Najlepšie ponuky zásob zo 150 krajín

Viac ako 45 tisíc spokojných používateľov

Ponuky lacnejšie až o 90% od východiskovej ceny

Priamy kontakt s predajcami a veľkoobchodníkmi

Pre kupujúcich

Zaregistrujte si účet ešte dnes a nakupujte lacnejšie!

Základné informácie

Naši používatelia vďaka Merkandi ľahko a pohodlné kontaktujú veľkoobchodníkov, u ktorých nakupujú rôzne druhy tovaru až o 60% -80% lacnejšie.

Platforma Merkandi ponúka kupujúcim rozsiahlu databázu overených obchodných spoločností z Nemecka, Poľska, Anglicka, Rakúska, Holandska, Francúzska, Švajčiarska, Talianska, Španielska, Grécka, Ruska, Českej republiky, Turecka, ako aj USA, Rumunska, Írska, Indie, Belgicka a mnohých ďalších.

Neustále rozvíjame platformu Merkandi a rozširujeme jej dosah na nové cieľové krajiny, vďaka čomu počet ponúk na stránkach neustále rastie.


Merkandi
v číslach

Viac ako 75.000

užívatelia

Viac ako 1.000

komentáre

Viac ako 150

krajín sveta

Pre kupujúcich to znamená jednu vec - ešte viac overených zdrojov nákupu tovaru z akéhokoľvek odvetvia - odevy, obuv, elektronické vybavenie, počítače, notebooky, potraviny, nápoje, kozmetika, parfumy, chemikálie pre domácnosť a mnoho ďalších.

Bez ohľadu na to, aký produkt hľadáte - na Merkandi máte k dispozícii databázu veľkoobchodov, výrobcov a distribútorov z Európy a celého sveta, ako aj desaťtisíce veľkoobchodných ponúk.

Ako k nim získať prístup?

Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať účet na Merkandi, aby ste za pár sekúnd oslovili vybrané spoločnosti, kontaktovali ich, a získali podrobnejšie informácie alebo ponuky, diskutovali o podrobnostiach spolupráce alebo objednali tovar.

Pridjte sa ešte dnes a nakupujte lacnejšie
Registrácia
Výhody pre kupujúcich na Merkandi:
Neobmedzený počet žiadostí o ponuku

Umožňujeme odosielanie požiadavok veľkoobchodníkom bez akýchkoľvek obmedzení, prostredníctvom kontaktného formulára a priamo e-mailom.

Pohodlný vyhľadávač produktov

Ponúkame rozšírený prehliadač, vďaka ktorému rýchlo nájdete produkt, ktorý hľadáte.

Pohodlný panel na správu účtu, kontaktov, ponúk a údajov

Ponúkame profesionálny zákaznícky panel, ktorý uľahčuje riadenie správ, obľúbených veľkoobchodníkov alebo ponuky.

Prístup do čiernej listiny veľkoobchodníkov

Klientom PREMIUM poskytujeme čiernu listinu nepoctivých spoločností, ktoré oklamali svojich klientov. Tieto spoločnosti nie sú na zozname veľkoobchodníkov Merkandi.

Viditeľné kontaktné údaje veľkoobchodníkov

V ponukách a v databáze veľkoobchodníkov uvádzame úplné kontaktné údaje predajcov - adresy, telefónne čísla, www stránky.

Denný newsletter s novými veľkoobchodnými ponukami z celého sveta

Na Vašu e-mailovú adresu každý deň posielame najnovšie obchodné ponuky s tovarom za najlepšie ceny na trhu.

Prístup k hodnoteniam o veľkoobchodníkoch

Zákazníkom PREMIUM poskytujeme systém komentárov o veľkoobchodoch, ktorý umožňuje oboznámenie sa s hodnoteniami ohledne spoľahlivosti jednotlivých dodávateľov.

Prístup k veľkoobchodným ponukám zo 150 krajín sveta a so zľavami až -90%

Umožňujeme Vám nájdenie jedinečných ponúk zo zásob a tovaru z celej Európy, Ázie a USA.

Hodnotenia spoločnosti Merkandi

(..) Platforma Merkandi je moderný nástroj, ktorý zvyšuje kvalitu práce a umožňuje nám komunikovať so zákazníkmi vo veľmi veľkom meradle. Implementácia tohto riešenia do našej spoločnosti veľmi pomohla pri riadení nášho veľkoobchodného predaja a poskytla nám nové príležitosti. (..)

HAPPY TRADING

Vďaka veľmi aktuálnym informáciám, peknému ovládaniu a intuitívnemu ovládaniu ponuky je práca s portálom veľmi ľahká a prehľadná. Veľká vďaka tímu Merkandi.

Thofe24 GmbH - Romy Barth

„(..) Chcel by som poďakovať všetkým zakladateľom platformy Merkandi. Táto webová stránka mi umožňuje nakupovať veľkoobchodné produkty za veľmi konkurenčné ceny a ľahko predávať môj tovar. (..)“

Beyazit Kosmetik
Video o Merkandi

Pozývame Vás na pozretie našeho krátkeho filmu, v ktorom vysvetľujeme, ako funguje naša veľkoobchodná platforma - Merkandi. Dozviete sa, ako pomocou nášho portálu ušetríte až 60-80% na nákupoch tovaru do Vášho obchodu.


Výhody pre Kupujúcich

Medzinárodná platforma veľkoobchodného predaja Merkandi spája veľkoobchodníkov a výrobcov hlavne z Európy, ale aj z Ázie a USA. Naša komunita je uzavretá, ale každý deň rastie skupina výrobcov, veľkoobchodníkov, obchodných zástupcov, distribútorov a majiteľov obchodov, ktorí ponúkajú alebo chcú nakupovať tovar zo stockov, aukcií exekútorov, prebytkov alebo výpredaja. Jej hlavným cieľom je uľahčiť predajcom hľadanie spoľahlivých obchodných partnerov, nadviazanie kontaktu s nimi a nakoniec úspešnú spoluprácu.

 

Spoločnosť Merkandi ponúka používateľom, ktorí majú záujem o kúpu, prístup do medzinárodnej databázy veľkoobchodníkov, špecializovanej na predaj napríklad tovarov zo zásob - sú to veľkoobchodné množstvá veľmi lacných výrobkov z výrobných a skladovacích prebytkov, tovary vrátene zákazníkmi, konce sérií, zo skladových zásob, napríklad zo sezónneho výpredaja, ako aj výpredaj vystaveného tovaru a po leasingu, ale aj tovaru z likvidácie obchodov, veľkoobchodníkov, skladov a rôznych priemyselných závodov.

Platforma Merkandi vďaka prehľadnej prezentácii výrobkov v katalógu a ľahko použiteľnému vyhľadávaču umožňuje rýchle a intuitívne vyhľadávanie produktov aj príslušných obchodných partnerov.

Prístup k kontaktným údajom overených veľkoobchodníkov ponúkajúcich zásoby. Po registrácii na webovej stránke a zaplatení ročného predplatného, používateľ získa prístup k rozsiahlej kontaktnej databáze veľkoobchodníkov (adresy, telefónne čísla, webové stránky a e-mailové adresy spoločností) zaoberajúcich sa predajom bežných výrobkov, ako aj tovarov zo zásob a outlet. Vďaka platforme, používatelia, ktorí majú záujem o kúpu lacných produktov z konkrétneho odvetvia alebo sortimentu, nebudú nútení, často zbytočne, vyhľadávať celé hodiny na webových stránkach veľkoobchodníkov. Po prihlásení na našu webovú stránku, po kliknutí na „Veľkoobchod“, sa zobrazí zoznam overených spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodomso zásobami a bežným tovarom. Každý sklad na Merkandi podlieha verifikácii, ktora spočíva v overení jeho spoľahlivosti našimi zamestnancami. Vďaka tomu všetci používatelia obchodnej platformy Merkandi môžu si byť istí, že sa zaoberajú iba fyzicky existujúcimi spoločnosťami, ktoré sa skutočne zaoberajú predajom zásob, outletov a prebytkov. Každý, kto chce zverejniť svoju ponuku na Merkandi, podlieha overeniu.

Okrem toho karta každého veľkoobchodníka obsahuje informácie, ktorých cieľom je uľahčiť Kupujúcemu kontaktovanie a nákup produktov ponúkaných Predávajúcim. Tieto informácie zahŕňajú spôsoby dodania tovaru, spôsoby platby za zakúpené tovary alebo jazyky, v ktorých sa môžete obrátiť na veľkoobchodníka. Používatelia účtov PREMIUM môžu tiež vidieť hodnotenia vystavené veľkoobchodníkom inými Kupujúcimi.

Pre jednoduché použitie, strana Merkandi ponúka tiež možnosť rozšíreného vyhľadávania veľkoobchodov. Vďaka tomu na zozname sa môžu objaviť iba veľkoobchodníci z krajiny vybranej používateľom, napríklad veľkoobchodníci z Nemecka, veľkoobchodníci ponúkajúci iba výrobky z vybraného odvetvia alebo pododvetvia (veľkoobchody ponúkajúce napríklad odevy, detský tovar, tovar z likvidácie spoločnosti) alebo určitá skupina výrobkov napríklad nové výrobky, renovovaný tovar (tzv refurbished). Je možné zobraziť iba tie sklady, ktoré ponúkajú tovar na požiadavku.

Prístup k katalógu výrobkov usporiadaný do kategórií a podkategórií. Nové ponuky zásob každý deň. Vďaka obchodnej platforme Merkandi jej používatelia môžu získať podrobné informácie o najlacnejších ponukách na európskom trhu do jednej hodiny. Veľkoobchodníci poskytujú v opise ponuky podrobné údaje, ktoré používateľom pomáhajú pri rozhodovaní o nakúpe, napríklad informácie o cene, dostupnom množstve, minimálnej výške objednávky, spôsoboch platby a dodacích podmienkach. Tieto informácie umožňujú Kupujúcemu porovnávať a vyberať najlepšiu ponuku na trhu.

Aby sa znížilo riziko nákupov online, platforma Merkandi ponúka svojím používateľom prístup k databáze v ktorej nájdu kontakty iba na vopred overené veľkoobchody. Okrem toho na platforme existuje systém hodnotenia, ktorý predstavuje súhrn informácií o veľkoobchodníkoch. Tieto komentáre sú formou súhrnu transakcií od Kupujúcich, ktorí odporúčajú alebo neodporúčajú spoluprácu s daným veľkoobchodníkom.

Platforma Merkandi taktiež ponúka kontaktné formuláre, ktoré uľahčujú kontaktovanie vybraného veľkoobchodníka, newsletter s informáciami o nových ponukách, dôležitých zmenách na webovej stránke, propagačné akcie a pomoc zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje svoju podporu od pondelka do piatku.

Na záver platí, že veľkoobchodná platforma Merkandi podporuje budovanie obchodných kontaktov. Uľahčuje nájdenie spoľahlivých veľkoobchodníkov, ktorí ponúkajú zásoby z odvetvia, ktoré je zaujímavé pre kupujúceho, a tiež umožňuje rýchly a ľahký kontakt s veľkoobchodníkom a nákup produktov za najlepšie ceny na trhu.

Pridjte sa ešte dnes a nakupujte lacnejšie
Registrácia
Bezplatný NEWSLETTER

Denné upozornenia o nových produktoch a novinkách na Merkandi.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.