FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
19 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Pro prodejce

#1 veľkoobchodná obchodná platforma pre predajcov. Jedna platforma, celosvetové pokrytie. Veľa nástrojov a veľa výhod

Čím se zabývá Merkandi?

Merkandi je medzinárodná veľkoobchodná platforma, ktorá spája veľkoobchodníkov, distribútorov, dovozcov a vývozcov pôsobiacich v odvetví veľkoobchodu.

Naša platforma pôsobí na európskych a svetových trhoch, je dostupná v mnohých jazykoch a umožňuje rýchlo osloviť zákazníkov so záujmom o trvalú spoluprácu pri dodávkach paliet alebo kontajnerov s tovarom.

Víc jak 100 000

uživatelů

Víc jak 1 200

komentářů

Víc jak 150

států světa

Objavte World Trade a zvýšte svoj predaj s Merkandi

V Merkandi chápeme, že úspech veľkoobchodných predajcov závisí od prístupu k najlepším obchodným nástrojom. Preto sme vytvorili platformu pre predajcov, ktorá ponúka množstvo výhod:

Propagování Váších nabídek v celé Evropě

Staráme se o dosah– pozicionujeme vaše inzeráty zboží v Google, na sociálních sítích, atd.

Vícejazyčný popis Vaší společnosti

Popis vašej spoločnosti preložíme do všetkých jazykov platformy

Import/Export zboží CSV, XLS, XML

Máte možnost přikládat cele katalogy Váších výrobků jedním kliknutím myší.

Váše firma v mezinárodním katalogu

Dáváme Vaší firmu do mezinárodního seznamů velkoobchodníků a výrobců.

Zveřejňování neomezeného počtu nabídek

Umožňujeme Vám vkládaní nabídek bez omezení, s fotkami a seznamy výrobků.

Pomoc konzultanta zákaznického servisu

Ponúkame vám podporu a možnosť konzultácie s vaším poradcom cez telefón, e-mail, LiveChat.

Nový, použitý, repasovaný a poškodený tovar

Poskytujeme vám miesto na zverejňovanie ponúk produktov z rôznych zdrojov.

Jeden účet - celý svet

Vaše ponuky umiestňujeme na všetky vyhradené stránky kľúčových trhov v rodných jazykoch kupujúcich.

Žiadne ďalšie poplatky za predaj

Platíte len za predplatné, žiadne skryté poplatky ani transakčné provízie – s nami maximalizujete svoje zisky.

Zaregistrujte sa ešte dnes a začnite predávať

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

Názory na Merkandi

Teda ako nás hodnotia naši užívatelia

Webové stránky veľmi dobré a užitočné A na jednom mieste nájdete všetko, čo chcete, priateľské veci .................................. ..................


samir graoui

Vďaka Merkandi som spoznal veľa dodávateľov a klientov A odporúčam to všetkým Luisovým kontaktom a blízkym priateľom. Ďakujem Merkandi


Abdelkarim Benhadi

Je to skvelá platforma. Zistil som veľa zaujímavých vecí. Dúfame, že v budúcnosti na stránku pridáme rumunčinu. Všetko je v poriadku.


Ion Gheorgita

Výhody pre predajcov

Celý svet na dosah ruky

Na medzinárodnej veľkoobchodnej platforme združujeme výrobcov a veľkoobchodníkov najmä z Európy, ale aj Ázie a USA. Naša komunita je rastúca skupina výrobcov, veľkoobchodníkov, obchodných sprostredkovateľov, distribútorov a majiteľov obchodov, ktorí každý deň ponúkajú alebo chcú kúpiť nový a použitý, renovovaný alebo poškodený tovar. Naším hlavným cieľom je uľahčiť obchodníkom nájsť spoľahlivých obchodných partnerov, nadviazať s nimi kontakt a v konečnom dôsledku viesť plodnú spoluprácu.

Pre používateľov so záujmom o nákup ponúka Merkandi prístup do medzinárodnej databázy veľkoobchodov špecializovaných na predaj bežných produktov a skladových položiek - ide o veľkoobchodné množstvá veľmi lacných produktov z prebytkov výroby, skladových prebytkov, tovaru z vratiek spotrebiteľov, ukončenia predaja. sériové výrobky, napríklad sezónne výpredaje, ako aj povýstavné a poprenájomové zariadenia, ako aj tovar z likvidácie predajní, veľkoobchodov, skladov a rôznych priemyselných závodov.


Kompletný a dôveryhodný profil predajcu

Po registrácii a zaplatení ročného predplatného a kladnom overení vykonanom našimi zamestnancami získava veľkoobchod status predajcu. Potom má prístup do databázy veľkoobchodov, ktorí zverejňujú predajné ponuky a má aj konto predajcu, pomocou ktorého môže zadávať ľubovoľné množstvo inzerátov na svoj tovar.

Každý, kto chce zverejniť svoju ponuku na Merkandi, podlieha overeniu. Predávajúci potom môže svoju spoločnosť prezentovať na platforme v mnohých jazykoch s úplnými kontaktnými údajmi: adresa, e-mail, telefónne číslo, odkaz na oficiálnu webovú stránku a popis podniku. Vďaka tomu zvyšuje dôveru a uznanie medzi medzinárodnými zákazníkmi.


Pohodlný panel prodeje výrobků

Každá veľkoobchodná karta obsahuje informácie, ktoré majú kupujúcemu uľahčiť kontaktovanie a nákup produktov ponúkaných predávajúcim. Tieto informácie okrem iného zahŕňajú: formy dodania tovaru, spôsoby platby za zakúpený tovar alebo jazyky, v ktorých môžete kontaktovať veľkoobchod.Intuitívny a funkčný panel predajcu umožňuje jednoducho pridávať, spravovať a propagovať ponuky. Ukazovateľ kvality ponuky umožňuje optimalizovať atraktivitu jednotlivých ponúk.

Prostredníctvom funkčného boxu správ a objednávky môžu záujemcovia o kúpu vystaveného tovaru nadviazať priamy obchodný kontakt s predajcami a jednoducho udržiavať trvalé obchodné vzťahy. Merkandi si neúčtuje províziu z predaja, čo znamená, že veľkoobchodník generuje zisk bez akejkoľvek marže alebo dodatočných poplatkov.

Zaregistrujte sa ešte dnes a začnite predávať

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

Bezplatný newsletter pre kupujúcich zo 150 krajín

Ponuky sú tu najdôležitejšie. Užívatelia Merkandi aj záujemcovia o veľkoobchod, ktorí potvrdili odber bezplatného newslettera, sú každý deň informovaní o nových produktoch a najlepších ponukách na platforme. Produkty umiestnené na platforme sú tak pravidelne prezentované tisíckam potenciálnych kupcov, čo zvyšuje šancu rýchleho nájdenia kupca. Uvedenie vybraných kategórií a skupín produktov pri prihlásení na odber noviniek vám umožňuje dostávať ponuky dokonale prispôsobené vašim potrebám.

Odberatelia viacjazyčného newslettera tiež dostávajú informácie o dôležitých zmenách na webovej stránke a akciách. Ponuky prezentované na platforme Merkandi sú viditeľné pre všetkých používateľov internetu, ale ak chcete vidieť kontaktné údaje veľkoobchodníka, ktorý ponúka ponuku, musíte sa zaregistrovať na Merkandi.


Pokročilé štatistiky, návštevnosť firemného profilu a ponuky

Vďaka prístupu k pokročilým štatistikám má predajca na Merkandi prehľad o efektívnosti svojich ponúk. Sleduje údaje ako počet zobrazení ponúk a profilov a dokáže kontrolovať aj počet sledovateľov profilu alebo ponúk. Analýza návštevnosti umožňuje veľkoobchodníkovi lepšie prispôsobiť svoju predajnú stratégiu.

Vďaka viacjazyčným popisom produktov sa ponuky dostanú k širokej skupine zákazníkov z rôznych krajín a predajca si získava ešte viac návštevníkov a má ešte väčší dosah medzi potenciálnymi zákazníkmi. O predaj a obľúbenosť veľkoobchodných ponúk sa navyše každý deň stará tím špecialistov Merkandi, napríklad moderovaním ponúk. Ako používateľ platformy môže veľkoobchodník počítať aj s pomocou viacjazyčného oddelenia služieb zákazníkom, ktoré je otvorené od pondelka do piatku.

Stručne povedané, veľkoobchodná platforma Merkandi podporuje predajcov pri budovaní siete obchodných kontaktov. Uľahčuje vyhľadávanie spoľahlivých veľkoodberateľov so záujmom o produkty z ponuky Predávajúceho v odvetví a umožňuje aj rýchly a jednoduchý kontakt s nimi a predaj produktov za konkurenčné trhové ceny.

Merkandi ve světě

Krajiny, v ktorých pôsobíme s našimi klientmi

 

150 krajinách

Máme ponuky a používateľov až zo 150 krajín

34 domén

Máme až 34 jazykových verzií našej platformy

Tisíce kupujúcich

Veľká skupina záujemcov o kúpu

Zaregistrujte sa ešte dnes a začnite predávať

Pridajte sa k skupine viac ako 100 000 spokojných užívateľov

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.