HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

CB PNI S75 anténa s motýľom, 26-28MHz, dĺžka ucha 54 cm, magnet 125

21,97 € /kus cena bez daně

Status
Nabídka není aktivní
Minimální odběr
1 kusov
Dostupné množství
100 kusov
Stát
Rumunsko
Skupina zboží
Nový  
Dodací lhůta
5 dny
SKU:
PNI-S75
EAN:
5949066504730
Poslední aktualizace
Starší než 30 dní

Aktuální nabídky v teto kategorii
Popis nabídky


Výkon CB antény
Výkon výrobku úzko súvisí s technickými vlastnosťami, ktoré má anténa v ideálnych podmienkach montáže a použitia: SWR < = 1,2: 1, maximálny aplikovaný výkon 250 W, impedancia 50 Ohm rezistor, nehrdzavejúca oceľ atď.

Vzdialenosť komunikácie
Komunikačná vzdialenosť je ďalším rozhodujúcim faktorom pri získavaní a používaní CB antény. Komunikačná vzdialenosť 10 km je teda dosiahnutá v ideálnych pracovných podmienkach: kalibrovaná anténa, otvorené pole bez prekážok, stanica s maximálnym zákonom prípustným výkonom 4W as štandardným príjmom. Akákoľvek prekážka, ako sú: kopce, hory, budovy, steny, môže viesť k zníženiu tejto vzdialenosti.

Dĺžka antény
Dĺžka antény je ďalším veľmi dôležitým faktorom, ktorý môže ovplyvniť vzdialenosť komunikácie v premávke. Čím dlhšia je anténa, tým väčší je dosah. Anténa v tejto súprave má dĺžku 76 cm (vrátane magnetickej základne).

Magnetická základňa
Magnetická základňa v tomto balení je vybavená káblom 4 m, dostatočnou dĺžkou na umiestnenie antény na kupolu a priemerom 125 mm. Silný magnet dáva anténe stabilitu aj pri veľmi vysokých rýchlostiach.

Nastaviteľný uhol
Táto anténa môže byť naklonená pomocou motýľovej skrutky, ktorou je vybavená, na vstup do priechodov, garáží alebo parkovísk s nízkou výškou. Okrem týchto situácií sa neodporúča sklon viac ako 30 stupňov, pretože môže ovplyvniť výkon antény.NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.