Happy saleHappy sale
-30%
REGISTRÁCIA a OBNOVA na 1 rok
akcie nie je možné kombinovať
21 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Systém overovania skladov a komentárov

Každý z veľkoobchodov, pred pridaním do našej databázy, zostane overený. Zahŕňa to kontrolu dôveryhodnosti danej spoločnosti našimi zamestnancami. Vďaka tomu, všetci používatelia obchodnej platformy B2B Merkandi si môžu byť istí, že kontaktujú iba fyzicky existujúce spoločnosti, ktoré sa skutočne zaoberajú predajom zásob, outletov a prebytkov. Každá spoločnosť, ktorá chce zverejniť svoju ponuku na Merkandi, podlieha overeniu.

Systém komentárov funguje na základe názorov kupujúcich po transakcii s veľkoobchodmi. Môže to byť negatívny, neutrálny alebo pozitívny komentár. Na základe toho má každý veľkoobchod možnosť uverejniť stanovisko ku komentáru, bez ohľadu na jeho typ alebo obsah. Vďaka tomuto riešeniu má každý, kto má v úmysle uzavrieť kúpno-predajnú transakciu, možnosť oboznámiť sa s vyhláseniami oboch strán transakcie.

Vďaka overovacím postupom a možnosťou vyjadrenia názorov má každý kupujúci možnosť skontrolovať dôveryhodnosť a spoľahlivosť daného predajcu, pred rozhodnutím o kúpe jeho tovaru.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.

;