Najlepšie ponuky zásob zo 150 krajín

Viac ako 45 tisíc spokojných používateľov

Ponuky lacnejšie až o 90% od východiskovej ceny

Priamy kontakt s predajcami a veľkoobchodníkmi

Nadviazajte kontakty s veľkoobchodníkmi z celej Európy!

Databáza veľkoobchodov na Merkandi
Skutočný veľkoobchod!

Sme obchodná platforma B2B, ktorá združuje veľkoobchodníkov a kupujúcich z Európy. Vďaka našej rozsiahlej databáze veľkoobchodníkov získate prístup k informáciám o spoločnostiach, ktoré ponúkajú tovar zo zásob, aukcií súdneho exekútora, výrobných prebytkov alebo výpredaja.

Výnimočne ponuky každý deň! Vďaka spoločnosti Merkandi máte možnosť dostávať denné alebo týždenné newslettery, v ktorých nájdete informácie o nových produktoch, ktoré umiestňujú veľkoobchodníci propagujúci svoje výrobky na našej webovej stránke.

Naša platforma poskytuje príležitosť kúpiť tovar najväčších výrobcov, a to všetko za malú časť ich veľkoobchodnej ceny. Od značkového oblečenia pochádzajúceho z likvidácie obchodov (pôvodné, plnohodnotné výrobky), cez tovar zo zásob, vrátenia tovaru (tzv. Retour Ware) a končiac na vybavení celých skladov a výrobných závodov z likvidácie a exekúcií.


Profesionálny veľkoobchodný katalóg
Veľkoobchody z celej Európy A nielen to!
Kontakt bez sprostredkovateľov

Výrobcovia, dodávatelia, distribútori, veľkoobchodníci atď. na jednom mieste. Prezentované intuitívnym spôsobom, vďaka čomu môžete rýchlo kontaktovať všetkých


Veľkoobchodníci z viac ako 70 krajín Európy, ale aj zo Spojených štátov, Afriky a Latinskej Ameriky. Neobmedzujte sa, nakupujte za najnižšie ceny a nedávajte konkurencii šancu


Kontaktné údaje priamo na veľkoobchodníkov. Už žiadne telefonovanie a čakanie na odpoveď. Nakupujte tovar priamo, bez sprostredkovateľov!


Overení veľkoobchodníci zo 150 krajín
Iba overení veľkoobchodníci

Každý veľkoobchodník musí pred pridaním ponuky prejsť overením. Všetko pre Vašu bezpečnosť - takže si môžete byť istí, že kupujete od spoľahlivých spoločností.

Tovary v cene nižšiej ako 10% ich hodnoty

Iba na Merkandi nájdete jedinečné ponuky od veľkoobchodníkov, ktorí predávajú tovar aj pod 10% jeho hodnoty. Toto sú pre Vás skvelé príležitosti na zisky, preto nedajte sa predbehnúť.

Hodnotenia o veľkoobchodníkoch PREMIUM

Tento PREMIUM účet Vám poskytuje ďalšiu príležitosť skontrolovať názory ostatných používateľov na veľkoobchodníkov. Páči sa Vám nakupovať bezpečne? Pred nákupom si prečítajte hodnotenia ostatných!

Neobmedzený počet kontaktov

Jediným limitom je Váš čas. Bez obmedzenia kontaktujte všetkých veľkoobchodníkov!

Veľkoobchodníci s tovarom, ktorý nikde inde nenájdete.

Obráťte sa na veľkoobchodníkov, ktorí svoje výrobky nikde nezverejňujú a predávajú iba stacionárne. Tieto ponuky nenájdete nikde na internete!

Čierna listina veľkoobchodov PREMIUM

Používate iné webové stránky? Nenechajte sa zmiasť. Ak máte prístup k našej čiernej listine, môžete skontrolovať, či je veľkoobchodník spoľahlivý.

Začnite nakupovať na medzinárodnej úrovni za najnižšie ceny!

Prihlásiť sa Zaregistrujte sa
Bezplatný NEWSLETTER

Denné upozornenia o nových produktoch a novinkách na Merkandi.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.