HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

CB PNI ML70 anténa, dĺžka 70cm, 26-30MHz, 200W, 145 mm magnet je súčasťou balenia

21,13 € /kus cena bez daně

Status
Nabídka není aktivní
Minimální odběr
1 kusov
Dostupné množství
100 kusov
Stát
Rumunsko
Skupina zboží
Nový  
Dodací lhůta
5 dny
SKU:
PNI-ML70
EAN:
5949066513350
Poslední aktualizace
Starší než 30 dní

Aktuální nabídky v teto kategorii
Popis nabídky


Výkon antény Cb PNI ML70
Výkon výrobku úzko súvisí s technickými vlastnosťami, ktoré má anténa v ideálnych podmienkach montáže a použitia: SWR < = 1,2, maximálny aplikovaný výkon 200 W, impedancia 50 Ohm odpor, nehrdzavejúca oceľ atď.

Vzdialenosť komunikácie
Komunikačná vzdialenosť je ďalším rozhodujúcim faktorom pri získavaní a používaní CB antény. Komunikačná vzdialenosť maximálne 9 km je teda dosiahnutá v ideálnych pracovných podmienkach: kalibrovaná anténa, otvorené pole bez prekážok, stanica s maximálnym zákonom prípustným výkonom 4W as štandardným príjmom. Akákoľvek prekážka, ako sú: kopce, hory, budovy, steny, môže viesť k zníženiu tejto vzdialenosti.

Dĺžka antény
Dĺžka antény je veľmi dôležitým faktorom, ktorý môže ovplyvniť komunikačnú vzdialenosť. Čím dlhšia je anténa, tým väčší je dosah. Anténa PNI ML70 má dĺžku 70 cm (vrátane magnetickej základne).

Magnetická základňa
Magnetická základňa PNI 145/PL v balení je vybavená 4 m káblom, dostatočným na umiestnenie antény na kupolu, má priemer 145 mm a silný magnet, ktorý dodáva anténe stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach.

Kompletný balík
Táto súprava je pripravená na montáž v balení: anténa, magnetická základňa s káblom a zásuvka PL259, imbus na kalibráciu. Všetko, čo musíte urobiť, je namontovať anténu na magnetickú základňu, pripojiť ju k rozhlasovej stanici CB a vykonať kalibráciu, aby ste ju mohli používať pri maximálnom výkone.NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.