FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
24 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Veľkoobchod peňaženky

(214 nabídek)

Chcete rozšíriť svoju ponuku o elegantné peňaženky? Na našej B2B obchodnej platforme objavíte modely, ktoré sú nielen funkčné, ale aj ideálne ako štýlový doplnok. Ponúkame výrobky luxusných značiek ako Guess, Gucci a Moschino. Avšak medzi mnohými možnosťami dostupnými na Merkandi, nájdete tiež cenovo dostupné pánske peňaženky veľkosklad od menej známych výrobcov. Vyberte si najvhodnejšie ponuky pre váš biznis.

Veľkoobchod peňaženky - najdite miesto na doplnenie svojich zásob

Dobre viete, že úspech vášho podnikania silno závisí na spoľahlivosti vašich dodávateľov. Preto je nájsť dôveryhodný zdroj dodávok tak dôležité. Hľadáte nové miesta na doplnenie zásob? S nami to bude hračka. Merkandi ponúka široký výber veľkoobchodných peňaženiek. Naše modely perfektne reflektujú aktuálne módné trendy a sú dostupné za výnimočne nízke ceny.

Využitie našej obchodnej platformy prináša značné zlepšenie v nákupnom procese a pohodlný prístup k obrovskému množstvu príležitostí z celého sveta. Môžete očakávať veľké zľavy na produkty z likvidačných zásob alebo výpredajov. Ponuky od dodávateľov z rôznych krajín obsahujú nielen nové, ale aj jemne použité a renovované peňaženky veľkosklad. Samozrejme, nechýbajú ani modely pre ženy a deti.

Dodávateľ peňaženiek - nadviažte kontakt

Ak je zoznam dôveryhodných veľkoobchodníkov, s ktorými spolupracujete, neúplný, je čas to zmeniť. Na našej obchodnej platforme si môžete vytvoriť účet a nájsť spoľahlivých dodávateľov z celého sveta. Aký je výsledok? Predovšetkým príležitosť nakupovať peňaženky vo veľkom. Zároveň si môžete rozšíriť obchodné kontakty a nadviazať nové obchodné vzťahy, či už krátkodobé alebo dlhodobé.

Vytvorenie účtu na Merkandi vám poskytne viac ako len prístup k atraktívnym ponukám. Máte tiež možnosť prezerať si kontaktné informácie dodávateľov peňaženiek. To vám umožní priamo sa s nimi spojiť a po dohode o obchodných podmienkach uskutočniť nákup. Ak ste doteraz mali problémy s nadviazaním kontaktu s dodávateľmi, po pridaniu sa k našim registrovaným používateľom sa to rýchlo zmení. S Merkandi dostupným v mnohých jazykoch nie je jazyková bariéra prekážkou.

Pridajte sa k nám a využite skvelé ponuky už dnes. Nakupujte bez rizika a s pohodlím. Urobte svoju ponuku atraktívnejšou a nechajte svojich konkurentov ďaleko za sebou. Nezmeškajte ani sekundu. Zaregistrujte sa už dnes!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.