FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
15 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Veľkosklad tričiek

(3645 nabídek)

Hľadáte miesto, kde kúpiť tričká za výhodné ceny? Namiesto plytvania časom hľadaním nových zdrojov dodávok si prehliadnite ponuku Merkandi. Na našej B2B obchodnej platforme nájdete množstvo úžasných ponúk. Pochádzajú od veľkoobchodníkov z celého sveta. Tu nájdete množstvo značkových produktov, nových i použitých. Nadviažte kontakt s vybranými veľkoskladmi tričiek a rozvíjajte svoje podnikanie.

Veľkosklad tričiek - využite príležitosť

Určite chcete ušetriť nejaký čas pri hľadaní nových dodávateľov. A tiež chcete byť istí, že obchodujete s dôveryhodnými predajcami. Aby to bolo jednoduchšie, využite našu platformu. Merkandi je miesto, kde na vás čakajú ponuky od veľkoobchodníkov z rôznych krajín. Všetko na jednom mieste. Medzi mnohými produktmi nájdete široký výber tričiek na predaj vo veľkom. Pochádzajú z kolekcií takých značiek ako Versace, Moschino, Tommy Hilfiger a ďalších.

Odporúčame bežné a športové tričká pre ženy, mužov a deti. Mnohé z nich pochádzajú z likvidácie zásob, výpredajov, prebytkov, bankrotovaných zásob alebo neotestovaných vrátení od zákazníkov. Môžete ich kúpiť priamo od dodávateľov za silne zľavnené ceny a vo veľkých množstvách.

Distribútori tričiek vo veľkom - z blízka aj z diaľky

Rozvíjajte svoju sieť kontaktov, rozšírte svoje ponuky a nechajte konkurenciu ďaleko za sebou. Merkandi vám v tom určite pomôže. Prostredníctvom našej platformy sa priamo spojíte s dôveryhodnými dodávateľmi z celého sveta. Ani vzdialenosť ani jazyková bariéra nie sú pri tomto problémom. To je preto, že Merkandi je k dispozícii v mnohých jazykoch. Nemusíte sa teda obávať komunikačných ťažkostí. My tiež dohliadame na bezpečnosť transakcií.

Nakupujte pohodlne a rýchlo vo veľkom. Tričká na predaj však môžete zakúpiť prostredníctvom našej obchodnej platformy iba v prípade, ak ste si predtým vytvorili účet na našej stránke. To je preto, že neregistrovaní užívatelia môžu len prehliadať ponuky, bez možnosti prezrieť si kontaktné údaje vybraných veľkoobchodníkov. To vás však zabráni v priamom kontakte s nimi a v dôsledku toho v nákupe. Merkandi sa však nezaoberá predajom, ale spája kupujúcich s predávajúcimi.

Merkandi je váš prístup k neustále aktualizovaným ponukám z celého sveta, ktoré sú dostupné za mimoriadne atraktívne ceny. Pripojte sa k radom registrovaných užívateľov a využite ich. Nadviažte kontakt s vybranými veľkoskladmi tričiek a rozšírte svoj sortiment o značkové produkty. Nečakajte a pripojte sa k nám teraz!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.