FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
19 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Pro kupující

#1 veľkoobchodná obchodná platforma pre kupujúcich. Najlepšie ponuky tovaru z celého sveta. Nadmerné zásoby, položky na konci série a mnoho ďalšieho. Až o 90% lacnejšie

Čím se zabývá Merkandi?

Merkandi je medzinárodný veľkoobchodný portál spájajúci veľkoobchodných nákupcov s predávajúcimi. Na Merkandi nájdete rôzne produkty vo veľkom množstve od dodávateľov z celého sveta. Ide o platformu pre podnikateľov, ktorí hľadajú možnosti nákupu veľkoobchodného tovaru za najlepšie ceny.

Víc jak 100 000

uživatelů

Víc jak 1 200

komentářů

Víc jak 150

států světa

Objavte svet veľkoobchodu s Merkandi

V Merkandi vieme, že úspech vo veľkoobchode si vyžaduje prístup k najlepším ponukám a spoľahlivým obchodným partnerom. Preto sme vytvorili platformu pre kupujúcich, ktorá ponúka množstvo výhod:

Neomezený počet poptávek

Umožňujeme zasílaní poptávek velkoobchodníkům bez žádných omezení, přes kontaktní formulář a přímo e-mailem.

Snadno ovladatelný vyhledávač výrobků

Máte k dispozici pokročilé vyhledávaní, díky kterému rychle najdete hledaný výrobek.

Jednoduchý ovládací panel k uživatelskému učtu, kontaktům, nabídkám a údajům

Poskytujeme profesionální uživatelský panel pro snadné řízení zprav, oblíbených velkobchodů či nabídek.

PREMIUM
Přístup k černé listině velkoobchodů

Pro zákazníky PREMIUM zpřístupňujeme černou listinu firem, které podvedly své zákazníky. Tyto firmy byly odstraněny ze seznamů velkoobchodů Merkandi.

Náhled do kontaktních údajů velkoobchodníků

V nabídkách a v bází velkoobchodů prezentujeme úplné kontaktní údaje prodávajících – adresu, telefonní čísla, stránky www.

Každodenní newsletter z novými velkoobchodními nabídkami celého světa

Na Váši mailovou adresu denně zašleme nejnovější nabídky zboží za nejvýhodnější ceny na trhu.

PREMIUM
Náhled k hodnocení velkoobchodníků

Zákazníkům PREMIUM zpřístupňujeme systém komentářů o velkoobchodech, díky kterým se můžete seznámit s názory na spolehlivost jednotlivých dodavatelů.

Přístup k velkoobchodním nabídkám ze 150 zemí po celém světě se slevami až -90%

Pomáháme najít cestu k nejzajímavějším velkoobchodním nabídkám z cele Evropy, Asii a USA.

Zaregistrujte sa ešte dnes a nakupujte lacnejšie!

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

Názory na Merkandi

Teda ako nás hodnotia naši užívatelia

Webové stránky veľmi dobré a užitočné A na jednom mieste nájdete všetko, čo chcete, priateľské veci .................................. ..................


samir graoui

Vďaka Merkandi som spoznal veľa dodávateľov a klientov A odporúčam to všetkým Luisovým kontaktom a blízkym priateľom. Ďakujem Merkandi


Abdelkarim Benhadi

Je to skvelá platforma. Zistil som veľa zaujímavých vecí. Dúfame, že v budúcnosti na stránku pridáme rumunčinu. Všetko je v poriadku.


Ion Gheorgita

Výhody pre kupujúcich

Celý svet na dosah ruky

Na medzinárodnej veľkoobchodnej platforme Merkandi združujeme výrobcov a veľkoobchodníkov najmä z Európy, ale aj Ázie a USA. Naša komunita je rastúca skupina výrobcov, veľkoobchodníkov, obchodných sprostredkovateľov, distribútorov a majiteľov obchodov, ktorí každý deň ponúkajú alebo chcú kúpiť nový a použitý, renovovaný alebo poškodený tovar. Naším hlavným cieľom je uľahčiť obchodníkom nájsť spoľahlivých obchodných partnerov, nadviazať s nimi kontakt a v konečnom dôsledku viesť plodnú spoluprácu.

Pre používateľov so záujmom o nákup ponúka Merkandi prístup do medzinárodnej databázy veľkoobchodov špecializovaných na predaj bežných produktov a skladových položiek - ide o veľkoobchodné množstvá veľmi lacných produktov z prebytkov výroby, skladových prebytkov, tovaru z vratiek spotrebiteľov, ukončenia predaja. sériové výrobky, napríklad sezónne výpredaje, ako aj povýstavné a poprenájomové zariadenia, ako aj tovar z likvidácie predajní, veľkoobchodov, skladov a rôznych priemyselných závodov.


Rozsiahla databáza overených obchodných spoločností

Po registrácii a zaplatení ročného predplatného získava užívateľ prístup do rozsiahlej kontaktnej databázy veľkoobchodov (adresy, telefónne čísla, webové stránky firiem) predávajúcich bežné produkty ako aj akciový a outletový tovar.

Každý veľkoobchodník na Merkandi je overený kontrolou jeho dôveryhodnosti našimi zamestnancami. Používatelia obchodnej platformy Merkandi vďaka tomu získavajú prístup k overeným spoločnostiam a zvyšujú tak bezpečnosť transakcií. Každý, kto chce zverejniť svoju ponuku na Merkandi, podlieha overeniu.


Kompletné informácie na jednom mieste

Používatelia, ktorí majú záujem o kúpu lacných produktov z konkrétneho odvetvia alebo sortimentu, vďaka platforme nemusia tráviť hodiny dlhým a často neplodným hľadaním veľkoobchodov na webových stránkach. Po prihlásení do Merkandi a kliknutí na „Veľkoobchod“ sa im zobrazí zoznam overených spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodným, skladovým alebo bežným tovarom v Európe aj vo svete.

Každá veľkoobchodná karta obsahuje informácie, ktoré majú kupujúcemu uľahčiť kontaktovanie a nákup produktov ponúkaných predávajúcim. Tieto informácie okrem iného zahŕňajú: formy dodania tovaru, spôsoby platby za zakúpený tovar alebo jazyky, v ktorých môžete veľkoobchodníka kontaktovať. Používatelia PREMIUM účtu môžu tiež vidieť názory, ktoré veľkoobchodníkom poskytli iní kupujúci. Ide o formu súhrnu transakcií kupujúcich, ktorí odporúčajú alebo neodporúčajú spoluprácu s daným veľkoobchodom.

Zaregistrujte sa ešte dnes a nakupujte lacnejšie!

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

Pokročilý vyhľadávací nástroj

Prehľadná webstránka a ľahko použiteľný vyhľadávač umožňujú rýchle a intuitívne vyhľadávanie vhodných obchodných partnerov a produktov. Zoznam teda môže obsahovať veľkoobchodníkov len z krajiny vybranej používateľom, napríklad veľkoobchody z Nemecka, veľkoobchody ponúkajúce iba produkty z vybraného odvetvia alebo pododvetvia (napr. odevy, detské výrobky, tovar z likvidácie spoločnosti) alebo z danej skupiny výrobkov. , napr. nové produkty, repasovaný tovar.

Vo vyhľadávači môžete tiež pohodlne a rýchlo zoradiť veľkoobchody podľa počtu ponúk, alebo zoradiť ponuky podľa ceny alebo dátumu pridania. Taktiež je možné zobraziť len tie veľkoobchody, ktoré ponúkajú tovar na vyžiadanie. Vyhľadávacie pole je pokročilý nástroj, ktorý zužuje vyhľadávanie podľa kľúčových slov, napríklad: známe značky alebo produkty.


Široká ponuka produktov

Na obchodnej platforme Merkandi majú používatelia tiež prístup k prehľadnej prezentácii ponúk usporiadaných do kategórií a podkategórií. Nové akciové ponuky sú zverejňované každý deň. Veľkoobchodníci v popise ponuky uvádzajú podrobné údaje, napríklad informácie o cene, dostupnom množstve tovaru, minimálnej výške objednávky, spôsobe platby a dodacích podmienkach. Vďaka tomu môžu používatelia rýchlo získať podrobné informácie o najlacnejších ponukách na európskom trhu.

Okrem toho platforma Merkandi okrem iného ponúka: formuláre, ktoré uľahčia kontaktovanie vybraného veľkoobchodníka, personalizovaný newsletter s informáciami o najlepších ponukách, dôležitých zmenách na webovej stránke a akciách a pomoc viacjazyčného oddelenia služieb zákazníkom, ktoré je otvorené od pondelka do piatku.

Stručne povedané, veľkoobchodná platforma Merkandi podporuje budovanie siete obchodných kontaktov. Uľahčuje vyhľadávanie spoľahlivých veľkoobchodníkov, ktorí ponúkajú akcie z odvetvia, o ktoré má kupujúci záujem, a tiež umožňuje rýchly a jednoduchý kontakt s veľkoobchodníkom a nákup produktov za najlepšie ceny na trhu.

Merkandi ve světě

Krajiny, v ktorých pôsobíme s našimi klientmi

 

150 krajinách

Máme ponuky a používateľov až zo 150 krajín

34 domén

Máme až 34 jazykových verzií našej platformy

Státisíce ponúk

Sortiment každej kategórie od veľkoobchodníkov z celého sveta

Zaregistrujte sa ešte dnes a nakupujte lacnejšie!

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.