FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
15 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Zľavnený nábytok distribútor

(12 nabídek)

Nábytkárska priemysel neustále rastie a s ňou aj dopyt po nábytku na liquidáciu. Na Merkandi nájdete ponuky s paletami nábytku na liquidáciu, vráteným nábytkom a mixovaným veľkoobchodným nábytkom. Všetko na jednom mieste a za prijateľné ceny. Nájdite si nový zdroj dodávok a vytvárajte siete s predajcami z celého sveta. Prezrite si ponuky a vyberte si tú najlepšiu, už teraz!

Veľkoobchodný nábytok - získajte hromadné ponuky na nábytok

Hľadáte spôsob, ako ušetriť na nákupe nového nábytku do svojho obchodu? Ste na správnom mieste. Na Merkandi, obchodnej platforme B2B, nájdete množstvo ponúk s veľkoobchodným nábytkom. Môžete ich kúpiť za výrazne zľavnené ceny a ich kvalita je vynikajúca. Medzi mnohými výhodnými ponukami nájdete rôzne štýly nábytku, vrátane moderného, klasického a vintage.

Využite atraktívne ponuky dostupné na Merkandi na rozšírenie svojej ponuky nábytku. Cieľom našej obchodnej platformy B2B je spojiť kupujúcich s predajcami z celého sveta. Bez ohľadu na vzdialenosť a komunikačné bariéry vám uľahčujeme nájdenie spoľahlivých dodávateľov kvalitných výrobkov za výhodné ceny.

Palety nábytku na liquidáciu - rôznorodé možnosti pre váš biznis

Na Merkandi nájdete palety nábytku na liquidáciu, ktoré sú skvelou voľbou pre každého, kto chce ušetriť na novom tovare. Tieto produkty pochádzajú z rôznych zdrojov, vrátane vrátení zákazníkov, nadmerných zásob alebo výpredajov. Napriek tomu, že boli vrátené alebo predtým použité, stále sú vynikajúcej kvality a dajú sa predávať so ziskom. Presvedčte sa sami o atraktívnych cenách a širokom výbere produktov v ponuke.

Prostredníctvom Merkandi môžete tiež kúpiť mixovaný veľkoobchodný nábytok. To znamená, že nájdete rôzne typy nábytku, ako sú stoly, stoličky, kreslá a pohovky, všetko na jednom mieste. To vám umožní diverzifikovať ponuku svojho obchodu, prilákať nových zákazníkov a zvýšiť svoje zisky.

Využite príležitosť kúpiť veľkoobchodný nábytok. Zaregistrujte sa na našej obchodnej platforme, aby ste videli kontaktné informácie veľkoobchodníkov a mohli robiť priame nákupy. Merkandi je ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú zvýšiť rozmanitosť ponúkaných produktov a zároveň znížiť nákupné náklady. Pridajte sa k nám teraz a využite naše atraktívne ponuky!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.