FLASH SALE
-30%
Pre každú REGISTRÁCIU a OBNOVU
akcie nie je možné kombinovať
32 Počet zostávajúcich zliav

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Reference

Skvelá spoločnosť, dostatok ponúk z ktorých si viem vybrať. Vždy nájdem to čo potrebujem, ak potrebujem pomôcť ochotne poradia. Takže vrelo odporúčam

Zuzana Pľutová

Merkandi je úžasná platforma, kde nájdete všetko, čo potrebujete, ak chcete začať podnikať. Zákaznícky servis je pripravený kedykoľvek vám pomôcť. Pre mňa je to číslo 1.

Matúš

Skúšal som Merkandi na prvú transakciu a všetko dobre dopadlo. Som spokojný. Platformu budem určite využívať aj naďalej. Ďakujem

Zlatica Mahutova

Skvelá veľkoobchodná platforma Najväčší internetový zdroj overených veľkoobchodov vynikajúca komunikácia a veľkoobchodníci v EÚ môžem len odporučiť

Tomáš Fiala

Na tejto platforme som už 60 dní a cítim sa skvele, našiel som vynikajúce ponuky kvality a ceny na niektoré položky aj pre mňa ako súkromnú osobu.

Annamaria Mascolo

V podstate je to veľmi pekná platforma, nájde sa veľa kontaktov, ale malou nevýhodou je, že nemáme žiadnu záruku, že tieto kontakty sú spoľahlivé. Pôvodne som si myslel, že by sme mohli nakupovať cez túto platformu a že to bola platforma, ktorá spravovala transakciu s cieľom zabezpečiť ochranu zákazníkov. Ale nie je to ono, kontaktov je veľa, ale najlepšie je hľadať dodávateľov, kde sa dá zájsť, aby ste si skutočne potvrdili ich serióznosť. Celkovo top, na tejto platforme sa mi podarilo objaviť tucet kontaktov.

Ornelstel

Je to veľmi široká platforma, ako veľkoobchodníkovi mi veľmi pomáha v podnikaní, stretávam veľa ľudí po celej Európe za neskutočné ceny, odporúčam na 100% x 100%.

KinGSTocK Chaibi slu

Naozaj silná platforma na propagáciu a vytváranie nových obchodných spojení. Všetko je jasné a zrozumiteľné. Prajem vám všetko dobré vo vašom rozvoji a dosahovaní lepších výsledkov.

Žydrūnas Ambrazaitis

Zverejňovanie ponúk prebieha perfektne. Ak sme dostali správu od zákazníka, môžeme ju vidieť, keď sa prihlásite do Merkandi. Dostávame tiež e-mail, aby sme mohli rýchlo odpovedať na správy.

Muslum Durmus

Rýchla odozva a dobré služby! Široká škála rôznych produktov po celom svete. Čoskoro otestujem možnosť predaja!

Sem van Eijndhoven - Return Trading

Super

Toprak Sedar

S Merkandi som veľmi spokojný, moje ponuky sa môžu dostať do celého sveta. Ponuky sú automaticky zverejňované vo viacerých jazykoch, je to veľmi zaujímavé.

Sofia Franco

Jedinečná služba, či už predávate alebo kupujete profesionálnu platformu. Ako predajca vám Merkandi dáva priestor, kde vás spoznávajú kupujúci po celom svete.

Akram DJEBBARI

Naozaj dobre urobená stránka, pomoc v prípade potreby, spoľahliví predajcovia, veľmi sa mi páči. Odporúčam, pretože môžu nakupovať aj súkromné osoby, nielen firmy

Maria Zarriello

Sme registrovaní už viac ako mesiac a dostali sme veľa dopytov na tovar a spoznali nových potenciálnych zákazníkov. Platformu vrelo odporúčam. - taliansky biznis

Giovanni Pomo

Výborná stránka pre veľkoobchodníka, zákaznícky servis rýchlo reaguje, možnosť mať dobrú sieť zákazníkov na začiatok, Vrelo odporucam.

cfy

Všetko je proste PERFEKTNÉ!! Vášmu oddeleniu pre vzťahy so zákazníkmi musím zložiť špeciálne poklony. Ďakujem, že ste taký profesionálny a priateľský. Pokračujte vo všetkom, čo robíte, aby ste tak zostali. S mojou osobnou úctou a pozdravom! Osman TURKMEN

Osman Turkmen

Ďakujem veľmi pekne za prístup k platforme. Príjemná obsluha a skvelí ľudia. Vďaka platforme Mekandi som sa dostal k mnohým produktom. Ďakujem mnohokrát.

Jakub Dziedziński

Verím, že toto je najlepšia veľkoobchodná stránka. Skvelá príležitosť pre predajcov ako sme my. Skvelé ponuky, ktoré nie sú dostupné na iných platformách. So svojou voľbou som veľmi spokojný.

DIACONU PETRICA

Platforma Merkandi môže byť skvelým štartom pre každého (maloobchodníka/výrobcu/veľkoobchodníka), ktorý má záujem začať B2B prevádzku. Moja osobná skúsenosť je veľmi pozitívna.

Paris Pentaliotis

Som veľmi šťastný. Merkandi je skvelá platforma na predaj a veľkoobchodné nákupy od spoľahlivých dodávateľov. Veľmi odporúčam.

Marcin Stadryniak

Dobrá platforma pre podnikanie .. Vďaka Merkandi sme nadviazali cenné obchodné kontakty. Užitočný je aj systém hodnotenia dodávateľov. Tu sa oplatí navštíviť!

Mariusz Żarkowski

Ak sa vyskytnú nejaké problémy, pomôžu problém rýchlo vyriešiť. Telefonický kontakt bol vždy veľmi priateľský a užitočný. Mozem len odporucit.

TarikD

dobré telefónne služby, ľahko dosiahnuteľné po telefóne, priateľský, ľahko použiteľný systém, ponuky sa dajú veľmi jednoducho nahrať!

MetRe Tec GmbH

Bohatý obsah, veľa ponúk v rozmanitom sortimente a dobré telefónne služby, veľmi funkčná stránka, celkovo veľmi dobrá!

Argyriou Argyris

Super portál uľahčil nadviazanie kontaktu s novými spoločnosťami. Môžete nájsť zaujímavý tovar alebo vystaviť svoj sortiment. odporúčam

Marek Morawiec

Ďakujem, so stránkou som veľmi spokojný. Za 2 mesiace som nakúpil veľa tovaru a za tento čas som spoznal nových spolupracovníkov. Ešte raz ďakujeme za spoluprácu!

Petro Zayats

Merkandi je veľmi dobrá voľba. Neľutujem registráciu - do 2 mesiacov som našiel nových zákazníkov a nových dodávateľov tovaru. Odporúčam!!!!!

Aleks Shkret

Merkandi je veľmi nápomocný pri podnikaní, vyhľadávaní veľmi zaujímavých ponúk a umiestňovaní ponúk. Je to vynikajúce útočisko pre všetky spoločnosti v EÚ aj mimo nej, aby podporili svoje podnikanie. Skvelá komunikácia, veľká podpora. Našiel som veľmi kvalitných predajcov a tiež kupujúcich, s ktorými medzitým obchodujem. Túto stránku by som absolútne odporučil, aby ste svojmu podnikaniu poskytli viac príležitostí na posilnenie. Je to úžasné. Ďakujem vám Merkandi za skvelú prácu, ktorú robíte pri spájaní podnikateľskej komunity.

Florina Gjinovci

Vďaka Merkandi sa vyhýbame nachytaniu bezohľadných ľudí na webe, môžeme Merkandi plne dôverovať a takto podnikať bezpečne. ĎAKUJEM MERKANDI

Daniel Lago
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.