FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
18 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Veľkoobchod priadze

(54 nabídek)
PRIADZE....... G 23/2
1,00 € - 20% 1,25 € /kilogram Minimálna cena od 30 dní pred zľavou: 1,00 €

PRIADZE....... G 23/2

5500 ks
Nový
Hodvábne priadze G 23/5
1,50 € - 11% 1,70 € /kilogram Minimálna cena od 30 dní pred zľavou: 1,50 €

Hodvábne priadze G 23/5

32000 ks
Nový
Priadze z vlákien 46 ton!
1,00 € - 33% 1,50 € /kilogram Minimálna cena od 30 dní pred zľavou: 1,00 €

Priadze z vlákien 46 ton!

46000 ks
Nový
Jemné priadze G 23/7
1,00 € - 20% 1,25 € /kilogram Minimálna cena od 30 dní pred zľavou: 1,00 €

Jemné priadze G 23/7

39000 ks
Nový

Priadza je základným stavebným kameňom pre všetky pletené a háčkované výrobky. Tento koníček sa teší popularite medzi ľuďmi všetkých vekových skupín a pohlaví. Ako maloobchodník alebo majiteľ podniku v oblasti pletenia je dôležité mať spoľahlivý zdroj dodávky priadze. Merkandi ponúka širokú škálu veľkoobchodných produktov. Využite našu B2B obchodnú platformu na nákup vo veľkom za výhodné ceny.

Veľkoobchod s priadzou - objavte najlepšie ponuky od dôveryhodných dodávateľov

Merkandi je B2B obchodná platforma, ktorá spája kupujúcich a predajcov z rôznych kútov sveta. Ponúkame množstvo možností pre veľkoobchod s priadzou, dostupných za výhodné ceny. Naše produkty pochádzajú od overených dodávateľov z celého sveta, ktorí ponúkajú rôzne typy priadze, farby a veľkosti.

Veľkoobchodný nákup priadze je efektívnym spôsobom, ako ušetriť peniaze a rozšíriť svoj podnik. Môžete si skladovať rôzne typy priadze, vrátane vlny, bavlny, akrylu a mnohých ďalších. Prezrite si atraktívne ponuky dostupné na našej obchodnej platforme a vyberte si tie najlepšie pre vaše potreby. Mnohé z našich produktov pochádzajú z výpredajov alebo likvidácií skladov, čo ich robí cenovo ešte atraktívnejšími.

Veľkoobchod s priadzou - objavte nové príležitosti

Aby ste mohli realizovať nákup, je potrebné vytvoriť si účet na našej obchodnej platforme. Tým získate prístup k kontaktom dodávateľov priadze a budete môcť komunikovať s nimi priamo. Diskutujte o detailoch transakcií, kládite otázky a vyjednávajte ceny. S Merkandi môžete nakupovať veľkoobchodnú priadzu od dôveryhodných dodávateľov, bez obáv o bezpečnosť transakcie. Naša obchodná platforma je viacjazyčná, čo uľahčuje komunikáciu medzi kupujúcimi a predajcami. Máte možnosť kontaktovať dodávateľov z rôznych krajín po celom svete a nakupovať priadzu vo veľkom, bez ohľadu na geografickú vzdialenosť alebo jazykové prekážky.

Využite Merkandi na objavenie nových partnerov pre vaše podnikanie. Rozšiřte svoju sieť obchodných kontaktov a zvyšte svoje šance na trhový úspech. S našou podporou môžete nájsť dôveryhodných predajcov veľkoobchodnej priadze a skladovať kvalitné produkty za výhodné ceny. Veľkoobchod s priadzou na Merkandi predstavuje skvelú príležitosť na rozšírenie vašej ponuky a prilákanie viac zákazníkov. Využite našu obchodnú platformu na veľkoobchodný nákup za výhodné ceny. Pridajte sa k nám teraz a začnite prehliadať ponuky dostupné na našej webovej stránke!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.