FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
15 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Distribútor Crocs

(18 nabídek)

Nepochybne už pohodlné Crocs získali kultové postavenie. Nosia ich ženy, muži a deti na celom svete, bez ohľadu na vek a štýl obliekania. Popularity ľahkých topánok neustále neklesá, napriek meniacim sa trendom. Chcete si ich kúpiť za výrazne znížené ceny a vo veľkých množstvách? Využite ponuku Merkandi. Velkoobchod Crocs na vás čaká tu.

Velkoobchod Crocs - ľahký prístup k mnohým ponukám

Crocs sú praktické a zároveň štýlové. Práve atraktívny dizajn v kombinácii s vysokou funkcionalitou ich urobil tak populárnymi. Ich zaradením do vašej ponuky môžete zvýšiť záujem súčasných zákazníkov a prilákať nových. Hľadáte zdroj dodávok pre svoj obchod? Na našej B2B obchodnej platforme nájdete výhodné ponuky od rôznych veľkoobchodníkov z celého sveta.

Tu si môžete kúpiť palety Crocs v rôznych veľkostiach a farbách. Medzi mnohými príležitosťami nájdete Crocs na leto aj na zimu. Mnohé z nich pochádzajú z vrátenia zákazníkov a výpredajov. Preto sú ich ceny tak atraktívne.

Distribútori Crocs - všetko na jednom mieste

Určite sa vám stáva, že strávite veľa času hľadaním spoľahlivých dodávateľov pre váš obchod. Existuje však jednoduchší spôsob. Namiesto časovo náročného vyhľadávania na webe využite našu platformu. Distribútora Crocs tu nájdete v žiadnom čase a ušetríte veľa energie. Ponuky dostupné na Merkandi pochádzajú od dodávateľov z rôznych krajín. Aby sme však uľahčili interakciu medzi kupujúcimi a predávajúcimi, platforma funguje vo viacerých jazykoch. Nemusíte sa teda obávať nedorozumení alebo iných ťažkostí v komunikácii.

Ako to funguje? Predtým, ako môžete naviazať priamy kontakt s distribútorom Crocs, venujte chvíľu na vytvorenie účtu na našej platforme. Bez neho nebudete môcť dokončiť transakciu. To preto, že len registrovaní užívatelia môžu zobrazovať kontaktné informácie dodávateľov a nadväzovať s nimi obchodné vzťahy.

Velkoobchod Crocs prostredníctvom obchodnej platformy

Využitie obchodnej platformy Merkandi na pripojenie k dodávateľom je spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť transakcií a rozšíriť váš zoznam obchodných kontaktov. Zlepšením vašej ponuky ikonickou značkovou obuvou môžete získať výhodu nad svojimi konkurentmi a zvýšiť svoje šance na úspech na trhu.

Prezrite si mnohé ponuky a využite tie, ktoré sú najvýhodnejšie. Nakupujte pohodlne, bez ohľadu na vzdialenosť alebo jazyk. Nadväzujte vzťahy s veľkoobchodnými predajcami Crocs prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvorte si účet už teraz!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.