Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Viac ako 100 000 spokojných používateľov

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Reference

Skvelá spoločnosť, dostatok ponúk z ktorých si viem vybrať. Vždy nájdem to čo potrebujem, ak potrebujem pomôcť ochotne poradia. Takže vrelo odporúčam

Zuzana Pľutová

Merkandi je úžasná platforma, kde nájdete všetko, čo potrebujete, ak chcete začať podnikať. Zákaznícky servis je pripravený kedykoľvek vám pomôcť. Pre mňa je to číslo 1.

Matúš

Skúšal som Merkandi na prvú transakciu a všetko dobre dopadlo. Som spokojný. Platformu budem určite využívať aj naďalej. Ďakujem

Zlatica Mahutova

Skvelá veľkoobchodná platforma Najväčší internetový zdroj overených veľkoobchodov vynikajúca komunikácia a veľkoobchodníci v EÚ môžem len odporučiť

Tomáš Fiala

Blahoželám spoločnosti Merkandi, ktorá bola vždy seriózna a vždy mi pomohla nájsť dobrý obchod a najmä serióznych dodávateľov, s ktorými sme nemali žiadne problémy. Takže im ďakujem

frederic mery

MÔJ NÁZOR NA SLUŽBY POSKYTOVANÉ PLATFORMOU „MERKANDI“ JE VEĽMI DOBRÝ, PRETOŽE KEDYKOĽVEK SOM POTREBOVALA POMOC: MAL SOM HO OKAMŽITE A NA OBCHODNEJ BURZE, KTORÁ MAL SOM NAPLÁNOVANÉ UKONČIŤ SOM ZACHRÁNIL SOM DODÁVATEĽ, KTORÝ NEDORUČIL TOVAR JEHO KUPUJÚCIMU.

Evdokimos Triantaris

S Merkandi som maximálne spokojný. Je to miesto, ktoré mi umožňuje efektívne a efektívne spravovať svoj sortiment a nájsť renomovaných dodávateľov. Jednou z najväčších výhod tejto platformy je jej jednoduché používanie a intuitívne rozhranie, ktoré mi umožňuje rýchlo prehľadávať ponuky a zadávať objednávky niekoľkými kliknutiami.

Przemysław Górny

Skvelé skúsenosti získané za tieto takmer 3 mesiace na Merkandi! Super platforma pre firmy ale aj súkromné osoby. Pomer cena/výkon je správny! mozem len odporucit.

Maksim Rizovski

seriózna a efektívna stránka! dobrý spôsob, ako zvýšiť kontakty v zahraničí. prítomní veľkí hráči a rýchle reakcie, žiadna strata času

harold rocky

Platforma vám prináša to, na čo ste tu. Inzerovanie tovaru je veľmi jednoduché. Miera kontaktu je veľmi vysoká. Ďakujem!

Mateusz Abraham

Odporúčam, veľmi veľká databáza tovaru, intuitívna a ľahko ovládateľná platforma, som spokojný s kontaktmi nadviazanými na tejto stránke, ktoré predajcovia

DAWID ROŻAK

Merkandi je skvelá platforma pre veľkoobchodníkov, ako som ja. Moje skúsenosti so zákazníckym servisom sú výnimočné a moje obavy boli okamžite vyriešené.

David Amah

Merkandi.com je skutočne užitočná a seriózna obchodná platforma. Použil som ju mnohokrát a všetci predajcovia, od ktorých som si objednal, boli seriózni, odpovedali včas a nikdy som nemal žiadne problémy. 100 % hodnota za peniaze. Vysoko odporúčané!!!

Nikolaos Champeris

Podľa môjho názoru sa Merkandi javí ako sľubná platforma na predaj rôznych produktov vo veľkom. Hoci počiatočné výsledky nemuseli byť také, ako sa očakávalo, aktivácia propagačných akcií naznačuje proaktívny prístup k zvýšeniu predaja. Je dôležité byť trpezlivý a dať propagačným akciám čas, aby sa prejavili. Časom a neustálym úsilím je veľká šanca vidieť pozitívne výsledky a zvýšený predaj na stránke Merkandi.

Simon Terbovšek

Páčilo sa mi to..škoda, že predávajú len veľa kusov, pre tých, ktorí chcú začať, by mohli predať menej ..je to trochu prehnané ..o Merkandi a veľmi dobré, všetko čo chceme máme na jednom mieste ..ja odporucam uz som premium

Ana Lopes

Veľmi dobrá obsluha. keď pošlem email alebo zavolám s otázkou o konkrétnej spoločnosti, vždy dostanem úprimnú odpoveď. týmto spôsobom sa vyhnete podvodníkom a budú tiež držaní preč

Pascal Van muylem

Super webová stránka. Množstvo veľkoobchodníkov a možností. Ďakujem, Našiel som veľa zahraničných obchodníkov, s ktorými teraz nadväzujem trvalý vzťah.

TOMASZ PISAREK

Podľa mojich skúseností je Mercandi plné príležitostí, každým dňom som šťastnejší, odkedy som nastúpil do Mercandi, stretol som veľa spoločností, ktoré sú 100% spoľahlivé a seriózne.

Manuel Eced Roldon

Som veľmi ohromený možnosťami, ktoré Merkandi ponúka spolupracovať s veľkými spoločnosťami po celom svete. Môžete zvýšiť svoju produktovú základňu, oveľa lacnejšie a mať oveľa vyššiu ziskovú maržu, stojí za to byť s Merkandi.

Manuel Eced Roldon

Skvelá platforma! Skvelá podpora - skvelé príležitosti na rozvoj a vytváranie sietí! Veľmi nás to teší – takto si nachádzame zákazníkov po celom svete.

Lisa-Marie Birke

Je to veľmi dobrá stránka pre firmy aj jednotlivcov, majú všetko a za veľmi dobré ceny na ďalší predaj, odporúčam.

Jon Uriguen Lejarraga

Veľmi ma to teší, pretože vďaka vám môžem mať prehľad o veľkoobchodoch, ponukách a produktoch. Uľahčilo mi to prácu. Len tak ďalej. Ďakujem mnohokrát

Αλεξάντρα Καναπίτσα

Platforma je veľmi dobrá a má veľa obchodníkov, má tiež skvelé ponuky na nákup, ale dúfam, že ponuky, ktoré sú už predané a archivované, obchodníci odstránia.

Aref Alhamad

Vrelo odporúčam obchodnú platformu Merkandi. Solídna spoločnosť, veľmi dobre overené účty. Rýchla pomoc pri riešení problému. Angažovaní zamestnanci, môžete sa spoľahnúť na ich podporu.

Małgorzata Januszkiewicz-Boczko

Ľahko použiteľné rozhranie. Viacjazyčná zákaznícka podpora Dopyty sú spracované promptne. Za ročné predĺženie zmluvy by som zákazníkom dal ako bonus „body zadarmo“.

Horst Joerger

Služba, ktorú sme dostali od tímu Merkandi, bola vynikajúca. Tím zákazníckej podpory veľmi rýchlo odpovedá na akékoľvek otázky týkajúce sa používania rôznych nástrojov dostupných na stránke. Náš veľkoobchodný b2b biznis sa rozrástol vďaka novým potenciálnym zákazníkom generovaným na tejto platforme a my by sme Merkandi odporučili ďalším obchodníkom.

Prime Retail GB

Merkandi poskytuje množstvo funkcií pre kupujúcich a predajcov, ako sú možnosti hromadného nákupu, filtre vyhľadávania produktov a možnosť vytvárať zoznamy produktov a aukcie. Platforma tiež ponúka možnosti platby a dopravy, ako aj systém riešenia sporov, ktorý pomáha zaistiť bezpečné transakcie.

Mouad Mentak

Spoľahlivá zákaznícka podpora: Niekoľko zákazníkov pochválilo Merkandi za jej tím zákazníckej podpory, pričom poznamenali, že sú nápomocní a reagujú na otázky a problémy.

Mouad Mentak

Nižšie ceny: Veľkoobchodné trhy často ponúkajú produkty za nižšie ceny v porovnaní s maloobchodnými predajňami, pretože nakupujú produkty vo veľkom priamo od výrobcov alebo distribútorov. Veľký výber: Veľkoobchodné trhy zvyčajne ponúkajú širokú škálu produktov vrátane rôznych značiek, štýlov a veľkostí, čo umožňuje zákazníkom nájsť produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú ich potrebám.

Mouad Mentak

Sme v elektronickom obchode, ale máme aj fyzický obchod a pokrývame náš miestny trh. Sme spokojní a našli sme tu nových dobrých dodávateľov.

Sofronis Antoniou
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.