FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
18 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Súprava rozhlasovej stanice CB TTi TCB-900 + anténa PNI ML100

83,59 € /kus cena bez daně

Status
Nabídka není aktivní
Minimální odběr
1 kusov
Dostupné množství
7 kusov
Stát
Rumunsko
Skupina zboží
Nový  
Značky
Citizen
Dodací lhůta
5 dny
SKU:
TTI-PACK8
EAN:
5949066515613
Poslední aktualizace
pred 7 mesiacov

Aktuální nabídky v teto kategorii
Popis nabídky


DSS - Automatické stláčanie
Produkt rozhlasovej stanice cb TTi TTi TCB-900 je vybavený automatickým squelch systémom nazývaným aj dynamický Squelch systém extrémne vysoký výkon, ktorý umožňuje veľmi dobré filtrovanie konverzácií a recepcií v CB (Citizen Band).

Duálne napätie
Výhodou tohto produktu je duálne napájanie pri 12 V aj pri 24 V, ktoré umožňuje použitie v osobných aj nákladných automobiloch, sklápačoch, autobusoch, ktoré majú elektrickú inštaláciu na 24 V.

Predný difúzor
Rádiová stanica TTi TCB-900 je vybavená predným reproduktorom, čo je opäť výhoda, ak bude namontovaná v palubnej doske alebo na prednom paneli v kabíne nákladného vozidla, nákladného vozidla alebo autobusu. Zvuk je teda počuť jasne a nahlas v smere používateľa.

Formát 1 DIN
Formát puzdra je 1 DIN identický s klasickými kazetovými magnetofónmi do auta. Hodí sa tak na miesta špeciálne navrhnuté pre nich, ktoré nájdete v osobných aj nákladných vozidlách, sklápačoch a autokaroch.

Viacpásmové
Teraz môžem ťažiť z výhod tohto produktu a rádioamatérov, rozhlasovej stanice TTi TCB-900, ktorá má 11 pásiem použiteľných v Európe a nielen.

3 farby obrazovky
Farbu obrazovky stanice môžete zladiť so svetlami v palubnej doske alebo si môžete vybrať svoju obľúbenú farbu vďaka 3 vymeniteľným farbám, ktorými je rádiová stanica TTi TCB-900 vybavená.

Špeciálne funkcie
Rozhlasová stanica TTi TCB-900 má okrem klasických funkcií aj množstvo špeciálnych funkcií, ktoré môžu pomôcť pri používaní produktu, ako napríklad: ATT, Mute, Lock, BL, + špeciálne menu s niektorými ďalšími nastaveniami.

Výkon antény Cb PNI ML100
Výkon výrobku úzko súvisí s technickými vlastnosťami, ktoré má anténa v ideálnych podmienkach montáže a použitia: SWR < = 1,0, maximálny aplikovaný výkon 400 W, impedancia 50 ohmov, nehrdzavejúca oceľ atď.

Vzdialenosť komunikácie
Komunikačná vzdialenosť je ďalším rozhodujúcim faktorom pri získavaní a používaní CB antény. Komunikačná vzdialenosť maximálne 12 km sa tak dosahuje v ideálnych pracovných podmienkach: kalibrovaná anténa, otvorené pole bez prekážok, stanica s maximálnym zákonom povoleným výkonom 4W as štandardným príjmom. Akákoľvek prekážka, ako sú: kopce, hory, budovy, steny, môže viesť k zníženiu tejto vzdialenosti.

Dĺžka antény
Dĺžka antény je veľmi dôležitým faktorom, ktorý môže ovplyvniť komunikačnú vzdialenosť. Čím dlhšia je anténa, tým väčší je dosah. Anténa PNI ML100 má dĺžku 110 cm (vrátane magnetickej základne).

Magnetická základňa
Magnetická základňa 120/PL v balení je vybavená 4 m káblom, dostatočným na umiestnenie antény na kupolu, má priemer 125 mm a silný magnet, ktorý dáva anténe stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach.

Kompletný balík
Táto súprava je pripravená na montáž s: rádiovou stanicou, CB anténou, magnetickou základňou s káblom a zásuvkou PL259, imbus na kalibráciu.NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.