Happy saleHappy sale
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
33 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Skupiny výrobkov

PÔVOD TOVARU (ZÁRUKA):

 • Nový - úplne nový tovar v pôvodnom balení. Táto skupina zahŕňa produkty priamo od výrobcov a distribútorov, ako aj plnohodnotné tovary konca sérií, nových produktov z likvidácie obchodov, bankrotov a aukcií súdnych exekútorov. Záruka výrobcu alebo veľkoobchodníka - dĺžka záruky závisí od produktu.
   
 • Použivaný - tovar je plne funkčný, pretestovaný, s jasnými znakmi použitia. V niektorých prípadoch sa môžu predávať so zárukou. Vo všetkých prípadoch však musí byť technický a/alebo vizuálny stav použitého tovaru potvrdený priamo u predávajúceho.
   
 • Poškodený - Poškodený tovar. Zvyčajne má malé elektrické poruchy, ktoré sú veľmi ľahko odstrániteľné. Tovar pochádza z vrátenia od zákazníkov. Často je to nový produkt, ktorý sa nedostal k zákazníkovi. Ide napríklad o tovar poškodený pri preprave alebo pokazený. Pri kúpe tejto triedy tovaru zákazník platí len percentuálnu trhovú hodnotu tovaru. Bez záruky. Tovar bez záruky.
   
 • Mix / Retourware- Je to zmes nového, použitého a poškodeného tovaru. 60% funkčný, 95% v pôvodnom obale (pokiaľ špecifikácia produktu nestanovuje inak). Jedná sa o tovar za veľmi atraktívne ceny. Na tovar nekontrolovaný, na ktorý sa nevzťahuje žiadna záruka.
   
 • Refurbished - Tovar renovovaný výrobcom alebo autorizovaným servisným strediskom. Technicky vždy 100% funkčný, predávaný v náhradnom balení. Na renovované zariadenia sa zvyčajne poskytuje 4-týždňová záruka na spustenie.
   
 • Outlet - Nepoužitý tovar, najmä z dopredaja sérií, prebytkov, vrátených tovarov alebo pozostatkov, ktoré neboli predané v obchodov prvého predaja. Môže ísť o tovar z predchádzajúcich ročných období, ako aj o aktuálne kolekcie, ktoré sa často vyskytujú v neúplných veľkostiach predávaných v náhradných obaloch atď.
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.

;