Posledné dni starých cien
-30%
01.06.2023 zvyšujeme ceny služieb.
Posledná šanca využiť tie aktuálne!

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Buďte EKO
Trvalo udržateľný rozvoj

História Merkandi je príbehom o snoch a presvedčeniach zakladateľa značky Dariusza Pańkowa. Veril, že podnikanie sa dá viesť férovo voči ľuďom a životnému prostrediu, čo je hodnota, ktorú Merkandi pestuje dodnes. Táto inovatívna platforma bola spustená v roku 2008, no vtedy sme si neuvedomovali, aký veľký vplyv budeme mať na zníženie emisií uhlíka.

Merkandi nie je len veľkoobchodná spoločnosť, ale aj inovatívna platforma, ktorá umožňuje maloobchodníkom prerozdeľovať tovar z vrátenia, nadprodukcie a skladovania. Merkandi navyše vďaka svojmu medzinárodnému dosahu a využívaniu najnovších technológií B2B platforiem vytvorilo uzavretý okruh, ktorý je ideálnym riešením pre spoločnosti, ktoré chcú fungovať udržateľným spôsobom.


Čo znamená Merkandi pod pojmom trvalo udržateľný rozvoj?

ZNÍŽENIE EMISIÍ UHLÍKA

Predávajte produkty za rozumnú cenu, aby ste ich mohli opätovne použiť. Ovplyvnite proekologické správanie svojich klientov a trhov.

PREDĹŽENIE ŽIVOTNOSTI PRODUKTOV

Dajte svojim produktom druhý život. Predávajte ich ďalej namiesto toho, aby ste sa ich zbavili zničením. Chránite tak svoju značku a prispievate k trvalo udržateľnému rozvoju.

BUDOVANIE SOCIÁLNEJ HODNOTY

Predávajte rozumne, dajte produktom druhý život. Pozitívne ovplyvňovať proekologické správanie zákazníkov.


Udržateľnosť s Merkandi

V čase, keď sa naše prírodné zdroje čoraz viac vyčerpávajú a problém znečistenia životného prostredia je čoraz naliehavejší, je Merkandi súčasťou trendu trvalo udržateľného rozvoja. Podporujeme našich klientov, aby sa správali zodpovedne a starali sa o životné prostredie. Vďaka Merkandi môžu naši zákazníci využiť nielen jedinečné obchodné príležitosti, ale aj prispieť k ochrane životného prostredia a zníženiu emisií oxidu uhličitého.

Neničte, ale dajte svojim produktom druhý život. Dajte ich na predaj a podporte tak trvalo udržateľný rozvoj planéty. NEPLYNUJTE, predajte ďalej.

Všetko, čo človek používa, pochádza zo zdrojov Zeme. Hovoríme nielen o potravinách, ale aj oblečení, elektronickom vybavení, hračkách a iných každodenných predmetoch. Je to prirodzený dôsledok civilizačného pokroku, ktorý síce uľahčil a spríjemnil život človeka, žiaľ, krôčik po krôčiku, prispieva však k nezvratným zmenám v prírodnom prostredí. Preto je také dôležité, aby sme sa o našu planétu starali a využívali zdroje Zeme udržateľným spôsobom. Merkandi sa zameriava na riešenia v súlade s trendmi trvalo udržateľného rozvoja, čo nám umožňuje prispieť k vytvoreniu priateľskejšieho sveta pre budúce generácie.


Trvalo udržateľný rozvoj

Sme presvedčení, že využívaním platformy Merkandi získavate nielen prístup k najlepším obchodným príležitostiam, ale aj aktívne prispievate k ochrane životného prostredia. Naša platforma vám umožňuje predávať produkty, ktoré by inak mohli skončiť na skládkach. Vďaka tomu znižujeme množstvo odpadu, ktorý znečisťuje našu planétu.

Sme hrdí na našich zákazníkov, ktorí spolu s nami vytvárajú prostredie priateľské k planéte. Spolu dokážeme robiť zázraky a meniť náš svet k lepšiemu. Sme presvedčení, že každé, aj to najmenšie rozhodnutie využiť trvalo udržateľné riešenia prispieva k ochrane našej planéty a budúcich generácií.

Srdečne vás pozývame prečítať si našu reportáž o móde a jej vplyve na prírodné prostredie. Táto správa predstavuje aktuálne údaje o vplyve módneho priemyslu na našu planétu a upozorňuje na problémy spojené s nadprodukciou, nízkou kvalitou produktov, ako aj používaním ekologicky škodlivých materiálov. Vďaka našej správe budete mať možnosť získať cenné informácie o vplyve módy na životné prostredie a pochopiť, aké kroky môžete podniknúť, aby ste znížili svoj negatívny vplyv na planétu.

Stahnout report
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.