Najlepšie ponuky zásob zo 150 krajín

Viac ako 45 tisíc spokojných používateľov

Ponuky lacnejšie až o 90% od východiskovej ceny

Priamy kontakt s predajcami a veľkoobchodníkmi

Skupina výrobkov

Skupina výrobkov

Nový

Úplne nový produkt v pôvodnom obale. Táto skupina zahŕňa produkty priamo od výrobcov a distribútorov, ako aj plnohodnotné tovary dopredaja sérií, nových produktov z likvidácie obchodov, bankrotov a aukcií súdnych exekútorov. Záruka výrobcu alebo veľkoobchodníka - dĺžka záruky závisí od produktu.

Použitý

Tovar je plne funkčný, pretestovaný, s jasnými znakmi použitia. V niektorých prípadoch sa môže predávať so zárukou. Vo všetkých prípadoch však musí byť technický a / alebo vizuálny stav použitého tovaru potvrdený priamo u predávajúceho.

Poškodený

Poškodený tovar. Zvyčajne má malé elektrické poruchy, ktoré sú veľmi ľahko odstrániteľné. Tovar pochádza z vrátenia od zákazníkov. Často je to nový produkt, ktorý sa nedostal k zákazníkovi. Ide napríklad o tovar poškodený pri preprave alebo pokazený. Pri kúpe tejto triedy tovaru zákazník platí len percentuálnu trhovú hodnotu tovaru. Bez záruky. Tovar bez záruky.

Mix / Retourware

Je to zmes nového, použitého a poškodeného tovaru. 60% funkčný, 95% v pôvodnom obale (pokiaľ špecifikácia produktu nestanovuje inak). Jedná sa o tovar za veľmi atraktívne ceny. Tovar môže byť neskontrolovaný ale aj skontrolovaný, zvyčajne sa na neho nevzťahuje žiadna záruka.

Refurbished

Tovar renovovaný výrobcom alebo autorizovaným servisným strediskom. Technicky vždy 100% funkčný, predávaný v náhradnom balení. Na renovované zariadenie typu refurbished sa zvyčajne poskytuje 4 týždňová záruka na spustenie.

Outlet

Nepoužitý tovar, najmä z dopredaja sérií, prebytkov, vrátených tovarov alebo pozostatkov, ktoré neboli predané v obchodov prvého predaja. Môže ísť o tovar z predchádzajúcich ročných období, ako aj o aktuálne zbierky, ktoré sa často vyskytujú v neúplných veľkostiach, predávajú sa v náhradných obaloch, atď.

Bezplatný NEWSLETTER

Denné upozornenia o nových produktoch a novinkách na Merkandi.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.