Najlepšie ponuky zásob zo 150 krajín

Viac ako 45 tisíc spokojných používateľov

Ponuky lacnejšie až o 90% od východiskovej ceny

Priamy kontakt s predajcami a veľkoobchodníkmi

Merkandi

Veľkoobchod bez HRANÍC

Čím je Merkandi?

Merkandi je medzinárodná veľkoobchodná platforma pre tovar ponúkaný zároveň v pravidelnom veľkoobchode, ale aj od exekútorov, výrobných a skladových prebytkov, likvidácie spoločnosti, tovary vrátené zákazníkom atď.

Merkandi
v číslach

Viac ako 75.000

užívatelia

Viac ako 1.000

komentáre

Viac ako 150

krajín sveta

Vízia

Vytvárame budúcnosť veľkoobchodu. Eliminujeme hranice, jazykové bariéry a zvyšujeme bezpečnosť transakcií. Vytvárame jedno miesto, kde sa medzinárodný veľkoobchod stáva jednoduchým, prístupným a bezpečným. Realizujeme víziu jednotného portálu, ktorý spája veľkoobchodníkov a ponuky z celého sveta, zvyšuje konkurencieschopnosť trhu a prístup k širšej škále produktov, pričom zaisťuje schopnosť rozšíriť obchod s novými trhmi a zákazníkmi.

Trhy

V septembri 2019 sme navštívili medzinárodný veľtrh e-commerce IAW. Zastúpenie 3 členov nášho tímu 3 dní hostilo klientov a návštevníkov počas informujúc o našej činnosti a výhodách využívania našej platformy. Pozývame Vás na návštevu nasledujúcich veľtrhov, na ktorých budeme pravidelne vystavovať.

Merkandi IAW 2019


Jazyková podpora

Pomôžeme Vám kúpiť a predať tovar za výnimočne veľkoobchodné ceny, ponúkame zákaznícky tiež zákaznícku podporu v nasledujúcich jazykoch:


Oblasť pôsobenia

Pôsobíme v nasledujúcich krajinách:

 
Bezplatný NEWSLETTER

Denné upozornenia o nových produktoch a novinkách na Merkandi.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.