FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
23 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Veľkoobchod plážové uteráky

(15 nabídek)

S príchodom horúcich, slnečných letných dní sa zvyšuje dopyt po plážových uterákoch. Či už plánujete deň na pláži, relax pri bazéne alebo piknik v parku, mäkký a odolný plážový uterák je neoddeliteľnou súčasťou týchto aktivít. Pre obchodníkov je teraz ideálny čas na doplnenie týchto sezónnych potrieb. Vďaka veľkoobchodnej ponuke plážových uterákov na Merkandi môžete svojim zákazníkom poskytnúť širokú škálu kvalitných produktov za konkurencieschopné ceny.

Veľkoobchod s plážovými uterákmi - pripravte sa na leto

Letná sezóna prináša zvýšenú potrebu plážových potrieb a plážový uterák je vždy na vrchole tohto zoznamu. Nákup plážových uterákov za veľkoobchodné ceny vám umožní odpovedať na sezónne požiadavky a zároveň zaistiť výhodný obchod. Na Merkandi nájdete širokú ponuku týchto produktov, od tradičných pruhovaných a jednofarebných uterákov až po zábavné vzory a dizajny, ktoré sú vhodné pre každého.

Nákup plážových uterákov vo veľkom je vynikajúcou príležitosťou pre predajcov. Čím väčšie množstvo objednáte, tým lepšia je cena za jednotku, čo vám otvára možnosti pre vyššie ziskové marže. Merkandi ponúka rôzne možnosti plážových uterákov pre hromadné nákupy, čím zabezpečuje, že získate úžasné príležitosti bez potreby kompromisu na úkor kvality.

Uteráky na bazén v baleních - ušetríte pri objednávke

Máte kúpeľné stredisko, hotel s bazénom, obchod alebo telocvičňu? Kúpou uterákov na bazén v baleních zaistíte, že váš podnik je dobre zásobený a zároveň ušetríte pri vašej objednávke. V Merkandi chápeme potreby podnikateľov a ponúkame veľkoobchodné objednávky odolných, kvalitných uterákov na bazén za konkurencieschopné ceny.

Pre väčšie zariadenia, ako sú hotely a letoviská, môže byť potreba plážových uterákov výrazná. Poskytnutie hosťom luxusu mäkkého, absorbujúceho plážového uteráka prispieva k očakávanému luxusnému zážitku. Veľkoobchodný nákup cenovo dostupných plážových uterákov môže byť efektívnym spôsobom, ako túto službu poskytnúť. Napriek nižšej cenovej hladine, naše produkty nekompromisujú kvalitu, čo zaručuje, že vaši hostia budú ohromení.

Či už dopĺňate zásoby na letnú sezónu, prevádzkujete hotel alebo kúpeľné stredisko, alebo len chcete ušetriť pri veľkoobchodných objednávkach, Merkandi ponúka širokú škálu možností pre veľkoobchod plážové uteráky. Vyberte si ten najlepší pre vás. Vytvorte si účet a uskutočnite úspešný nákup!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.