HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Súprava rozhlasovej stanice CB TTi TCB-550 + Antena PNI ML100

57,47 € /kus cena bez daně

Status
Nabídka není aktivní
Minimální odběr
1 kusov
Dostupné množství
1 kus
Stát
Rumunsko
Skupina zboží
Nový  
Dodací lhůta
5 dny
SKU:
TTI-PACK13
EAN:
5949066504839
Poslední aktualizace
pred 7 mesiacov

Aktuální nabídky v teto kategorii
Popis nabídky


Zákonná právomoc 4W
Rozhlasová stanica CB TTi TCB-550 je v súlade s právnymi predpismi platnými v Rumunsku harmonizovanými s európskymi normami, pričom maximálna povolená zákonná právomoc je 4 W.

Automatický squelch - DSS
Jedna z najpredávanejších staníc v Rumunsku a Európe vyniká svojou malou veľkosťou, jednoduchým používaním a vynikajúcim výkonom na recepcii aj pri vysielaní v informačných kanáloch a nielen.

Viacpásmové
Stanica je v súlade s platnými európskymi normami a umožňuje komunikáciu na 40 kanáloch v pásme 27 MHz používanom pre infotrafic.

40 kanálov
Stanica je v súlade s platnými európskymi normami a umožňuje komunikáciu na 40 kanáloch v pásme 27 MHz používanom pre infotrafic.

FM/AM
Rádiová stanica TTi TCB-550 umožní komunikáciu v oboch typoch pásiem: AM a FM. Je tiež vybavený rýchlym voličom medzinárodných núdzových a infotrafických kanálov, a to 9-19.

4-kolíkový mikrofón
Rádiová komunikácia sa vykonáva v simplexnom systéme pomocou mikrofónu a reproduktora: jeden hovorí a druhý počúva. Mikrofón má normálnu veľkosť, ľahko sa s ním manipuluje a je elektretového typu so 4-pinovým konektorom.

Výkon antény Cb PNI ML100
Výkon výrobku úzko súvisí s technickými vlastnosťami, ktoré má anténa v ideálnych podmienkach montáže a použitia: SWR < = 1,0, maximálny aplikovaný výkon 400 W, impedancia 50 ohmov, nehrdzavejúca oceľ atď.

Vzdialenosť komunikácie
Komunikačná vzdialenosť je ďalším rozhodujúcim faktorom pri získavaní a používaní CB antény. Komunikačná vzdialenosť maximálne 12 km sa tak dosahuje v ideálnych pracovných podmienkach: kalibrovaná anténa, otvorené pole bez prekážok, stanica s maximálnym zákonom povoleným výkonom 4W as štandardným príjmom. Akákoľvek prekážka, ako sú: kopce, hory, budovy, steny, môže viesť k zníženiu tejto vzdialenosti.

Dĺžka antény
Dĺžka antény je veľmi dôležitým faktorom, ktorý môže ovplyvniť komunikačnú vzdialenosť. Čím dlhšia je anténa, tým väčší je dosah. Anténa PNI ML100 má dĺžku 110 cm (vrátane magnetickej základne).

Magnetická základňa
Magnetická základňa 120/PL v balení je vybavená 4 m káblom, dostatočným na umiestnenie antény na kupolu, má priemer 125 mm a silný magnet, ktorý dáva anténe stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach.

Kompletný balík
Táto súprava je pripravená na montáž v balení: anténa, magnetická základňa s káblom a zásuvka PL259, imbus na kalibráciu. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať anténu na magnetickú základňu, pripojiť ju k rozhlasovej stanici CB a urobiť z nej kalibráciu, aby ste ju mohli používať pri maximálnom výkone.NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.