FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
24 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Veľkoobchod batohy

(235 nabídek)

Batohy sú neoddeliteľnou súčasťou života študentov, cestovateľov a každého, kto potrebuje prenášať svoje veci. Sú praktické, pohodlné a dostupné v rôznych dizajnoch. Na Merkandi ponúkame veľkoobchod s batohmi za výhodné ceny. Využite túto možnosť a obohaťte svoj sortiment týmto populárnym produktom.

Veľkoobchod s batohmi - komfortný a cenovo výhodný nákup

Merkandi je obchodná platforma B2B, ktorá spája predajcov a kupujúcich. U nás nájdete množstvo ponúk s batohmi od rôznych veľkoobchodníkov z celého sveta. Rýchlo a jednoducho ich môžete zakúpiť, čím ušetríte na nákladoch a zvýšite svoje zisky. Mnohé výhodné ponuky prichádzajú z likvidácie zásob alebo výpredaja batohov, čo ich robí ešte atraktívnejšími cenovo. Toto je skvelá príležitosť pre všetkých predajcov!

Na našej platforme nájdete batohy rôznych veľkostí, dizajnov a farieb. Ponúkame modely pre školu, cestovanie, turistiku a ďalšie aktivity. Vyberte si najlepšie ponuky pre vás a vašich zákazníkov. Nákupom vo veľkom ušetríte peniaze a zvýšite svoj zisk. Využite ponuky dostupné na Merkandi a vytvorte atraktívny sortiment batohov pre vašich zákazníkov.

Batohy vo veľkom - rôznorodosť veľkostí a dizajnov na výber

Pre realizáciu nákupu je potrebné si založiť účet na našej obchodnej platforme. Toto vám otvorí dvere k kontaktným údajom dodávateľov. Pre dohodnutie detailov transakcie a uskutočnenie nákupu, prosím, kontaktujte priamo veľkoobchodníka. Vďaka podpore v mnohých jazykoch, bude komunikácia plynulá a efektívna.

Merkandi zabezpečuje bezpečné transakcie medzi kupujúcimi a predávajúcimi. Snažíme sa, aby všetky ponuky na našej obchodnej platforme pochádzali od overených, dôveryhodných predajcov. To vám umožňuje nakupovať s dôverou a rozvíjať svoje podnikanie s novými partnermi zo všetkých kútov sveta.

Pripojte sa k nám hneď teraz a objavte nové zdroje dodávok pre vaše podnikanie. Profitujte z najvýhodnejších ponúk veľkoobchodných batohov v balíku. Založte si účet na Merkandi a začnite prezerat ponuky. Nenechajte si ujsť túto príležitosť na zvýšenie svojich ziskov a uspokojenie vašich zákazníkov.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.