom sa novinky zobrazia na zariadeniach, čo umožní ešte rýchlejší prístup k obsahu.

 • 2023

  december 2023

  Možnosť kedykoľvek zvýšiť ponuky

  Poskytujeme jednoducho použiteľný modul na obnovenie ponuky. Občerstvenie je úplne zadarmo raz za 30 dní. K dispozícii je aj rýchlejšia obnova s bodovou platbou Merkandi. Obnovenie ponúk je jednoduchý a efektívny nástroj na zvýšenie viditeľnosti ponúk!

 • november 2023

  Možnosť vytvárať ponuky pred aktiváciou možnosti predaja

  Čas overenia spoločnosti závisí od mnohých faktorov. Preto sa v niektorých prípadoch môže predĺžiť až na dva týždne. Zmenili sme náš interný systém a teraz môžu používatelia pridávať svoj sortiment, zatiaľ čo tím Merkandi overuje spoločnosť. Po pozitívnom overení budú všetky ponuky automaticky zverejnené.

 • október 2023

  Pridanie informácií, do ktorých krajín predajca dodáva + bezplatná doprava

  Medzinárodný obchod sa stáva jednoduchším a... lacnejším. Preto sme pridali možnosť definovať, do ktorých krajín predajca posiela, a možnosť definovať bezplatnú dopravu do krajín, ktoré si predajca vybral, spolu s možnosťou definovať hraničnú sumu, pri ktorej je bezplatná doprava ponúkaná.

 • september 2023

  Merkandi dosahuje rýchlosť svetla!

  Po viac ako mesiaci tvrdej práce sa môžeme pochváliť, že web sa zrýchlil až o 70 %. Čas načítania stránky sa dramaticky skrátil, vďaka čomu je prehliadanie webu ešte príjemnejšie. Presvedčte sa sami.

  Najčastejšie vyhľadávania a sekcia nových propagovaných ponúk

  Implementovali sme novú sekciu pre najobľúbenejšie vyhľadávania as ňou aj početné vizuálne zmeny. Medzi ne patrí nová sekcia: Hity týždňa a Top ponuky z kategórie. Merkandi sa stalo vizuálne atraktívnejším a ešte jednoduchšie sa používa.

  Import/export bázy znalostí

  Medzinárodný obchod nie je najjednoduchšia vec. Okrem toho vyhľadávanie informácií o obchodných pravidlách, colných poplatkoch atď. pre každú krajinu môže byť časovo náročné. Aby sme vám ušetrili čas, pripravili sme súhrn informácií pre väčšinu krajín sveta, aby hranice krajín prestali byť problémom v medzinárodnom obchode.

 • august 2023

  Nahlásiť ponuku

  Nie je produkt originálny? Chýbajú informácie v ponuke? Alebo je možno cena zastaraná? Aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu obsahu na webovej stránke, poskytujeme našim používateľom možnosť predkladať ponuky.

 • júl 2023

  Návrhy vyhľadávania

  Na našej webovej stránke implementujeme jednoduchší systém vyhľadávania. Odteraz, keď zadáte frázu do vyhľadávacieho poľa, systém navrhne kategórie, najobľúbenejšie značky a produkty, ktoré sa najviac zhodujú. Vďaka tomu je vyhľadávanie jednoduchšie a nájdenie správnych produktov ešte rýchlejšie.

  Objednávanie produktov

  Obchod vždy zahŕňa kontakt so zákazníkom. Jedným z najčastejšie uvádzaných problémov sú nekonečné rozhovory s kupujúcimi. Pre zníženie počtu vymieňaných správ a zvýšenie predaja zavádzame systém objednávania tovaru s košíkom. Objednávanie je teraz z pohľadu kupujúceho jednoduchšie a intuitívnejšie a predajca dostane objednávku pripravenú na vykonanie.

 • jún 2023

  Registrácia predajcu

  Úplné podrobnosti o predajcovi, ako sú spôsoby platby, spôsoby dopravy, otváracie hodiny atď., by mali byť štandardné. Aby sme zabezpečili, že každý predajca bude mať úplne vyplnený profil, implementovali sme registráciu predajcu. Vyplnenie údajov bude mať za následok menej zbytočných dopytov od kupujúcich a viac zainteresovaných strán.

  Nový, lepší a rýchlejší import ponúk

  Import ponúk sme pripravili úplne nanovo. Teraz je jeho používanie rýchlejšie, jednoduchšie a intuitívnejšie. Dúfame, že rastúci počet používateľov používajúcich tento modul bude môcť svoje ponuky pridávať a aktualizovať ešte jednoduchšie.

 • Mája, 2023

  Zverejňovanie ponúk - ešte jednoduchšie

  Odteraz sa postaráme o všetko na Merkandi. Každý inzerát môže byť zverejnený len v jednej verzii a my ho preložíme do všetkých ostatných. Medzinárodný obchod sa teraz zjednodušil.

  Rýchlejšie a jednoduchšie filtre a triedenie

  Zaviedli sme niekoľko vylepšení filtrov - odteraz sú zoradené podľa počtu vlastnených ponúk, uľahčili sme navigáciu do podkategórií a rýchlosť ich fungovania. Okrem toho sme implementovali možnosť triediť ponuky podľa ceny a dátumu pridania.

 • apríl 2023

  Registrácia pre kupujúcich

  Na Merkandi sú ponuky najdôležitejšie. Zaviedli sme proces registrácie, ktorý umožňuje používateľovi vybrať kategórie a skupiny produktov, ktoré ho zaujímajú, a následne dostávať newsletter s ponukami dokonale prispôsobenými jeho záujmom.

  Obnoviteľné predplatné teraz na Merkandi

  Použili sme nový, pohodlnejší spôsob správy vášho odberu. Odteraz sa pri mesačných odberoch bude suma odberu účtovať automaticky, až kým ho nezrušíte. Teraz je všetko ešte jednoduchšie.

 • marec 2023

  Aktivity spoločnosti Merkandi v oblasti trvalo udržateľného rozvoja

  Merkandi je platforma, ktorá sa už roky zameriava na predaj prebytkov, likvidáciu, ukončenie sérií a pod., teda predchádzanie plytvaniu tovarom. S cieľom propagovať túto myšlienku a vzdelávať verejnosť sme vytvorili osobitnú podstránku obsahujúcu správu o našej činnosti v tejto oblasti.

  Časť zjazdoviek s relevantnejším súborom ponúk

  Urobili sme zmeny v mechanizme, ktorý kategorizuje ponuky do sekcie akcií. Odteraz sa v tejto sekcii budú objavovať ponuky obsahujúce množinu starostlivo vybraných kľúčových slov, čím sa zníži počet neúspešných ponúk a zvýši sa počet jedinečných príležitostí.

 • február 2023

  Zľavy na produkty sú teraz tu!

  Odteraz vždy, keď veľkoobchodník zmení cenu produktu na nižšiu, bude to označené v ponuke ako akcia spolu s novými a starými cenami.

 • január 2023

  Zvýšte predaj pomocou indikátora kvality

  Zaviedli sme novú funkcionalitu – indikátor kvality ponuky, vďaka ktorému môže každý predajca interaktívne zlepšovať svoje ponuky a v dôsledku toho → predaj. Ukazovateľ sa pohybuje od 0 do 100, pričom skóre nad 85 znamená kvalitnú ponuku. Pozývame vás otestovať funkčnosť!

  Zaregistrujte si karty pre jednoduchšie platby

  Odteraz bude mať každý používateľ, ktorý niekedy zaplatil za službu na Merkandi kreditnou alebo debetnou kartou, možnosť vybrať si uloženú kartu pri ďalšej platbe.

  Trasa do skladu

  Vo veľkoobchodnom profile sme zaviedli väčšiu mapu, ktorá je viditeľnejšia a čitateľnejšia a obsahuje veľmi dôležitú zmenu – má možnosť určiť trasu. Naplánovať si návštevu u predajcu nebolo nikdy také jednoduché.

 • 2022

  december 2022

  Prístup k veľkoobchodným ponukám bez hraníc

  Všetky ponuky na webovej stránke sme preložili do všetkých dostupných jazykov. Vďaka tomu každý používateľ bez ohľadu na jazyk alebo jazykovú verziu Merkandi uvidí rovnakú sadu ponúk na nákup. Viac ponúk = viac zákazníkov pre veľkoobchodníkov!

  Vylepšený modul správ a indikátory odozvy

  Jedným z kľúčových prvkov medzinárodných kontaktov sú e-maily. Modul sme vylepšili, aby sa dal jednoduchšie používať, a taktiež sme zaviedli novú funkciu – indikátory. Zvýrazníme predajcov, ktorí odpovedajú na všetky správy, a to čo najrýchlejšie.

 • Novembra, 2022

  Merkandi k dispozícii v 6 nových krajinách!

  Aby sme vyhoveli potrebám používateľov a návštevníkov, spúšťame Merkandi v 6 nových jazykoch: dánčine, chorvátčine, nórčine, estónčine, fínčine a slovinčine. Nové krajiny znamenajú novšie obchodné príležitosti pre kupujúcich aj predávajúcich.

 • október 2022

  Mobilná verzia sa používa ešte jednoduchšie

  Zaviedli sme množstvo vylepšení UX a UI, aby bolo používanie Merkandi na mobilných telefónoch ešte jednoduchšie, rýchlejšie a zábavnejšie. Okrem toho v nasledujúcich mesiacoch budeme pracovať na používateľskom paneli, ktorý bude mať priamy vplyv na pozitívne odmietnutia zo strany súčasných zákazníkov.

 • September 2022

  Merkandi opäť zrýchľuje

  Implementovali sme niekoľko opráv na zrýchlenie platformy. Počnúc optimalizáciou fotografií, cez opravy, vďaka ktorým sa vybrané stránky načítavajú až o 60 % rýchlejšie. Prehliadanie nových ponúk nebolo nikdy také rýchle.

 • August 2022

  Umelá inteligencia v akcii

  Vstupujeme do novej éry. Implementovali sme vylepšenie ponukových titulov pomocou umelej inteligencie. Umelá inteligencia zabezpečí, že tituly budú pre zákazníkov vhodnejšie a atraktívnejšie

  Najlepšie ponuky vyššie v zozname

  Zaviedli sme systém vyššieho umiestnenia najobľúbenejších ponúk. Odteraz budú tie najlepšie ponuky v zoznamoch ešte vyššie, takže sa k nim dostanete ešte rýchlejšie!

 • júl 2022

  Vytvárame sprievodcov, aby bolo používanie Merkandi ešte jednoduchšie

  Vytvorili sme prvého sprievodcu pridávaním ponúk na platformu. V grafickej a textovej podobe spolu s tipmi, ako uvádzať ponuky, ktoré predávajú. Toto je začiatok série materiálov, vďaka ktorým bude používanie našej platformy ešte jednoduchšie.

 • jún 2022

  Nový, lepší vyhľadávací nástroj je tu!

  Implementovali sme nový vyhľadávací nástroj, ktorý ponúka množstvo výhod. Je oveľa rýchlejší, vracia prispôsobenejšie výsledky vyhľadávania, je odolný voči typografickým chybám a dokáže spájať slová. Teraz je vďaka novému vyhľadávaču ešte jednoduchšie nájsť produkty, o ktoré máte záujem!

 • máj 2022

  Hľadáme investorov

  Platforma Merkandi je čoraz silnejšia, získava nových používateľov, predajcov a kupujúcich a naše ambície rastú spolu s ich potrebami. Preto hľadáme investorov, ktorí nám pomôžu urýchliť realizáciu našej vízie – veľkoobchodu, ktorý je jednoduchý, verejne dostupný, intuitívny, bezpečný a medzinárodný. Chcete sa stať súčasťou tejto revolúcie?
  Napíšte nám

  Chystáme sa dobyť nové trhy

  Sme presvedčení, že veľkoobchod nemá hranice. V našom poslaní spájať dodávateľov z celého sveta sa snažíme zjednodušiť medzinárodný obchod a vydať sa dobývať nové trhy. Spustili sme pilotný program adresovaný arabským krajinám, v ktorom predstavujeme platformu novým Predajcom a Kupujúcim. Výsledkom týchto aktivít bude pre vás ešte širší trh a viac obchodných partnerov!

 • apríl 2022

  Nový kontaktný kanál pre všetkých návštevníkov – Live Chat

  Doteraz bol chat na webe dostupný len pre registrovaných používateľov a vo vybraných sekciách platformy. Keďže chápeme, aký zložitý môže byť veľkoobchod a koľko otázok môže vzniknúť, spúšťame pre všetkých návštevníkov chat.

  Testujeme nový typ účtu – Premium PLUS

  Aby sme vyšli v ústrety používateľom, v rámci akcie sme ako test aktivovali nový typ účtu, ktorý má okrem množstva výhod PREMIUM účtu aj tri služby: Overenie dodávateľa, Vyhľadávanie produktov a Certifikát dôveryhodnosti. Toto je ďalší krok na ceste k čo najlepšiemu prispôsobeniu našich služieb potrebám našich klientov.

  Nový účet Freemium pre predajcov

  Vytvorili sme nový typ účtu pre Predajcov – FREEMIUM. Odteraz majú noví nerozhodnutí predajcovia možnosť objaviť potenciál Merkandi bez záväzkov.

 • marec 2022

  Nové spôsoby platby za služby Merkandi

  Spustili sme dva ďalšie spôsoby platby, na ktoré sa pýtali naši používatelia – Apple Pay a Google Pay. Tieto nové, okamžité a jednoduché metódy urýchlia proces platby.

 • február 2022

  Zlepšujeme komunikáciu

  Dali sme si za cieľ čo najlepšiu komunikáciu s našimi používateľmi.

  Tento proces začína registráciou a tu sme implementovali sériu vzdelávacích správ o Merkandi a službách, ktoré ponúkame. Toto je malý krok k zlepšeniu našej platformy a veľký krok k zjednodušeniu správy, vďaka čomu je platforma intuitívna a transparentná.

 • január 2022

  Prevádzkové oddelenie

  Vzhľadom na rastúce potreby našich používateľov sa kancelária služieb zákazníkom zmenila na operačné oddelenie.

  Vytvárame tím najlepších odborníkov so širokými kompetenciami, aby sme zaistili čo najlepšiu kvalitu služieb pre našich klientov a ich spokojnosť. To všetko preto, aby naši zamestnanci mali väčšie kompetencie a mohli ešte viac uspokojiť rastúci počet zákazníkov.

 • 2021

  december 2021

  Predstavujeme prieskum spokojnosti zákazníkov

  Spustili sme cyklický prieskum spokojnosti zákazníkov Net Promoter Score (NPS), aby sme ešte presnejšie určili kvalitu našich služieb a smery vývoja/zmeny.

 • november 2021

  Začíname s „Balíkmi pre firmy“

  Bola spustená kompletná ponuka „Business Packages“, ktorá sa od začiatku stretla s veľkým záujmom.

  Pretože každý má rád akcie a november je na to priaznivý, spustili sme kampaň LongBlackWeekend, ktorá našim zákazníkom umožnila ušetriť 30 % na registráciách a rozšíreniach. Spustili sme kampaň LongBlackWeekend s neuveriteľným úspechom.

  Spustili sme kampaň LongBlackWeekend s neuveriteľným úspechom.

 • október 2021

  Čoskoro predstavíme „Obchodné balíčky“

  Po mesiacoch príprav sme blízko predstaveniu „Business Packages“ našim klientom, teda súborov profesionálnych služieb na podporu veľkoobchodu.

  Pre tento účel sme pripravili predpredaj služby s atraktívnou akciovou zľavou.

 • August 2021

  Všetci o všetkom alebo každý jednotlivo?

  Pripravujeme sa na implementáciu personalizovaného zážitku na webe, t.j. počúvame potreby jednotlivého používateľa a pripravujeme prezentáciu len obsahu, ktorý ho zaujíma.

 • Júla, 2021

  Vylepšený systém importu súborov CSV a XML

  Vieme, že čas sú peniaze, a preto sme zaviedli zmeny v systéme importu CSV a XML. Teraz je to pre používateľa ešte jednoduchšie a intuitívnejšie, čo určite zlepší kvalitu používania webovej stránky.

 • máj 2021

  Nové rozloženie, nové prostredie v mobilnej verzii

  Na základe odporúčaní používateľov a špecialistov na používateľskú skúsenosť sme spustili novú webovú stránku Merkandi. Nové rozloženie webových stránok v počítačovej verzii a úplne nové možnosti v mobilnej verzii sú len niektoré z výhod pre našich používateľov.

 • apríl 2021

  Noví manažéri – služby zákazníkom a predaj

  Rýchla zahraničná expanzia a značný záujem nás prinútil rozšíriť oddelenie služieb zákazníkom a vytvoriť nové obchodné oddelenie. Prirodzeným procesom bolo najať manažérov na riadenie vyššie uvedených oddelení.

 • marec 2021

  Ebook – praktický sprievodca pre každého veľkoobchodníka

  Keď sa nákup a predaj tovaru stáva čoraz dostupnejším, cena, kvalita a marža predstavujú výhodu oproti konkurencii. Pripravili sme knihu, ktorá vám pomôže naučiť sa nakupovať ten najlepší a najkvalitnejší tovar za najnižšiu cenu.

 • január 2021

  Merkandi sa vydáva dobyť ďalších 7 krajín

  Je to oficiálne! Odstraňujeme ďalšie hranice veľkoobchodu a otvárame nové príležitosti pre vaše podnikanie. Vstupujeme do 7 nových krajín so 7 novými jazykmi, čím zvyšujeme počet potenciálnych zákazníkov a veľkoobchodníkov.

 • 2020

  november 2020

  Upozornenie na propagáciu ponúk

  Vedeli ste, že Merkandi propaguje vybrané ponuky na webovej stránke? Od dnešného dňa, ak patríte medzi ľudí, ktorých ponuku sme propagovali, dostanete upozornenie.

  Máte tovar? Máme kupca!

  Ak niektorý z našich kupujúcich pridá ponuku na nákup produktov, ktoré sú vo vašej ponuke, upozorníme vás na to e-mailom! Spúšťame nový newsletter zameraný na zvýšenie predaja veľkoobchodníkom a ponúk pre kupujúcich.

 • október 2020

  Možnosť zdieľania údajov s predajcami

  Ak súhlasíte, vaše kontaktné údaje budú viditeľné pre veľkoobchodníkov, s ktorými si dopisujete. Veľkoobchodníkom to uľahčí kontaktovanie.

  Úspešná transakcia? Požiadajte o komentár!

  Po úspešnej transakcii vás delí len jedno kliknutie od pozitívneho komentára, zvyšok urobíme za vás!

 • september 2020

  Už nikdy nezmeškáte žiadnu príležitosť!

  Odteraz môžete sledovať svoje obľúbené kategórie, vyhľadávania atď. Nezáleží na tom, či hľadáte produkt, ktorý je momentálne vypredaný, alebo hľadáte najlepšiu cenu – nikdy vám neunikne opäť príležitosť.

  Plaťte iba na overené čísla účtov!

  Predajcovia majú možnosť overiť svoje bankové účty. Vďaka tomuto postupu zvyšujeme bezpečnosť transakcií medzi kupujúcimi. Merkandi hovorí stop zločincom!

 • august 2020

  Nová vizuálna identifikácia a registrovaná ochranná známka

  V Merkandi sme urobili dve dôležité zmeny. Jednou z nich je oficiálna registrácia ochrannej známky „Merkandi“ v celej Európe. Preto sme sa rozhodli osviežiť aj našu vizuálnu identifikáciu. Predstavujeme modernejšie a jednoduchšie logo v súlade so súčasnými trendmi.

  Revolúcia v module správ!

  Zaviedli sme obnovený vzhľad vlákien a správ. Odteraz to vyzerá podobne ako rozhovory na známych sociálnych sieťach. Okrem toho sme zahrnuli aj podrobné informácie o vašom partnerovi a zoznam produktov, o ktorých sa v rozhovore hovorilo, spolu s ich ukážkou.

  Pozrite si najdôležitejšie podrobnosti ponuky bez toho, aby ste ju zadali!

  V prípade výpisov ponúk sa po umiestnení kurzora myši na fotografiu ponuky, o ktorú máte záujem, zobrazí pole obsahujúce väčšinu informácií potrebných na posúdenie jej relevantnosti.

 • júl 2020

  Rýchlo nájdite ponuku, ktorá si vyžaduje vašu osobitnú pozornosť

  Ponuka, ktorá nespĺňa naše pravidlá zverejňovania ponuky, bude označená priehľadnou vlajkou v jazykovej verzii, v ktorej bola zverejnená.

  Opäť zvyšujeme zabezpečenie vášho účtu

  Dbáme na to, aby sa vaše kontaktné údaje nezmenili neoprávneným spôsobom.

  Zverejňujete svoju prvú ponuku? Môžete sa spoľahnúť na našu pomoc!

  Keďže nám na našich predajcoch záleží a zabezpečujeme najvyššiu kvalitu zverejnených ponúk, radi vám poskytneme potrebné tipy, ak sa vaša ponuka líši od našich štandardov.

 • jún 2020

  Upravte automatické preklady!

  Vašu ponuku sme preložili automaticky a chceli by ste ju vylepšiť? Teraz je to možné. Obsah automatických prekladov je vám k dispozícii rovnakým spôsobom ako obsah, ktorý zahrniete do svojich ponúk.

  Jednoduché a rýchle zverejňovanie podobných ponúk

  Predávate veľa produktov, ktoré sú si navzájom podobné? Odteraz už nemusíte zakaždým vypĺňať rovnaký popis, pretože ho môžete skopírovať zo svojich ostatných ponúk.

 • máj 2020

  Nová organizácia doručenej pošty

  Dostávate alebo odosielate veľa správ a máte problémy s ich kategorizáciou? Odteraz môžete presúvať správy do niekoľkých tematických adresárov.

  Bonus za aktivitu pre nových predajcov

  Zverejnite svojich prvých 10 ponúk a získajte balík bodov, ktoré môžete použiť na propagáciu svojich ponúk!

 • apríl 2020

  Nahliadnite do obľúbených ponúk

  Prepracovali sme zoznam vašich obľúbených ponúk, aby ste sa k nim mohli rýchlo dostať. Toto je ďalšia dlho očakávaná a potrebná zmena, vďaka ktorej je používanie Merkandi ešte pohodlnejšie a intuitívnejšie.

  Naposledy zobrazené ponuky

  Prezerali ste si Merkandi a narazili ste na zaujímavú ponuku, ale... ktorá to bola? Nový panel vám umožňuje uložiť zoznam naposledy zobrazených ponúk, aby ste nikdy nezmeškali tie najzaujímavejšie.

 • marec 2020

  Ponuky na nákup pre neregistrovaných

  Od dnešného dňa môžete pridať ponuku na nákup bez registrácie! Táto nová funkcionalita bude mať za následok väčší počet nákupných ponúk a tým aj väčšie možnosti predaja pre veľkoobchodníkov na Merkandi. Pozývame vás na zverejnenie ponúk nákupu!

  Upozornenia na zmeny e-mailovej adresy a spôsobu prihlásenia

  Bezpečnosť na Merkandi je jednou z našich hlavných priorít, takže odteraz v prípade zmeny spôsobu prihlasovania (zakázanie a povolenie dvojfaktorového prihlasovania) a zmeny e-mailovej adresy dostane každý používateľ príslušné oznámenie od nás. Nikto už nikdy nebude vykonávať zmeny vo vašom účte bez vášho vedomia!

 • február 2020

  Upozornenia na nových veľkoobchodníkov

  Každý deň overujeme nových veľkoobchodníkov, ktorí ponúkajú zaujímavý tovar na predaj. Od dnešného dňa si môžete zapnúť takéto upozornenia a mať prehľad o nových predajcoch na Merkandi.

  Plníme želania našich používateľov!

  Poskytujeme možnosť obnoviť ponuky raz za 14 dní a nastaviť ponuky ako „trvalú ponuku“. Vďaka tomu sa budú vaše ponuky automaticky obnovovať. Vynovená ponuka sa dostáva na začiatok zoznamu ponúk, vďaka čomu sa opäť stane populárnejšou!

 • január 2020

  Akčné balíčky – viac výhod za nižšiu cenu.

  Vzhľadom na množstvo otázok o tejto funkcii sme ju pre vás pripravili! Od dnes môžete propagovať svoje ponuky na mnohých miestach za nižšiu cenu. Pozrite si to na svojom používateľskom paneli ešte dnes!

 • 2019

  December 2019

  Zvýšime bezpečnosť vášho účtu.

  Implementujeme dvojfaktorové prihlasovanie, ktoré výrazne zvýši bezpečnosť vášho účtu Merkandi. Vďaka tomu, že na používateľských účtoch je štandardne nastavené dvojfaktorové prihlasovanie, je Merkandi jedným z bezpečnostných lídrov na veľkoobchodnom trhu.

 • novembra, 2019

  Preklad všetkých ponúk - ponuky v ľubovoľnej jazykovej verzii

  Odteraz nájdete prakticky všetky ponuky vo všetkých jazykoch. Preložili sme ich pre našich používateľov, aby sme odstránili jazykové bariéry a umožnili každému prístup k ešte väčšiemu katalógu ponúk za najatraktívnejšie ceny!

  Sekcia s najlepšími ponukami a veľkoobchodmi

  Premýšľali ste niekedy, ktoré ponuky a veľkoobchody sú najobľúbenejšie? Práve sme vytvorili sekciu, kde môžete sledovať takéto poradie. Tieto informácie môžete použiť na prispôsobenie sortimentu potrebám vašich zákazníkov a na lepšie pochopenie trendov na trhu.

  Informácie o moderovanej ponuke

  Vedeli ste už, že náš tím denne moderuje vaše záznamy, aby zvýšil ich príťažlivosť, dosah a poradie vo vyhľadávaní? Od dnešného dňa budete môcť vo svojom používateľskom paneli vidieť, ktoré z vašich ponúk boli moderované a ktoré sú stále vo fronte čakajúce na úpravy.

  Oznámenie o ukončení propagačných akcií

  Odteraz, po vypršaní možnosti zvýrazniť vašu ponuku, budete dostávať upozornenie s informáciami o jej účinkoch a možnosti predĺženia.

 • októbra, 2019

  Nové možnosti upozornení a nastavenia

  Príliš veľa upozornení? Alebo chcete zmeniť oznamovací kanál? Odteraz si môžete vybrať medzi push notifikáciami / e-mailovými oznámeniami a deklarovať, ktoré oznámenia chcete dostávať.

  Pridávame ďalšie meny!

  Vzhľadom na početné požiadavky uvádzame na trh nové meny, v ktorých môžete platiť za služby Merkandi: DKK, NOK, RON a SEK. Viac mien znamená viac možností.

 • September 2019

  Merkandi na medzinárodnom veľtrhu IAW v Kolíne nad Rýnom!

  Počas IAW, jedného z najvýznamnejších veľkoobchodných veľtrhov v Európe, náš stánok navštívilo mnoho našich súčasných užívateľov, ako aj mnoho podnikateľov z celej Európy. Bolo veľa dojmov, získali sme nové skúsenosti a vypočuli sme si veľa vrúcnych slov od zákazníkov.

  Nový spôsob platby je teraz k dispozícii!

  Splníme vaše potreby. Odteraz môžete za naše služby platiť v menách UAH, RUB a formou miestnej platby. Спасибо!

  Pripravujeme sa na skvelé propagačné akcie

  Do Merkandi dorazili zľavové kódy. Odteraz pre vás budeme vytvárať akcie, vďaka ktorým ušetríte nákupom služieb Merkandi

 • August 2019

  Rozhodnite sa, komu pošlete správu

  Môžete sa rozhodnúť, komu zaslať dopyt na tovar uvedený v schránke.

  Dodatočný kanál upozornení

  Možnosť odosielania upozornení cez Facebook Messenger.

 • júl 2019

  Najlepšie ponuky vyššie v zozname!

  Zaviedli sme inovatívny algoritmus, ktorý zvyšuje pozície najlepších ponúk. Do úvahy sa berú: obľúbenosť ponuky, počet dopytov, kvalita ponuky a skóre predajcu. Odteraz bude hľadanie najlepších ponúk ešte jednoduchšie!

 • jún 2019

  Plaťte za služby Merkandi vo svojej mene

  Zaviedli sme možnosť vybrať si platobnú menu pre služby na Merkandi. Odteraz si vy sami vyberáte menu, v ktorej nám chcete platiť.

  Prevody cien v každej ponuke

  Neviete, aký je výmenný kurz medzi librami a dolármi? Alebo možno nechcete počítať? Pre vaše pohodlie sme do ponúk zaviedli menové prevody, aby ste už nemuseli počítať a premýšľať, či je ponuka pre vás atraktívna!

  Spúšťame belgickú verziu.

  Belgio, prichádzame! Na merkandi.be spúšťame belgickú verziu s predvoleným holandským jazykom. Nová krajina, nové príležitosti!

 • máj 2019

  Ponuky na nákup

  Spustili sme novú sekciu, kde môžete uverejniť inzerát na produkt, ktorý hľadáte. Sme si istí, že veľkoobchodník ponúkajúci tovar, ktorý hľadáte za najlepšiu cenu, bude mať oň bez mihnutia oka záujem.

  Minimálna hodnota objednávky, teraz cena

  Doteraz bola minimálna objednávka vždy špecifikovaná v kvantitatívnej forme. Odteraz ich môžete uvádzať aj v sumách. Je to kývnutie na veľkoobchodníkov a rozmanitosť spôsobov podnikania.

  Dobývame ďalší kontinent.

  Merkandi je predovšetkým medzinárodná platforma. Dnes spúšťame austrálsku verziu, čím otvárame nové možnosti pre našich používateľov. Obchod bez hraníc máte na dosah.

 • Marec, 2019

  Našli sme si cestu do Indie.

  Nespomaľujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Indie.

  Vitajte na Zelenom ostrove.

  Nespomaľujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Írska.

  Bună dimineața! Spúšťame rumunskú verziu.

  Nespomaľujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu kupujúcich a veľkoobchodníkov z Rumunska.

  Oddelenie sekcií skladovými ponukami.

  Merkandi je lídrom na trhu v likvidácii tovaru, prebytkov, koncových sérií atď. Aby sme vám ešte viac uľahčili prístup k týmto typom ponúk, rozdelili sme ich do špeciálnej sekcie. Kontrola!

  Čas sú peniaze.

  Zrýchľujeme našu webovú stránku, aby ste rýchlejšie našli najlepší tovar. Čas načítania stránky sa výrazne zlepšil.

 • február 2019

  Tradičný prevod

  Za naše služby môžete platiť tradičným bankovým prevodom na bankový účet dostupný vo vašej krajine.

  Nová služba – vyhľadávanie produktov

  Hľadanie tovaru nie je jednoduché a cena, druh tovaru, kvalita a ďalšie vlastnosti sú rozhodujúce pre ziskovosť. Neviete nájsť zaujímavé ponuky? Od dnes ich môžeme nájsť pre vás!

  Upozornenia na nové produkty

  Ponuka vám zmizla spod nosa? Chcete sa tomu v budúcnosti vyhnúť? Odteraz môžete sledovať vybrané kategórie, vyhľadávania a profily veľkoobchodníkov a ak sa tam objaví nový tovar, budeme vás informovať.

 • Január 2019

  Informácie o nových neprečítaných správach

  Už vám nebudú chýbať správy od dodávateľov! Zlepšili sme spôsob, akým vás upozorňujeme na neprečítané správy.

  Interný systém odosielania správ

  Stratili ste vlákno správy, keď ste si priamo e-mailom písali s vaším dodávateľom? Nikdy viac! Ku každému e-mailu pripojíme všetku korešpondenciu v chronologickom poradí.

  Úprava zóny špeciálnych ponúk

  Prehliadanie špeciálnych ponúk sme úplne oddelili od klasických výpredajových ponúk na Merkandi. Budete mať istotu, že ponuka, ktorú si prezeráte, je určená pre vybranú skupinu príjemcov.

  Úprava prezentácie produktovej fotografie

  Odteraz budú vaše fotografie dokonale zarámované bez ohľadu na ich skutočnú veľkosť.

 • 2018

  november 2018

  Vyhľadávač

  Zlepšili sme efektivitu a rýchlosť vyhľadávania nášho vyhľadávacieho nástroja. Odteraz bude hľadanie tovaru, o ktorý máte záujem, ešte jednoduchšie.

  Overenie produktu

  Môžete si objednať kontrolu tovaru vykonanú priamo na sklade veľkoobchodu. Náš špecialista to za vás skontroluje a pošle vám revíznu správu. Zvýšite tým bezpečnosť vášho nákupu.

  Zvyšujeme čitateľnosť odporúčaných ponúk

  Vybrané ponuky získavajú nový vzhľad, vďaka čomu budú lepšie odlíšiteľné od ostatných, čím sa zvýši predajný potenciál.

  Vylepšujeme vzhľad webovej stránky na mobilných zariadeniach

  Aby sme našim používateľom poskytli ešte väčší komfort používania Merkandi, urobili sme niekoľko vylepšení v mobilnej verzii platformy. Vďaka tomu je ovládanie webu z mobilných zariadení ešte jednoduchšie a pohodlnejšie.

 • október 2018

  Spúšťame zónu špeciálnych ponúk

  Spúšťame novú, jedinečnú sekciu pre špeciálne ponuky. Obsahuje tak najvýhodnejšie ponuky na predaj tovaru, ako aj tie, ktoré nemôžu byť verejne dostupné.

 • júl 2018

  Goedemorgen! Spúšťame holandskú verziu

  Nespomaľujeme! Teraz je k dispozícii nová jazyková verzia pre rastúcu skupinu nákupcov a veľkoobchodníkov z Holandska.

 • máj 2018

  Ešte rýchlejšie, ešte lepšie Merkandi

  Celý rok práce venovaný optimalizácii platformy. Všetko funguje rýchlejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie.

 • 2016

  júl 2016

  Máme novú pobočku!

  S hrdosťou na náš rozvoj otvárame pobočku vo Wroclawi. Noví ľudia – nové príležitosti!

 • marec 2016

  Sú tu s nami dve nové jazykové verzie

  Turecká a česká verzia sú najnovšie jazykové verzie našej platformy, ktorá rastie na sile a popularite.

 • 2015

  august 2015

  Merkandi vyzerá ešte lepšie!

  Čistejší vzhľad, vylepšenia navigácie, prívetivejšie používateľské rozhranie a oveľa viac.

 • júl 2015

  Spúšťame nové verzie pre dve krajiny

  Pre obyvateľov Rakúska a Švajčiarska sme vytvorili samostatné verzie Merkandi založené na nemčine.

 • 2014

  August 2014

  Dobrý deň! Talianska jazyková verzia Merkandi je teraz k dispozícii!

 • Rok 2014

  Vedci dokazujú, že aj... opice obchodujú.

 • 2013

  novembra 2013

  Debutuje grécka verzia a naše výsledky sú stále lepšie a lepšie!

 • jún 2013

  Neustále sa vyvíjame – spúšťame španielsku jazykovú verziu!

 • apríla 2013

  Len v Číne nakupuje online 242 miliónov ľudí!

 • Rok 2013

  Podľa nezávislých správ predstavuje elektronický obchod už približne 30 % celosvetového obchodu.

 • 2011

  Rok 2011

  Merkandi má stále viac zákazníkov mimo Európy!

 • januára, 2011

  Spustenie francúzskej verzie platformy na retourware24.fr (merkandi.fr).

 • 2010

  november 2010

  Prvýkrát v histórii evidujeme 1 000 000 návštev platformy za jeden mesiac!

 • október 2010

  Zmena grafiky webu a zavedenie nových funkcionalít.

 • 2009

  november 2009

  Spustenie anglickej verzie

  Nová jazyková verzia na retourware24.com (merkandi.com a merkandi.co.uk). Medzinárodná expanzia pokračuje.

 • október 2009

  Spustená nemecká verzia

  Nová jazyková verzia na retourware24.de (merkandi.de). Začíname expanziu na nemecky hovoriace trhy.

 • 2008

  november 2008

  Spustenie platformy Retourware24.pl (dnešné Merkandi.pl) v Poľsku. Vynikáme overením používateľov a skladovými produktmi.

 • Wcześniej

  1995 - 2010

  Na internete sa objavuje čoraz viac podvodníkov. Znalejší obchodníci si vyberajú dôveryhodné portály, ktoré overujú používateľa.

 • 1970 - 1980

  Počítače sa stávajú základným nástrojom v medzinárodnom obchode.

 • 1979

  Michael Aldrich vynašiel online nakupovanie.

 • 1290-1900

  Obchod otvára ázijské krajiny a Afriku svetu a stáva sa aj hlavnou príčinou dynamického civilizačného pokroku.

 • Antický

  Vytvára sa Hodvábna cesta, obchod zbližuje Východ a Západ.

 • XIX storočia pred Kr.

  Vytvára sa Hodvábna cesta, obchod zbližuje Východ a Západ.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.